Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

    Здравейте за мигането на лампата може да предупреждава за опасност от заледяване. Преди време на Мишлен имаше едни стикери, които се лепяха на стъклото, на които се променяше надписа под 7 градуса. Все пак те си гледат да има продажби на нови зимни гуми.

    Коментар


    • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

      Първоначално публикуван от a_andreew Преглед на мнение
      Здравейте за мигането на лампата може да предупреждава за опасност от заледяване. Преди време на Мишлен имаше едни стикери, които се лепяха на стъклото, на които се променяше надписа под 7 градуса. Все пак те си гледат да има продажби на нови зимни гуми.
      Явно е така...забелязах че при +3 С и надолу започва да мига,кали на +4С спира...явно това е прага!
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

        Значи правилно съм предположил

        Коментар


        • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

          Ползвам две марки, относително нови служебни автомобили, и при двете прага на термометъра е +3 гр. по С. При едната, дисплея при тази температура мига и се появява снежинка, а при другата, освен снежинка има и звуков сигнал.Вероятно, е стандартно прието предупреждение за критично понижаване на външната температурата.Модерна му работа! На моето Терано го няма заводски, но италианката (предния собственик) си го е сложила допълнително. Вярно, нескопосано монтирано и на много криво място с лоша видимост под волана, но го има!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение005.jpg
Прегледи:1
Размер:71.5 КБ
ID:5334707
          Последно редактирано от emil5koff; 11-01-12, 22:06. Причина: добавяне на снимка

          Коментар


          • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

            Ее...верно ли италианеца го е вързал с ти пластмасови скоби бре...Наистина са мундари тия пичове!!!
            А то си има оригинална стойчица,която се захваща с видийки към таблото и самия термометър се щраква към нея....луда работа!
            Поздрави!
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

              Здравейте,първия етап от промяната стартира.Днес смених джантите с новите гумета.Смея да твърдя,че наистина джантите макса навън е офсет 0....изкача малко,но хем не се прекалява,хем пък се разширява малко машината!Гумите отпред опират и отпред и отзад.в предната си част може би след натягане на торсиона ще избегна преправянето,но отзад ще си иска поодялване на пластмасата отвътре.Не знам доколко това последното ще стане без да я развалям нацяло,тъй като все пак подкалника пази тенекиите нагоре да не корозира бързо!
              Доволен съм от постигнатия резултат.След повдигането ще изглежда доста внушително!
              За колега Дамян...Новите джанти тежат точно 12.00кг.,оригиналните алуминиеви са точно 10.00кг.,а гумите са точно 21.00кг.
              Гума с джанта + метална капачка = 33кг.
              Много -малко....това е на мегдана!
              Ето и няколко снимки с лошо качество,но с телефона на смрачаване толкова!
              Поздрави!
              Прикачени файлове
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                Ето и още....от промяната...
                Прикачени файлове
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                  Честит да е Любчо,за мен обаче си е стъпка надолу от машината която притежаваше,каквото и да правиш Тераното не можеш да направиш Патрул,аз имах Терано 2 (2,7ТДИ)може би си спомняш,и не определено не беше моята машина...
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Честит да е Любчо,за мен обаче си е стъпка надолу от машината която притежаваше,каквото и да правиш Тераното не можеш да направиш Патрул,аз имах Терано 2 (2,7ТДИ)може би си спомняш,и не определено не беше моята машина...
                    Ами така е...и не е съвсем така!
                    Просто различни концепсии.Намалена здравина/особено в предния сектор където е на носачи/,но повишен комфорт и удобства.Всъщност съвсем не е чуплив автомобил,с не много скъпа поддръжка!
                    Мисля ,че е един универсален семеен джип с над средна проходимост с експедиционна насоченост!Така го определям...и мисля че не бъркам.За моите нужди май ще става...ама ще видим де...
                    Поздрави!
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                      Ами така е...и не е съвсем така!
                      Просто различни концепсии.Намалена здравина/особено в предния сектор където е на носачи/,но повишен комфорт и удобства.Всъщност съвсем не е чуплив автомобил,с не много скъпа поддръжка!
                      Мисля ,че е един универсален семеен джип с над средна проходимост с експедиционна насоченост!Така го определям...и мисля че не бъркам.За моите нужди май ще става...ама ще видим де...
                      Поздрави!
                      Семеен-Да,ако е стабилен семейния бюджет е идеален ,засече ли му вече разхода?Не мисля че ще е оправдан за обикновенни дълги преходи със семейството ... истинския офроуд автомобил наистина си гори порядъчно,но знаем на каква цена поне.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                        Махни степенките. Едно че не вършат абсолютно никаква работа, и второ че като се подпреш на тях в гората вършат поразии по праговете.

                        ПП: Отпред бронята (поне при мен) се реже безгрижно и изобщо не си личи. То яз я рязах на втория събор по принуда, че да мога да се прибера, ама това са подробности.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Семеен-Да,ако е стабилен семейния бюджет е идеален ,засече ли му вече разхода?Не мисля че ще е оправдан за обикновенни дълги преходи със семейството ... истинския офроуд автомобил наистина си гори порядъчно,но знаем на каква цена поне.
                          Не...все още не съм имал възможност да засека разхода,но...и това ще стане!

                          Спарки,ще ги махна....и без това не може да се вдигне толкова,че да трябват степенки за да се качваш...
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                            Браво, станал е страхотен, завидях ти

                            Коментар


                            • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                              Много добре изглежда. Страхотни гуми, а и с 0-лево ЕТ направо е звяр. Ето това ми трябва и на мен. Получава се доло горе 30 кг. отгоре за гуми. Но разликата си личи...
                              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                              Коментар


                              • От: NISSAN FOREVER...отново любимата марка-Терано 2- 2.7тди

                                Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                                Много добре изглежда. Страхотни гуми, а и с 0-лево ЕТ направо е звяр. Ето това ми трябва и на мен. Получава се доло горе 30 кг. отгоре за гуми. Но разликата си личи...
                                Чакай да го повдигна с 5-6см...тогава ще изглежда наистина добре...
                                За килограмите...мисля ,че не са много.Все пак слагаш веднъж по-голяма гума и втори път по-агресивна/т.е. с по-големи грайфери и повечко маТриал по нея/.Разликата в килограмите не е фрапираща,нито ще е натоварваща за трансмисията или каретата.Мисля ,че с тия джанти и гуми се постига оптимален баланс и откъм проходимост и откъм стабилност ,без да се прекалява и без да се натоварва окачването и трансмисията!
                                Спарки беше прав....това е разумния оптимален вариант!!!Благодаря ти приятелю!!!
                                Поздрави!
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X