Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново в Нисан форума :) - Nissan Terrano 2.7 TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

    Еми иди в някоя морга и си избери копче. Ако не от терано 2, то от каквото искаш друго, стига да си харесаш нещо. Салони от дясноволанни би трябвало да не е проблем да намериш.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

      Моето терано дойде с много хубаво CD на clarion, само CD/mp3 плейваше, прескачаше само при много яко друсане - с падащ панел, не събираше прах в слота за диска, абе класика, с много як тунер. За съжаление се прецака лентов кабел точно на тоя падащ панел и оправяне няма, нито се намира като резервна част.
      Преди да взема ново четох много... тука цените на clarion не ме кефеха...
      Накрая взех е тая бангия:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:bp_SanFrancisco_310.jpg
Прегледи:1
Размер:74.6 КБ
ID:5537542

      Чете от CD/мп3, USB флашка, от айпода и има слот за SD карта... 160лв.
      Шибнах в дупките и 4 двулентови Magnat тонколони, куче марка, ама с 24м гаранция и вади приличен звук.

      Коментар


      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

        Оригиналните говорители на тераното по принцип не са върха на сладоледа. Долните са широколентови, особено задните не особено големи, пищяките са мижави.

        А се и оказа че задните ми два са с прекъсната гофра (особено единия). Та, като си го взема от Taran най-накрая ще ги сменя с нещо по-читаво и със сигурност ще свирне. Музиката ми е Pioneer, някога струваше към 400 кинта. Дори на тия говорители се справяше не лошо, та съм умерен оптимист че ще подобря нещата.

        ...ама що работа ме чака по интериора, не е истина....
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

          На мене на джипката отзад 2те пищялки където са горе зад задните седалки май не работят, поне не съм ги чувал, но ще ги погледна и тях като оправам касетофона. Иначе музиката е прилична, но аз и не усилвам кой знае колко, освен ако не ми хареса някоя песничка

          Ако на някой му изпадне или попадне някъде на щора за багажник да пише ако може

          Поздрави!
          Nissan Terrano 2.7 TDi
          ----------------------------
          Нещо което работи - не се пипа!

          Коментар


          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

            Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
            На мене на джипката отзад 2те пищялки където са горе зад задните седалки май не работят,
            Това нещо може ли да го снимаш, защото съм почти убеден че отзад "пищялки" няма.
            Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
            Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
            Opel Campo 3,1 TD '99
            Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

            Коментар


            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

              Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
              Това нещо може ли да го снимаш, защото съм почти убеден че отзад "пищялки" няма.
              Ами аз ще ти кажа и без да го снима...Не са пищялки,а обемни датчици на заводска аларма/това е според моите хипотези/.
              Тераното има само едни пищялки и те се намират на предните врати до огледалата!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                Ще снимам защото мрежичката пред пищялките ( ако ги има ) са точно като за говорителче. Утре ще снимам и ще пратя снимка
                Nissan Terrano 2.7 TDi
                ----------------------------
                Нещо което работи - не се пипа!

                Коментар


                • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                  Май настина нямаше смисъл да снимам. Пише че е някакъв сензон Siemens


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Img1781.jpg
Прегледи:1
Размер:159.5 КБ
ID:5538006

                  ПП: Ето и каква глупост направих днеска. Да сваля пластмасата около радиото и надоло да сменя двете крушки на врътките на парното сечупих пластмасата
                  То ако не се загледаш не се личи, защото ъдъла на чупене е насочен надоло, но важното е че аз знам че е счупен и ме дразни но... Другия вариант е да сменя цялата пластмаса, но мисля че няма смисъл.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Img1776.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5538007
                  Nissan Terrano 2.7 TDi
                  ----------------------------
                  Нещо което работи - не се пипа!

                  Коментар


                  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                    Предполагам че е ултразвуков обемен сензор това. Опитай да всключиш алармата както си си в колата, и стой мирно. Като се включи се размърдай и виж какво ще стане.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                      По рано бях закачил стойката за навигацията на предното стъкло, заключих колата и след 5 мин започна да пищи алармата. Оказа се че стойката се беше отлепила от стъклото и е задействала алармата.
                      Nissan Terrano 2.7 TDi
                      ----------------------------
                      Нещо което работи - не се пипа!

                      Коментар


                      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                        Здравейте. Днес сутринта с баща ми (по-скоро само му пречех ) изработихме панел за касетофона (CD-то) от шперплат, който се ползва за направата не кейсове (кутии). Дебел е около 4-5 мм, от едната страна е боядисан почти както е таблото на колата, само че черен иначе същите грапавини. Още не сме направили отвора за копчето за аварийните, но ще е като намеря подходящо копче.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Img1782.jpg
Прегледи:1
Размер:99.2 КБ
ID:5538240Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Img1783.jpg
Прегледи:1
Размер:122.1 КБ
ID:5538242


                        Обаче, забелязах проблем в един накрайник към лявото колело, че има луфт. Незнам как се нарича но ето една снимка.

                        Имам малко въпросчета. Там където е оградено в червено само там има луфт нито от другата страна нито на дясното колело. Възможно ли е да се закупи само това което е оградено в зелено или трябва цялото което е в синьо? Препоръчително ли е да е оригинално или може и неоригинално? Как се води тази част? Поздрави

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SAM_2923 - Copy.jpg
Прегледи:1
Размер:132.1 КБ
ID:5538249
                        Nissan Terrano 2.7 TDi
                        ----------------------------
                        Нещо което работи - не се пипа!

                        Коментар


                        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                          Това си е най-обикновен кормилен накрайник и се закупува отделно.

                          Коментар


                          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                            И е препоръчително да е оригинален.

                            Внимавай че са с лява и дясна резба, и трябва да поръчаш правилния.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                              Писах на мимо13. Казах му че е за лявото колело, даже и снимката му пратих. Имаше още един човек от който поръчвате оригинални части. Петролфен? Но немога да му намеря профила да му пиша и на него Значи е възможно да търся само това оградено в зелено?

                              Поздрави!
                              Nissan Terrano 2.7 TDi
                              ----------------------------
                              Нещо което работи - не се пипа!

                              Коментар


                              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                                Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
                                Писах на мимо13. Казах му че е за лявото колело, даже и снимката му пратих. Имаше още един човек от който поръчвате оригинални части. Петролфен? Но немога да му намеря профила да му пиша и на него Значи е възможно да търся само това оградено в зелено?

                                Поздрави!
                                Не се занимавай с глупостите за оригинални и неоригинални а отиди и си купи от някой магазин.Не се знае какъв ще ти пратят на цена 3-4 пъти по висока.Не искам да цитирам имена от форума-още ме е яд.По 25-30 лева са тези накрайници.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X