Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Леки" подобрения на един стар Патрол

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
    Трябва са ограничиш мостовете да не ходят нагоре.
    Сега се сещам че отдясно отпред единия "бъмп стоп"изчезна нейде из горите!
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
      Сега се сещам че отдясно отпред единия "бъмп стоп"изчезна нейде из горите!
      Сега "бъмп стоп-ове" ще го играят калниците.

      Коментар


      • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Сега "бъмп стоп-ове" ще го играят калниците.
        \

        то калници отдавна няма!има само подкалници!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

          Днес се наложи да обиколя повечето"сериозни"гумаджии с въпроса-могат ли да ми направят баланс на гумите!Повечето от тях се пляскаха по челото и викат...кави са тез гуми бе ти си луд.....Даже изявиха мнение /в едно доста посещавано место/че понеже джантата не лягала добре на главината не можело само на конусите на гайките.....тръгнах си веднага!Но нали съм упорит намерих къде и човека просто каза....аааа то си има едни торбички пълни с някакъв прах който се сипва в гумата и се самобалансира!...даже си пишеше на хамерикански че стават за гуми за офроуд!Проблема е решен няма биене/не че ще има някакво значение в гората но.....
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

            Хъ, у наше село безгрижно балансират каймани и даже не мрънкат. Така де, не всички, ама съм намерил две гумаджийници дето знаят кво правят.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Хъ, у наше село безгрижно балансират каймани и даже не мрънкат. Така де, не всички, ама съм намерил две гумаджийници дето знаят кво правят.
              Е това е да намериш подходящите!Силвърстоуна Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9...08 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:119.9 КБ
ID:5295554ги шашна направо,само дето снимки не си правиха с тях.......едните умници като почнаха да слагат олово....ми то джанта не остана!`Викам-махай ще се ходи на друго място!И така модерна балансировка им направих
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                Е това е да намериш подходящите!Силвърстоуна [ATTACH=CONFIG]353280[/ATTACH]ги шашна направо,само дето снимки не си правиха с тях.......едните умници като почнаха да слагат олово....ми то джанта не остана!`Викам-махай ще се ходи на друго място!И така модерна балансировка им направих
                Само не разбрах за какъв старец говориш С тия сандалки е като тинейджър
                Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                Коментар


                • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                  Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                  Само не разбрах за какъв старец говориш С тия сандалки е като тинейджър



                  87 набор с гуми дот 2011 януариНатиснете снимката за да я уголемите

Име:9.08.jpg
Прегледи:2
Размер:148.3 КБ
ID:5295555на можеби 100000 км.или там някъде!Без кой знае какви доработки изцяло железен,с най много кило жица по него и без глезотии и компУтри и тн.
                  Защо не ги правят вече такива!?!
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                    87 набор с гуми дот 2011 януари[ATTACH=CONFIG]353281[/ATTACH]на можеби 100000 км.или там някъде!Без кой знае какви доработки изцяло железен,с най много кило жица по него и без глезотии и компУтри и тн.
                    Защо не ги правят вече такива!?!
                    Един истински горски боец
                    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                    Коментар


                    • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                      Колега много шнорхели има тоя дядка бре
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
                        Колега много шнорхели има тоя дядка бре
                        Кво да го правим задъхва се по баирите старчока От едното вдишва от другото издишва май трябва и на системи да го включа,че гаранцията му поизтекла нещо
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                          И на мен ми балансираха предните гуми с такъв прашец. Доволен съм. Не бие, не тресе, ама по 20 пари на гума.
                          Скъпичък ми се видя прашеца...
                          Добре изглежда дядо с тия модерни джапанки!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            И на мен ми балансираха предните гуми с такъв прашец. Доволен съм. Не бие, не тресе, ама по 20 пари на гума.
                            Скъпичък ми се видя прашеца...
                            Добре изглежда дядо с тия модерни джапанки!


                            12 кинта на гума със слагането!Мен ме познават на всякъде и знаят с какво се занимавам и имам прИмоции
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                              Светльо,казвай дали си доволен от новите гуми ,че и аз се навивам за такива ...успява ли да ги развърти в калта ,че мен това ме притеснява...
                              VEREYA MOTORSPORT TEAM

                              Коментар


                              • От: "Леки" подобрения на един стар Патрол

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                Светльо,казвай дали си доволен от новите гуми ,че и аз се навивам за такива ...успява ли да ги развърти в калта ,че мен това ме притеснява...
                                Хич не се притеснявай гумите си струват всеки един лев
                                Организирвам им тест за неделя!Доста поваля надявам се като добра "свиня" да си намеря калчица и да се омацам

                                Днес махнах всичката вътрешна облицовка на "старчока" олекна с 30тина килца!Ръжда и дупки както и очаквах има само в краката на шофьора/и следи от гооолям камък прекаран от гумата под калника,направо е сгънал всичко до педалите почти /както и в краката на пътника!Следва изкърпване грундиране и изцяло обличане с алуминиев рифел!
                                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X