Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

    Първоначално публикуван от салко Преглед на мнение
    Стягам се да купя терано 2; вече повече дни четем подобни теми и тука не разбрах Павле купил ли е терано ?
    Не колега още не съм купил,но купих Хонда ЦР-В!,а това дето го дебнех,сега от 13000лв.,му иска 11000 лв и тоса мо за два месеца падна с толкова и е готов да се пазари,опитвам се да кача снимка.заслужава си,понеже ми е комшия,кризата и там се е обадила,заради него някой ме обвини ,че нямам джип ,а коментирам колко струва стабилизиращата щанга на терано.С този комшия споделях и точих лиги,но като аз исках,той не щя на му сега.Автомобила е внос от германия,на 196000км. преди две години,сега е на 220000км.2,7ТДИ всичко му е стегнато,една пералня и е като ново.Бъзнах го да го бартеросам за Хондата,но нище иска да си взема малка количка-опел корса 1,2иначе тераното е добро,ако някой разполага с около 10000лв.да скача,няма да съжалява-повече инфо на лични!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от pavle; 03-05-10, 17:13.
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

      Първоначално публикуван от rmihalev Преглед на мнение
      Павле докъде стигна с покупката на терано.
      Мамка и прасе къде ми отиде отговора-писах толкова за комшийското терано,ще му кача снимка и не си виждам отговора,то се продава за 11000лв,а аз вече купих Хонда ЦР-В-излезна ми същите пари като тераното,но беше много стегната и ми хареса,а моя комшия сега вие на омряло,но когато го молех да го продаде неще,е сега нека му е,не иска бартери ще купува малка количка корсичка 1,2 иначе неговото терано си заслужава.качвам снимка,за повече инфо на лични.
      Прикачени файлове
      имах и Toyota Rav 4 2006g.
      Mitsubishi Lancer 2008g.
      Honda CR-V 1998г.
      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

      Коментар


      • До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

        Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
        Мамка и прасе къде ми отиде отговора-писах толкова за комшийското терано,ще му кача снимка и не си виждам отговора,то се продава за 11000лв,а аз вече купих Хонда ЦР-В-излезна ми същите пари като тераното,но беше много стегната и ми хареса,а моя комшия сега вие на омряло,но когато го молех да го продаде неще,е сега нека му е,не иска бартери ще купува малка количка корсичка 1,2 иначе неговото терано си заслужава.качвам снимка,за повече инфо на лични.
        Можеш ли да отвъртиш нещата, да махнеш Хондата и да вземеш Тераното? Вероятно не. Поне вече е ясно, че си купил нещо, че вече темата минава 6 страници, а Павле още нямаше джипка и колегите взеха да се притесняват...
        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

        Коментар


        • До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

          Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
          Можеш ли да отвъртиш нещата, да махнеш Хондата и да вземеш Тераното? Вероятно не. Поне вече е ясно, че си купил нещо, че вече темата минава 6 страници, а Павле още нямаше джипка и колегите взеха да се притесняват...
          Е все пак Павле имаше някаква джипка макар и Сув -Тойота Рав4,та притесненията на колегите мисля ,че не са били толкова големи,от друга страна смятам,че в темата има много,много полезни неща за желаещите да закупят подобен модел Терано и поради тази причина не я затварям,нека четат и дискотират хората и за да не посиняваш пак виждам от емотиконата-НЕКА МОДЕРАТОРИТЕ ЗАТВОРЯТ ТЕМАТА СЕГА!.
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

            Павле, ако съм те засегнал, искрено съжалявам, не съм го мислил. Намерението ми бе да се пошегувам и затова сложих емотикона с усмивка. И понеже все слагам жълта, този път за разнообразие сложих синя. Откъде да знам, че ще я изтълкуваш като посиняване? А че всяка тема, в която могат да се прочетат различни мнения е полезна, спор няма.
            Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

            Коментар


            • До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

              Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
              Павле, ако съм те засегнал, искрено съжалявам, не съм го мислил. Намерението ми бе да се пошегувам и затова сложих емотикона с усмивка. И понеже все слагам жълта, този път за разнообразие сложих синя. Откъде да знам, че ще я изтълкуваш като посиняване? А че всяка тема, в която могат да се прочетат различни мнения е полезна, спор няма.
              Ок!Приема се важното е всички да дискотираме и извличаме полза едни за други.В крайна сметка в дискусията се ражда истината и някой намира своето,пожелавам на всички късмет и от мене нищо лично,важното е да сме полезни!Паздрави на Бургас!
              имах и Toyota Rav 4 2006g.
              Mitsubishi Lancer 2008g.
              Honda CR-V 1998г.
              Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X