Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano 2 - окачване и кормилно управление. Факти, лифт, тунинг.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terrano 2 - окачване и кормилно управление. Факти, лифт, тунинг.

    BGS 1804, ако помня добре. Не помня за долни шарнири ставаше ли, но за всичко останало по предницата става.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Terrano 2 - окачване и кормилно управление. Факти, лифт, тунинг.

      Мерси много,поръчах същата само че на форс че от техните неща съм много доволен.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • От: Terrano 2 - окачване и кормилно управление. Факти, лифт, тунинг.

        Здравейте,от известно време забелязвам ,че задните амортисьори на Тераното започнаха да скърцат.Има ли начин да се оправи това скърцане или да търся нови?
        Който мисли за последствията, не може да бъде храбър!
        Nissan Terano 2 2.7TDI 2001г. Дълга база

        Коментар


        • От: Terrano 2 - окачване и кормилно управление. Факти, лифт, тунинг.

          А защо си сигурен че са амортисьорите. На мен са ми скърцали биялетки отзад, и ги хванах страно трудно. По един амортисьор не се сещам какво може да скърца.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Terrano 2 - окачване и кормилно управление. Факти, лифт, тунинг.

            Възможно е да е биялетка,карах го в сервиз и казаха, че са амортисьорите,но ще проверя и биялетките. Мерси за съвета.
            Който мисли за последствията, не може да бъде храбър!
            Nissan Terano 2 2.7TDI 2001г. Дълга база

            Коментар


            • От: Terrano 2 - окачване и кормилно управление. Факти, лифт, тунинг.

              Ровейки из руските сайтове, видях това решение за биалетки:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7aeb8d1s-960.jpg
Прегледи:655
Размер:127.3 КБ
ID:6520617



              https://www.drive2.ru/l/470932101244387837/
              Последно редактирано от bullet_pk; 22-10-19, 07:33.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • Ми, изглежда става. Но не е обратимо, а и ми се струва че щангата е твърде нагоре. Обмислях и тоя вариант, когато правих моите.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • П-образна планка с болт по средата и става обратимо ...
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                    П-образна планка с болт по средата и става обратимо ...
                    Ми, не знам. Моите влизат на милимунди. Това вероятно е с по-малки тампончета някакви. Аз не намерих други подходящи, но не съм се и старал много.

                    Тия предполагам позват нещо готово.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • Sparky твойте носачи ,за Навара д22 преди фейслифта до 2001г,ще станат ли ?Защото като гледам разликата на око е само в долния носач и стб.щанга ,горните ни се виждат като на Терано.
                      "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                      Кольо.

                      Коментар


                      • Нямам идея. По-скоро не, но знае ли човек....
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • hunter vl
                          hunter vl коментира
                          Редактиране на коментар
                          Аа по скоро Да,ще трябва да станат ,ще ти звъна някой ден като имаш време да погледнеш.Главини ,спирачни апарати и дискове ,и предния диф са еднакви ,може би полуоските да са малко по дълги,поне задния диф е по широк та и отпред ще да е така.

                      • Sparky в пост 1 си дал размерите на амортесьорите ,размерите на задните от центъра-център на ухото ли е?А предните от основата на шпилката до центъра на ухото или?
                        ПП вероятно си го споменал някъде не го намирам .Свалих отзад ресьорите и ще сменям и амовете .След това и отпед...
                        "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                        Кольо.

                        Коментар


                        • Да, и да.

                          На Navara-та ти НЕ СА същите, та не знам каква работа ще ти свършат.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • Здравейте, препоръчайте ми марка на здрави напречни кормилни щанги (накрайници), за година за 3ти път ще ги сменям. Първите се разбиха за 2 месеца смениха ги гатанционно,
                            вторите изкараха 7-8 месеца и пак има луфт тропат и дърпа на ляво, вчера бях на маистор и казаха, че са заминали от ляво най-много. Терано 2 2004г благодаря.



                            Коментар


                            • CT-R, Lemforder (същото, в друг плик и по-скъпо), Moog (пак така), оригинални.

                              Ако много си го навирил, може и от това да се разбиват.

                              ПП: Гледам и AISIN е същото.

                              Това е цялата щанга с разпънката и двата накрайника (за всичките изброени важи).
                              Последно редактирано от sparkybg; 06-04-20, 17:26.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X