Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

    Първоначално публикуван от filth Преглед на мнение
    Помпата изгаря когато остане на сухо а инжекторите се запушват когато не се кара на бензин поне от време на време
    Помпата ако няма гориво в резервоара е силно препоръчително да не работи, иначе кой е казал да не се кара на бензин ? Иде реч за това дали да върти помпата при каране на газ...
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

      Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
      Помпата ако няма гориво в резервоара е силно препоръчително да не работи, иначе кой е казал да не се кара на бензин ? Иде реч за това дали да върти помпата при каране на газ...
      Помпата винаги завърта при палене и спира за това са тези клапани за бензин и гас.......
      Opel frontera 2.4i

      Коментар


      • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

        Помпата няма как да върти при работа на газ една кола работи или само на гас или само на бензин
        Opel frontera 2.4i

        Коментар


        • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

          Колега не че нещо ама като не си на ясно кое, кога, защо и как работи(видно от горните постове), не пиши небивалици, че ше подведеш някой ...
          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

          Коментар


          • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

            Първоначално публикуван от filth Преглед на мнение
            Помпата няма как да върти при работа на газ една кола работи или само на гас или само на бензин
            недей моля те. 3 пъти помисли 1 път пиши е казал народа
            no signature no problems

            Коментар


            • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

              Да бе забравих че сте знаещи и разбиращи най вече в сервизите. Когато се научите да си ги ремонтирате сами може пак да си говорим но това е друга тема успех.........
              Opel frontera 2.4i

              Коментар


              • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

                Първоначално публикуван от filth Преглед на мнение
                Да бе забравих че сте знаещи и разбиращи най вече в сервизите. Когато се научите да си ги ремонтирате сами може пак да си говорим но това е друга тема успех.........
                хаха бе човек спри се че продължаваш да се излагаш...
                кажи ся за бензиновата помпа и газта?
                no signature no problems

                Коментар


                • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

                  Първоначално публикуван от filth Преглед на мнение
                  Помпата няма как да върти при работа на газ една кола работи или само на гас или само на бензин
                  Лелеее ..... Голямо чудене настана-значи по тая логика моята фронтера работи на бензин (щото върти помпата) ,ама от друга страна гаСта в бутилката изчезва. Дали пък не изпуска от някъде? ПС намерих от къде изчезва газта-през едни маркучи отива във всмукателния колектор Нещо не схващам-ще я карам в сервиз да ме оправят!!! Сори,ама не се сдържах!

                  Коментар


                  • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

                    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                    хаха бе човек спри се че продължаваш да се излагаш...
                    кажи ся за бензиновата помпа и газта?
                    Божко, после ще имаш много да триеш
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

                      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                      Божко, после ще имаш много да триеш
                      Триенето е лесно... писането е трудно или да съм най-точен четенето!
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

                        При класическото АГУ помпата не работи изключва се чрез реле само че много малко хора го правят идеята е помпата да не върти постоянно за да не се стопи от прегряване трябват поне 15литра гориво в резервоара за да може да се охлажда лятно време но това за мен е индеански начин и не гопрактикувам
                        Opel frontera 2.4i

                        Коментар


                        • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

                          Кое точно не практикуваш колега ?
                          ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                          Коментар


                          • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

                            Първоначално публикуван от filth Преглед на мнение
                            ....При класическото АГУ помпата не работи изключва се чрез реле само че много малко хора го правят идеята е помпата да не върти постоянно за да не се стопи от прегряване трябват поне 15литра гориво в резервоара за да може да се охлажда лятно време но това за мен е индеански начин и не гопрактикувам....
                            Колега , извинявам се предварително , защото по принцип е ми е работа да се занимавам с правописа на участниците . В случая обаче , неизползването на препинателни знаци влияе пряко върху смисъла на написаното от теб. Аз също не разбрах кое е "индеански начин" и какво не практикуваш .

                            Отделно , че на разбрах каква е критичната температурата на бензина , при която помпата може да се стопи от прегряване , та да е необходим минимум от 15 литра в ролята на "охлаждаща течност" .

                            Изобщо , за съжаление почти нищо не разбрах .
                            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                            Коментар


                            • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

                              Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                              Колега , извинявам се предварително , защото по принцип е ми е работа да се занимавам с правописа на участниците . В случая обаче , неизползването на препинателни знаци влияе пряко върху смисъла на написаното от теб. Аз също не разбрах кое е "индеански начин" и какво не практикуваш .

                              Отделно , че на разбрах каква е критичната температурата на бензина , при която помпата може да се стопи от прегряване , та да е необходим минимум от 15 литра в ролята на "охлаждаща течност" .

                              Изобщо , за съжаление почти нищо не разбрах .
                              Не оставям бензиновата помпа да работи при работа на газ това исках да кажа
                              Opel frontera 2.4i

                              Коментар


                              • От: Проблеми и решения при неработеща/изгоряла/ бензинова помпа

                                Оставете човека бе хора !60процента от хората дето познавам не карат с въртящи бензинови помпи на газ в това число и аз , при това от години и никога не съм имал проблеми с каквото и да било по горивна система,което автоматично изключва възможноста да не караш и на бензин от време на време!Преди години Фронтерата я купих работеща само на газ и така е била карана над 2 години,направих си я на бензин с външна помпа и по-малък резервоар,като направих при бивши колеги от автосервиз само профилактично почистване/в електро вана/ на дюзите при положение ,че си работеха перфектно и какво като не ми работи помпата ,сменявал съм такава един единствен път и то защото искам да имам за джипа една резервна/старата Мерцедес/.Всички коли съм карал само така, без никакви проблеми с помпи дюзи или каквото и да било по горивна система!Преди време карах Пасат 1.8 бензин моно,човека от който го купих ми се оплакваше ,че за 3 години бил сменил 2 помпи ,докато не закарал при газаджии и настоял да му направят колата да работи на газ без активна бензинова помпа ,така я и купих и след 4 годишно яко каране/160-170км.ч на газ/ ,така я и продадох без проблеми по въпросната тема !Бая време карам и джипа вече и всичко си е 6 по същият начин и помпата ми е в моторния отсек/с 2 горивни филтъра/ до въздушният филтър ,нито дърпа въздух,Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00187.jpg
Прегледи:4
Размер:110.7 КБ
ID:5564213Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00188.jpg
Прегледи:3
Размер:129.3 КБ
ID:5564214Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00189.jpg
Прегледи:4
Размер:143.6 КБ
ID:5564215Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00190.jpg
Прегледи:4
Размер:109.3 КБ
ID:5564216 нито се тормози от каквото и да било ,джипа на бензин кърти мостове!
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X