Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

    Винаги съм мислил, че колата е за да ми върши работа, а не Аз да и робувам. Да ама не. Не е изключено да й робувам/Да ме пази Господ/. Гледам тука обсъждат се цени при подръжка. Я направете справка колко струва съединителче за курник Голф 3, 110 к.с., 97 - ма год., да му има човек на годинките. Ма той по-скъп от колата. Истината е, че поначало доходите са си слаби. Ама и на това нямане кви надценки се праскат. Има хора дето не познават парите, а в старанието си да печелят, печелят и печелят се предлагат едни ментаци. Кво да прави човек не е хляб да го накусиш и видиш как е на сол. Често накрая, ако човек има време и възможност да се поразрови се оказва, че в Европата и доходите по-големи и стоките
    по-евтини и не на последно място по-качествени. Поздрави.
    MITSUBISI PADJERO 2,5 TDI. 1994 Г. Кандидат ретро.

    Коментар


    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

      мерси колега, няма да се наема да го правя,ако ставаха буксите и компа щеше да е друга ситуацията.

      Коментар


      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

        Напълно съм съгласен,че нищо не е скъпо а ние просто сме си бедни.Правилна е приказката,че не трябва да гледаме как да си намалим разходите,а да гледаме да си увеличим приходите.
        Първоначално публикуван от pahov Преглед на мнение
        Винаги съм мислил, че колата е за да ми върши работа, а не Аз да и робувам. Да ама не. Не е изключено да й робувам/Да ме пази Господ/. Гледам тука обсъждат се цени при подръжка. Я направете справка колко струва съединителче за курник Голф 3, 110 к.с., 97 - ма год., да му има човек на годинките. Ма той по-скъп от колата. Истината е, че поначало доходите са си слаби. Ама и на това нямане кви надценки се праскат. Има хора дето не познават парите, а в старанието си да печелят, печелят и печелят се предлагат едни ментаци. Кво да прави човек не е хляб да го накусиш и видиш как е на сол. Често накрая, ако човек има време и възможност да се поразрови се оказва, че в Европата и доходите по-големи и стоките
        по-евтини и не на последно място по-качествени. Поздрави.

        Коментар


        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

          Момчета, имам бързо питане към патролците от вас,

          нещо взех да заглеждам старите госпожи Y60 и Y61. Чудя се кое би било по-подходящо за аматьорски горски напъни из улеите..

          1. Ако е Y61 - голяма ли е разликата между 2.8 и 3.0Di двигателите, трябва ли задължително да е 3.0
          2. Y61 ще дава ли повече дефекти при сериозна експлоатация, по-капризен ли е, по-чуплив ли е, по-лесно ли се дави (имам наклонности на горски подводничар)?

          Предполагам, че Y60 е по-дуракоустойчив, но все пак Y61 по-ме кефи като визия и интериор, въпроса е куца ли пред стария си събрат в гората.

          Някви съветчета тако можете да споделите, ако някой дъждовен ден не взема пък импулсивно да си купя един )))

          Коментар


          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

            У61
            Пластмаси много
            Много жица - японските инженери са се учили при Тоци Бегали.
            3.0 първата версия е кенеф

            У60
            Вече няма живи съученици
            Ръжда
            Крива глава

            За гората аз бих взел У60
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

              Все още се намират читави 60. Миналата година даже се продаваше маса време такъв във Форума за смешни пари, накрая се купи и ... се оряза половината. С главата проблема се решава като с мерака. Така, че дерзай!

              Коментар


              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                Момци,потече ми ГНП-то на 260-ката.Помогнете с инфо от къде гарнитурки и т.н.
                0888 998 705
                /Георги/

                Коментар


                • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                  От Бош, те подържат и "японските Бош".

                  Коментар


                  • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                    От Бош, те подържат и "японските Бош".
                    Мерси
                    0888 998 705
                    /Георги/

                    Коментар


                    • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                      А я кажете по-точно защо Y61 е калпав в смис преди 2004 кой е по-проблемния двигател 2.8 или 3.0 DI. Мн ми изглежда солидна машинка

                      Коментар


                      • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                        За 39ки не става ни един от тия двата.

                        Иначе 3.0ди до 2003-2004 има проблем с мазането на високи обороти и ражда при продължително каране над 3700-4000об/мин
                        2.8 е слаб. Y61 му иде тажичак.
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                          Вчера слагах аларма на Y61 то много жица много нщо. Мотора беше 2.8. Даже педала ел.
                          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                          Коментар


                          • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                            Нормално е, все пак е 97-99г. и няма как да избяга от всеобщите изисквания. Иначе е стария ДВГ, само оборудван с електрическа помпа, датчици и комп.
                            И кулер.

                            Коментар


                            • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                              Колеги, имали да се продават чугунени глави за Нисан у60 и у61? И ако се вземе такава глава дали ще се реши проблема с "пукането" както при аломиниевите?

                              Коментар


                              • От: За Nissan Patrol - впечатления, мнения, размисли.

                                Първоначално публикуван от ivan pekov Преглед на мнение
                                Колеги, имали да се продават чугунени глави за Нисан у60 и у61? И ако се вземе такава глава дали ще се реши проблема с "пукането" както при аломиниевите?
                                Не и не
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X