Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

    Абе,вие сте големи подстрекатели,еми слушам ви де,на времето правихме едни номера като требеше да вземеме някакво място от селскию кмет и като метнехме една торба пари/пачки от по 2 и еден книжните лева помните ги,оня очите му светнат и готов,сега редя пачките на по -повече и ке го клатя,абе зайграх се,пуста му краста и любов към "Нисан"-високоскоростен,иначе "Патрола" е класика,ама аз не съм чак такъв х-триим,ама не се знае,може и да стана,говорете ми говорете ми.
    Е и за да съм коректен,малко спам и празно мнение се получи,но както казваше мой вуйчо лаф, лаф отваря и не се знае какво може да тие полезно!
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • #62
      До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

      Pavle, последно вземаш ли или не вземаш? Какво реши?
      Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

      Коментар


      • #63
        До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

        Според мен пазарната цена на това което описваш е не повече от 7000лв-конвертеруеми.Идеята на колегата с едни пари в ръчичка е правилна.
        -да таблото е от 3.0 мотора, не ми се слизаше да снимам моето, а и на това очевидно му работи датчика,пък и пише мобиле..на картинката.На конзолата за резревната гума казваш...хм, ще гледаме там да....Благодаря за инфото.
        Мой колега си взе същото терано като моето/разлика-кожен салон, темпомат/моето е полукожа няма тази екстра/,за 4500 лв в повече, но един месец преди мен. От цял месец повече се кефи.....
        Така че не бързай, аз моята я търсих около две години.Лятото аха да взема една англичанка, но се отвратих от ръжда и гнило/тогава мнението на Спарки ме спря/.Колите от отстрова идват в доста лошо състояние от към железа, но са перфектни като донори.
        С тези парички които си приготвил , съм сигурен че ще намериш нещо читаво.
        Мой познат автоджамбазин ми се жалва че просто няма клиентела-цитирам-"идват с 4000 лв и смятат да си купят голф петица".

        Коментар


        • #64
          До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

          До Кикимора,абе тая няма да я взема,ако ще,използва,че сега е сезона на жипките и хайде,аз няма да бързам,ще поогледам още както ме съветваш и да ти кажа си прав.Аз определено страдам от зар,та де на всяка цена днеска да е!а сам го оценявам,че не трябва.Казах на джамбазина,че ми има телефона,ако размисли и секне "опашката дето са се наредили да купуват",аз съм на среща!Определено няма да го взема.Имам си още една кола,е трудно сега я делиме с жена ми,но и това се преживява.А,и благодаря още веднъж за подкрепата!!!
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • #65
            До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

            някои можели да каже дали може да се сложат блокажи на терано и дали е удачно

            Коментар


            • #66
              До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

              Може, Явор вромос ги има. Цената е около 1650 левамай беше за китайски такъв. Дали е удачно не мога да ти кажа, сам ще предцениш. За мене е скъпо, предпочитам за тея пари лебедка да взема, ще те извади от повече места дето блокажа няма да може, а парите са горе - долу едни и същи. Колегите може да дадат повече инфо за ползването на блокажи, щото аз такива не съм ползвал.
              Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

              Коментар


              • #67
                До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

                Задния блокаж е като на патрол с H233B диф и 31 шлици на полуоските. Има и китайски, има и TJM. Дифа и полуоските за това тегло на джипката са доволно здрави, така че няма да има проблеми.

                Преден блокаж още не съм намерил, но и отпред може да има потенциални проблеми, така че според мен е неудачно.

                В двигателния отсек имаш и достатъчно място за компресорче.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #68
                  До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

                  благодаря за иформацията на всички. Някои ако може да добави още нещо ще съм много благодарен за иформациата

                  Коментар


                  • #69
                    До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

                    Е,здравейте отново,не съм се скрил,просто обикалям из страната,Пловдив,Хисара,Хасково,Самоков,Благоевград,София и имам чувството ,че търся несъществуващо Терано 1998-99година.Абе хора,колеги,абе как могат да предлагат такива кощтрамби бе-с малко изключение без 4 броя всички предлагани дълги бази в мобилето и карса съм ги гледал.Оле,бе хей,ама ужас-май, май както звучи точно май месец ще ходя до Германия да си докарам едно или ще сменям марката.Ама големи Гнилочи и нагласяници да знаете,Вашите такива ли са,ама то чудо невиждано.Но имам и един голям плюс-благодарение на Вас като ги чукна тук там с въпросче и ми викат ама ти да не си колега автоджамбазин,дай тогава да си говорим по нашенски.Е да се ми живи и здрави,че ви има!
                    имах и Toyota Rav 4 2006g.
                    Mitsubishi Lancer 2008g.
                    Honda CR-V 1998г.
                    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                    Коментар


                    • #70
                      До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

                      МОйто по купето ружда няма никъде, а по шасито - само по заварките, повърхностна.

                      Купи си от Италия по-добре. От UK, Германия и Австрия има много гнилочи, не само терано, ами всякакви други.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Купи си от Италия по-добре. От UK, Германия и Австрия има много гнилочи, не само терано, ами всякакви други.
                        Особено от Австрия. Там много не щадяли химикалите....
                        В Германия има райони, където има много дъжд и сняг, има и такива, където е по-малко и колите били по-запазени откъм ръжда. Моят е от Германия и няма ръжда по рамата.
                        А за италианците съм чувал, че много-много не били по поддържката. Само наливали гориво и сменяли масло. А накои дори само доливали масло...
                        Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

                          Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
                          А за италианците съм чувал, че много-много не били по поддържката. Само наливали гориво и сменяли масло. А накои дори само доливали масло...
                          Абсолютно. Но явно съм късметлия, понеже и с двете си джипки нямам грижи.

                          Е, в нафтовия филтър на тераното беше жабурняк неземен, но нищо повече.

                          Мисълта ми е че поне на мен ми е в пъти по-гадно да се занимавам с ръжди и ламарини, отколкото с механика. А и по моргите има на практика всичко, отделно дето от UK може да се докара какво ли не, изгодно.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            МОйто по купето ружда няма никъде, а по шасито - само по заварките, повърхностна.

                            Купи си от Италия по-добре. От UK, Германия и Австрия има много гнилочи, не само терано, ами всякакви други.
                            Здравейте,Спарки и останалите,макар,че твоя цитат ползвам-да найстина от Италия по не са ръждиви,но пък това дето го гледах в Пловдив,абе те са душмани на двигателя и поддръжката,абе тия са просто не жабари,ами тиняри,то бива то може ама такова безотговорно отношение към автомобила никъде го няма.Освен това имам приятели там и цените спрямо това което се предлага в България си е истински джамбазлък-Пример няма терано в Италия което да е на по малко от 170 000 км.говоря 98-99година и следва да има и други проблеми за да го вземе джамбазина за 2700-3000 евро пряко сили и тука ми го предлага за 9000 лв.т.е.4500 евро еми да си Е....ат М....та без извинение,да си държат кущрамбите.Ако трябва цяла година ще търся пък и до Германия ще хода да си докарам.По въпроса за Австрия съм готов да споря,може би съм попаднал найстина на по здрав автомобил.Варно е че там ръждата е повече,но моята Примера Р11 купе беше цвете и след удара видях,че уж ръждясалите части са не само напълно здрави,ами и ръждата е просто повърхностен филм и навътре не е проникнала.Там където влизаха носачи в тампони и тем подобти метали си беше черен с производствената боя,непомръднал вече 13 години.Е все пак е сглобяван в Англия,а доколкото се просветих Тераното е испанско,може и това да има значение.Ако нещо сносно Ви изпадне викайте да гледам,пък и вече да давам съвети и коментирам!!!,хе,хе,хе
                            имах и Toyota Rav 4 2006g.
                            Mitsubishi Lancer 2008g.
                            Honda CR-V 1998г.
                            Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                            Коментар


                            • #74
                              До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

                              колега pavle мой приятел ще ходи до софия утре да гледа това терано http://www.mobile.bg/21260801468262222 искам да те питам дали си го гледал и какви недостатаци си открил по него мерси предварително

                              Коментар


                              • #75
                                До: Помагайте за Терано 2-1998г.2,7ТДИ

                                Първоначално публикуван от slavi 30-06 Преглед на мнение
                                колега pavle мой приятел ще ходи до софия утре да гледа това терано http://www.mobile.bg/21260801468262222 искам да те питам дали си го гледал и какви недостатаци си открил по него мерси предварително
                                Веднага ти отговарям-колата е от близка автокъща на собственичката където внасят само бангий,колата се кара от около година и се кара само от собственичката коята на всичкото отгоре е и руса.Беше го карала на режим 4х4 на сух асфалт цялата зима и се оплаква,че колата не вървяла.Колата е добре замаскирана от волан,ръжди и двигател.Предполагам,че тази сама дама коята сама си продава колата има нещо общо с автоджамбазите защото първия път като тръгнах да гледам колата и по въпросите ми явно разбра ,че разбирам си намери повод да ме отклони,уж нещо проблем в къщи и болница и чак следобяда се обади да ходя.Явно нещо магериха през това време по колата.Съединителя и е за смяна,предни амортисьори също,заден ляв има малко масло,а колко пъти бъркаме кога е на скорост и я гасиме идея си нямащ.дори пред мене два пъти я гаси по този начин,включва скорост и пуска съединител без газ.Както забелязваш не е снимана отзад,познай защо от три пъти.Натиснати,спукани и т.н.Правил съм забележка за това,може да ги е подменила,но се съмнявам.Колата е магерена по километраж и е поне на 310 000 км.Дамата иска да си върне поне вложеното в колата,и да е на печалба.Колата е купена за 8700 първоначално.Има си ръжди,кормилната кутия и е сменяна,не съм я карал защото просто не ми хареса и волана като са го претапицирали стой леко на една страна,при гуми направо.Това е от мен.Може и да съм пропуснал нещо,но я гледах предната седмица,така че плюс минус 7 или 8 дена давност ми е информацията.Тя и сега я кара в момента.Това е от мене,ако се сетиш още нещо питай!Много ми се събраха и на мене,та ужас от впечатления.Късмет!
                                имах и Toyota Rav 4 2006g.
                                Mitsubishi Lancer 2008g.
                                Honda CR-V 1998г.
                                Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X