Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново в Нисан форума :) - Nissan Terrano 2.7 TDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

    Предлагат я за 266 лв в момента.Звънкай и питай. Нали си с Бош горивна система?
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • Отново в Нисан форума 😊 - Nissan Terrano 2.7 TDI

      Да бош съм. Не ми отговарят като звъня иначе пробвах.


      ПП: Свързах се но нямат и незнаят дали ще има...
      Nissan Terrano 2.7 TDi
      ----------------------------
      Нещо което работи - не се пипа!

      Коментар


      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

        Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
        Оригинална от Нисан не гледай, че цените са зверски. Оригиналната е на Бош. Намери си номер по бош. Ако трябва виж номера на твоята. Мисля, че като свалиш интеркулера ще се види дюзата.

        Моята (система Бош) е с номер 0 432 217 306. На Зексел е друга.

        Последните няколко пъти пазарувам от chastite точка ком. Хубавото е, че са българска фирма, за разлика от някои други онлайн търговци. Намирам си каквото ми трябва от техния сайт и си го поръчвам по телефона. Пристига на другия ден в офис на Спиди, като за суми над 50 лв доставката е безплатна. И без да съм искал, дават опция "преглед преди плащане"

        Последния път си викнах накладки. Но на следващия ден не дойдоха... Звъннах им, бяха забравили да ги пратят. Извиниха се и ми дадоха още 10% отстъпка (на сайта им имаше вече 10%).

        Разбира се трябва да си сигурен в това, което поръчваш.
        Днес и на мен се потвърди диагнозата умна дюза,понеже системата ми е зексел и няма как да я проверя дали работи при покупка втора употреба а я намерих на добра цена 160лв за дюза която е на 1000км ,поне така твърди продавача.Намерих я и в нета от chastite точка ком на цена 215лв и искам да попитам някой тук има ли отстъпка там за да може още малко да падне цената
        0 8 76 36 8 542

        Коментар


        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

          Не може ли да се поръча от чужди сайтове тази дюза? Толкова ли е зле положението с намирането и? Като гледам колко Терана се движат по пътищата още явно ще има проблеми занапред.

          Коментар


          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

            Първоначално публикуван от p_mihailow Преглед на мнение
            Не може ли да се поръча от чужди сайтове тази дюза? Толкова ли е зле положението с намирането и? Като гледам колко Терана се движат по пътищата още явно ще има проблеми занапред.
            Май натам отиват нещата,никеде в България няма тази дюза в наличност.Имам съмнения че става и от дизелоза нисан примера понеже бях мярнал в ибея че диузата я дават за няколко модела на нисан.
            0 8 76 36 8 542

            Коментар


            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

              На твое място ако наистина я има тая в chastite я поръчвам със скоростта на светлината без да търся никакви отстъпки.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                Няма я. Никъде я няма освен оригинална при Люцкан.


                Nissan Terrano 2.7 TDi
                ----------------------------
                Нещо което работи - не се пипа!

                Коментар


                • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                  Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
                  Няма я. Никъде я няма освен оригинална при Люцкан.
                  Говорех за Zexel. Bosch се съмнявам че и Patrol fen може да намери.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                    Оригинална от Нисан не гледай, че цените са зверски...
                    Изобщо не е задължително. Много пъти ми се е случвало тъкмо обратното. Един от тях именно с умна дюза, когато сменях моята. Цената по оригинален номер беше такава че ми беше по-изгодно да си купя 4 умни дюзи вместо една умна и 3 глупави.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                      575 е оригинална


                      Nissan Terrano 2.7 TDi
                      ----------------------------
                      Нещо което работи - не се пипа!

                      Коментар


                      • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                        Първоначално публикуван от D. Bibov Преглед на мнение
                        575 е оригинална
                        Има ли я поне в наличност или и оригиналните са кът?

                        Коментар


                        • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                          Ами с поръчка през Люцкан. Но нз колко време предполагам до 2 седмици. Че и преди съм поръчвал други неща от него и 10 дни някъде.


                          Nissan Terrano 2.7 TDi
                          ----------------------------
                          Нещо което работи - не се пипа!

                          Коментар


                          • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Изобщо не е задължително. Много пъти ми се е случвало тъкмо обратното. Един от тях именно с умна дюза, когато сменях моята. Цената по оригинален номер беше такава че ми беше по-изгодно да си купя 4 умни дюзи вместо една умна и 3 глупави.
                            Това от представителството на Нисан ли? Защото преди години, на мой приятел му бяха обявили цена 900 лв. А я намери от Бош на триста и нещо. . .

                            Между другото в продавалника има обява за ремонт на умни дюзи в Сопот. Но дали стават сполучливо ..?

                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                              Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                              Това от представителството на Нисан ли? Защото преди години, на мой приятел му бяха обявили цена 900 лв. А я намери от Бош на триста и нещо. . .

                              Между другото в продавалника има обява за ремонт на умни дюзи в Сопот. Но дали стават сполучливо ..?
                              Това оригинални нисански части през Люцкан или директно през някой сайт. От представителство на която и да е марка се купува само ако от никъде другаде не може да се купи, ама до сега такова нещо не ми се е случвало.

                              Въпросната дюза по нисански номер през Люцкан излизаше по-евтино от през Bosh при все че от тях по него време купувах с 30% отстъпка. С дебитомера същата работа.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Отново в Нисан форума - Nissan Terrano 2.7 TDI

                                Оф-топик:
                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                ... От представителство на която и да е марка се купува само ако от никъде другаде не може да се купи...
                                Потвърждавам. По стечение на обстоятелствата, на път към морето, неочаквано и без никакво "предизвестие" (даже месец по-рано по време на ГТП на стенд си спираше напълно в норма), насред Велико Търново се счупи задна лява накладка на Терано-то от подписа ми и почти блокира барабана.
                                В сервиза на Рено/Нисан, който е на входа на града, ми обявиха цена от около 400 лв. за комплект оригинални накладки, с доставка до три дни.
                                В крайна сметка, намериха и някакъв китайски вариант за двуцифрена сума, с който закърпихме положението.

                                По темата.
                                Въпросът с т.нар. "умна дюза" Бош е много тегава работа. Около месец издирвах такава, но освен офертите за около 570 лв. от Люцкан и от местен доставчик на резервни части за японски автомобили в Плевен, никъде не се намери каквато и да е възможност за по-ниска цена. Около 250-300 евро са и евентуалните възможности за купуване от чужбина. Алтернатива е възможността за намиране на работеща, втора употреба, ако продавачът позволи да се мери с уред.
                                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X