Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново в Нисан форума :) - Nissan Terrano 2.7 TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

    Лицето на панела изглежда голямо но на практика използваш пространството от половината надоло

    Коментар


    • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

      Сега мисля да направя панел от еталбонд, ползват го за облицовка на сгради, алуминий посредата с пластмаса, дебело около 3мм.
      Но това с радиото е бял кахър, днес чух тракане при работене на място. На скорост го няма, изчезва също и при натиснат съединител, щом отпусна съединителя, започва да трака, но го няма постоянно а от време на време. Мисля че е аксиалния лагер. Въпроса ми е проблем ли е да си трака или спешно трябва да се смени? Защото съединител си има, на 5та го пробвах да потегля и изгасна джипа.

      Поздрави!
      Nissan Terrano 2.7 TDi
      ----------------------------
      Нещо което работи - не се пипа!

      Коментар


      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

        Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
        Сега мисля да направя панел от еталбонд, ползват го за облицовка на сгради, алуминий посредата с пластмаса, дебело около 3мм.
        Но това с радиото е бял кахър, днес чух тракане при работене на място. На скорост го няма, изчезва също и при натиснат съединител, щом отпусна съединителя, започва да трака, но го няма постоянно а от време на време. Мисля че е аксиалния лагер. Въпроса ми е проблем ли е да си трака или спешно трябва да се смени? Защото съединител си има, на 5та го пробвах да потегля и изгасна джипа.

        Поздрави!
        - а като тества джипката беше ли загряла - демек карана 15-20км или туко-що запалена. Как реши, че е аксиален лагер >?

        Коментар


        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

          Не е проблем да си трака. Почти всички тракат. И не е аксиалния кагер. Луфтове по скоростната кутия са. Нормално е за тая скоростна кутия, сложена на тоя двигател, особено докато е студен.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

            И студен и каран го прави но не винаги. Ами натискам съединител или като е на скорост го няма това, само на празен ход. Дори малко газ да дам на място изчезва?
            Не е проблем да си трака. Почти всички тракат. И не е аксиалния кагер. Луфтове по скоростната кутия са. Нормално е за тая скоростна кутия, сложена на тоя двигател, особено докато е студен.
            Отдъхнах си. Значи няма за какво да си внушавам разни неща в главата. Мерси за помоща.

            Поздрави!
            Последно редактирано от D. Bibov; 13-11-13, 20:11.
            Nissan Terrano 2.7 TDi
            ----------------------------
            Нещо което работи - не се пипа!

            Коментар


            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

              карай си джипката и се кефи на живота ...

              Коментар


              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                От къде мога да намеря копче подобно на това на аварийните което е с пружина и се връща при натискане при вкючване и изключване? Та дори и като на старото терано с квадратното копче?
                Nissan Terrano 2.7 TDi
                ----------------------------
                Нещо което работи - не се пипа!

                Коментар


                • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                  За авариини ли ти трябва или за периферия

                  Коментар


                  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                    За авариини ли ти трябва или за периферия
                    Ами за аварийни ще е,защото по-горе има дилема да сменя оригиналния касетофон/на който е копчето с аварийните/,да си прави панел и да слага СД...В този случай ще му трябва копче за аварийните,което ще се монтира или над СД-то или където му харесва на друго място по таблото!
                    Да ви кажа приятели...както и писах по-горе с един що-годе качествен трансмитер/казвам що-годе,защото не съм сигурен ,че съществува въобще нещо такова със супер качество/ си реших проблема и ми отпаднаха доста преправяния.Исках да слагам СД...ама сега като се замисля по дупките в гората щеше да прескача,после дискове трябваше да мъкна и веднъж пък записан на диска не може да се добавя...Сега звука ми е що годе качествен/обичам хубавия и качествен звук-с трансмитера малко липсват високите..съвсем малко...,но е поносимо,а баса е страхотен /,не ми прескача по дупките,мога да си добавям и изтривам песни от картата и най-важното...не се наложи да преправям нищо!
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                      + 1

                      Коментар


                      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                        Ами за аварийни ще е,защото по-горе има дилема да сменя оригиналния касетофон/на който е копчето с аварийните/,да си прави панел и да слага СД...В този случай ще му трябва копче за аварийните,което ще се монтира или над СД-то или където му харесва на друго място по таблото!
                        Да ви кажа приятели...както и писах по-горе с един що-годе качествен трансмитер/казвам що-годе,защото не съм сигурен ,че съществува въобще нещо такова със супер качество/ си реших проблема и ми отпаднаха доста преправяния.Исках да слагам СД...ама сега като се замисля по дупките в гората щеше да прескача,после дискове трябваше да мъкна и веднъж пък записан на диска не може да се добавя...Сега звука ми е що годе качествен/обичам хубавия и качествен звук-с трансмитера малко липсват високите..съвсем малко...,но е поносимо,а баса е страхотен /,не ми прескача по дупките,мога да си добавям и изтривам песни от картата и най-важното...не се наложи да преправям нищо!
                        Поздрави!
                        CD-то си е CD. Повечето съвременни четат и флашки, някои имат гнездо за SD карти. Върху една такава може да се запише МНОГО музика, и никога няма да прескача.
                        Ново CD е истински читавото решение, стига да намерите вариант за панела, който ви устройва.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                          Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
                          От къде мога да намеря копче подобно на това на аварийните което е с пружина и се връща при натискане при вкючване и изключване? Та дори и като на старото терано с квадратното копче?
                          Можеш да срожиш каквото си искаш копче което да затваря верига.Има 4-кабела.Двата дадени на късо-работят аварийните.Другите два дублират пресвяткането на аварийните-за лампичката на бутона-ако сложиш такъв с лампа.

                          Коментар


                          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            CD-то си е CD. Повечето съвременни четат и флашки, някои имат гнездо за SD карти. Върху една такава може да се запише МНОГО музика, и никога няма да прескача.
                            Ново CD е истински читавото решение, стига да намерите вариант за панела, който ви устройва.
                            Така си еПовечето нови имат USB.Няма база за сравнение за качеството на звука.

                            Коментар


                            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                              Първоначално публикуван от milchev74 Преглед на мнение
                              Така си еПовечето нови имат USB.Няма база за сравнение за качеството на звука.
                              Ами то тогава влизаш в многосериен филм,защото пък ще трябва да последва и монтаж на говорители JBL,за да може пък да се чува качеството на СД-то...За по-голяма мощност към бас каса/щото без такава какъв качествен бас чуваш/ и яко крайно стъпало и...
                              Да ви кажа честно за сега съм на мнение трансмитер с малко-по-лошо качество на звука и да не затварям пари в СД/евтино такова НЕ вади по-хубав звук от трансмитера-пробвано/...а да ги оползотворя за някакъв полезен тунинг на джипа/примерно да дам въпросните 200-300лв. за едни горни носачи от Спарки и да си увелича хода отпред-това според мен е по-важно от това да не ми вади трансмитера съвсем хубави високи-щото то с заводските пищялки май нищо не може да вади хубави високи.../
                              Разбира се ...това е според вижданията на всеки собственик!
                              Просто моите са такива!
                              Поздрави!
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                                Колега не говорим за 200-300 лева, за радио няма да ги дам, просто го имам и искам да го ползвам. Днес ми дадоха кора за багажник от лека кола, но нз от каква точно. От нея ще изрежа и ще оформя за CD-то и за копчето за аварийните, но първо него трябва да намера, а и време да стане този панел
                                Nissan Terrano 2.7 TDi
                                ----------------------------
                                Нещо което работи - не се пипа!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X