Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Играчка за мъже

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Играчка за мъже

    Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
    Не,за люлка от Даихатсу Ф 20 кабриолет.Конструкцията и закрепването,са като на тази на снимката,но мястото на гумата е по-в средата,не като на моето в единия край.
    Айде стига бе.
    Ти колко имаш такива F20! Да не си почнал да ги репликираш?

    Коментар


    • #62
      До: Играчка за мъже

      Ааа,само едно+две шасито-от Ф10 и Ф50 и един двор най-различни вехторий.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • #63
        До: Играчка за мъже

        Тук има доста наблюдателни колеги, но никой не казва нищо за обицата. (снимка 2)

        Коментар


        • #64
          До: Играчка за мъже

          Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
          Сега да не си помислите, че претендирам да правя някакви уникални неща, не просто се забавлявам, въпреки че понякога ми идва в повече. Минава обаче известно време, и с още повече енергия и желание започвам пак.
          Предполагам че има и други като мен, и се надявам тази тема да бъде винаги отворена за обмен на идеи и мнения...

          Здравей!

          Ето ти още едно откровено мнение-идея в хубавата тема.

          Нямаше да я прочета буква по буква, ако не ми беше направило впечатление участието ти в проекта "УАЗ +" на Влади. Сега я прочетох и виждам, че впечатлението не ме е излъгало.

          ***

          По техническата страна на въпроса съм бос и такъв ще си остана изобщо. Даже да ми дойде огромно желание да се науча - май няма за кога. Но по разходки тихо завиждам на колегите, които знаят защо се върти всяко нещо в тяхната машина, как бръмчи и кога скърца. Още повече - пак тихо - завиждам на онези, които сами са измислили и направили нещото, което смело ще пробват по дерета и коренища.

          ***

          Безпогрешно обаче усещам и дълбоко уважавам творческия дух и подход при хората - независимо дали се занимават с "железа", числа, бои, нишки, бактерии, координати, разсад, букви и т.н. И тъй като засякох този дух и при тебе, първо - по-добре разбирам защо вложи толкова труд в СУМ-а. Второ - искам да те поздравя и да ти пожелая много хубави моменти с твоя "Патрол".

          Поздрави!

          P.S. А с ника си какво ще правиш?
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #65
            До: Играчка за мъже

            Спасе, ласкаеш ме братко. Благодаря.
            Наистина обаче съм естет и за външния вид не съм склонен да правя компромиси, което разбирам че е малко в противоречие с офроуда.
            Затова и някои детаили ги правя по два пъти с надеждата да се получи необходимия баланс, пък и както отбелязах работя предимно за удоволствие.
            За ника ще изчакам, много хубаво возеше това Pajero.

            Коментар


            • #66
              До: Играчка за мъже

              Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
              Тук има доста наблюдателни колеги, но никой не казва нищо за обицата. (снимка 2)
              За обеците,ти трябва да кажеш-има ли разлика,колко се вдегна джипа?Само отпред ли ги смени или и от зад?
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • #67
                До: Играчка за мъже

                Добре де Андро-защо не използваш за мостра щатната люлка на патрула???Аз моята съм я подлагал на сериозни натоварвания(удар на заден ход в дърво,стълба за качане до палатката и т.н.) и не е мръднала.Лесно се отваря и затваря и понеже контактува на три точки е доста стабилна...Вземи размерите и я доокрасявай както ти е кеф...А за обиците-сложи ли задните???И кога най-накрая ще ударим по бира???
                Прикачени файлове
                08седемшест5едно513четири

                Коментар


                • #68
                  До: Играчка за мъже

                  Ти ме утрепа. Сега научавам че Патрула има стандартна люлка.
                  Звънни да се разбереме за утре, бирата от мен.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Играчка за мъже

                    Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                    За обеците,ти трябва да кажеш-има ли разлика,колко се вдегна джипа?Само отпред ли ги смени или и от зад?
                    Там се вижда една "тапа". Довечера ще ви разкажа за етапите през които преминах.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Играчка за мъже

                      Да ти кажа освен люлката стандартни са още булбарът,релсите на покрива,допълнителните лампи на покрива,степенките() и разни допълнителни екстри по купето....
                      Прикачени файлове
                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • #71
                        До: Играчка за мъже

                        Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                        Да ти кажа освен люлката стандартни са още булбарът,релсите на покрива,допълнителните лампи на покрива,степенките() и разни допълнителни екстри по купето....
                        Супер е, кефи ме.
                        Отзад не е ли приклекнал малко, като за скок.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Играчка за мъже

                          Клекнал чак не е,но си плаче за обеци като твоите...а най-готината щатна екстра е тази:
                          Прикачени файлове
                          08седемшест5едно513четири

                          Коментар


                          • #73
                            До: Играчка за мъже

                            Яко!
                            Обиците лесно, ама дай да търсиме по един лист за отзад и отпред.
                            Ако намериме оригинални, супер.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Играчка за мъже

                              Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                              Там се вижда една "тапа". Довечера ще ви разкажа за етапите през които преминах.
                              Закъснях със следващите забавления (за което се извинявам), и така продължавам.
                              Вижте снимките и после ще коментираме:
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #75
                                До: Играчка за мъже

                                Започвам с обиците.
                                Забелязали сте две нива, по ниското съм затапил за по сигурно. Идеята беше, след време, ако ресорите "слегнат" да сваля на по долното ниво. Не се наложи много да чакам, оказа се че ако искаш да вдигнеш с 5см., трябва да увеличиш примерно с 8см. Защо така се получава незнам, не ми се мисли, но е факт. Преди това ги шпренгвах.
                                Явно че не съм го повдигнал, а по скоро съм го възтановил, защото амортесьора седи по средата на хода си и не се наложи да подлагам.
                                Интересното е че са само два листа и засега, дори и след слагането на лебедката държи. Както споделих обаче това положение не ме устройва, намерих оригинални ресори, така че другата седмица започвам "повдигане 2".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X