Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събори на собствениците на MITSUBISHI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

    Еййй-машаллах-събрахте се,браво!
    Ще приемете ли един с "чужда" марка,и с едно дърто магаре Тойота Lend-Cruiser LJ-70
    Ако не може няма да се нацупя!А,ако може-една двойка стая и меню без претенции!
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение

      всеки да си носи от ХМВ - Хисарска Минерална Вода - под 40 градуса не се брои.. ;
      Вени аз да ти кажа,таз година съм изкарал една много яка "въровица" ще ти дам да я пробваш ама за всеки случай ще ти кажа едно нещо което един път баба ми го каза."Кирчо да знаеш от Първак се мре."
      [SIGPIC][/SIGPIC]

      3.0 v6 24

      Коментар


      • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
        Еййй-машаллах-събрахте се,браво!
        Ще приемете ли един с "чужда" марка,и с едно дърто магаре Тойота Lend-Cruiser LJ-70
        Ако не може няма да се нацупя!А,ако може-една двойка стая и меню без претенции!

        За нас ще е чест да се пресъйдениш към нас.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        3.0 v6 24

        Коментар


        • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

          Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
          Еййй-машаллах-събрахте се,браво!
          Ще приемете ли един с "чужда" марка,и с едно дърто магаре Тойота Lend-Cruiser LJ-70
          Ако не може няма да се нацупя!А,ако може-една двойка стая и меню без претенции!
          безобразник..

          аз заради тебе няма да си легна, за да освободя стая..

          ама ще седиш до сабахлента...
          и да не си помислиш за хисарска вода, ей...

          естествено, и с удоволствие

          митсубиши LandCruiser, а

          Коментар


          • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

            Veni1, ‎крем карамел, ‎Kircho-sopot+, ‎mbenz+, ‎pahov, ‎rosslan, ‎stojan_defender-a+

            в момента само тези хора се интересуват от въпроса..

            малко ли са, не са качествени ли?

            леле, какъв купон ще стане...

            Коментар


            • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

              Благодаря Ви!
              За мен марката не е най-важното,а хората и желанието!
              Доколкото вдянах иде реч за края на тази седмица,нали?И да греша няма значение-кажете какви пари и къде да се преведат(или на кого да се дадат)и толкоз.Също така не разбрах къде точно ще е срещата,че темата е дълга,а и се развълнувах,та ще помоля Вени,с когото се познаваме да драсне едно лично,или...да звънне по телефона!
              До скоро,приятели!
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                утре ж`дъ ти съ сбадъ пу тилифону..

                а координатите на БелоКамене ги има в сайта
                ввв . byalokamene дот com

                Коментар


                • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                  Всеки пита за маршрута няма да ви кажа до последно,трябва да имате гуми над 14мм лебетка да се вадите от лайната и луда глава и чак тогава може да се пускате по трасето.
                  Разбира се че се базикам казвам пак за пореден път лек преход в лека кал и така.Някой не разбрал ако искате хард ще има и хард.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  3.0 v6 24

                  Коментар


                  • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                    Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                    Пеца почвам да се чудя дали този твоя джип може да върви където върви моя,не че съм пострикател ама ако стане моя джип дай да ги пробваме де.Моля ти се
                    Може ами как да не може...мчи то всеки джип върви след трактора ,дето го дърпа..
                    [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                    Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                    Коментар


                    • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                      Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                      Може ами как да не може...мчи то всеки джип върви след трактора ,дето го дърпа..
                      Тва какво трябва да значи............
                      Кофти е когато джип без гуми дърпа джип с почти нови гуми.
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      3.0 v6 24

                      Коментар


                      • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                        Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                        Всеки пита за маршрута няма да ви кажа до последно,трябва да имате гуми над 14мм лебетка да се вадите от лайната и луда глава и чак тогава може да се пускате по трасето.
                        Разбира се че се базикам казвам пак за пореден път лек преход в лека кал и така.Някой не разбрал ако искате хард ще има и хард.
                        За момент си помислих че ще се катерим по долината на смърта.Е ама нема.
                        За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                        За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                        Коментар


                        • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                          1. И аз се интересувам!
                          2. Я покажете на една карта къде се намира точно, че Хисаря виждам ама бяло камене не GPS координати биха били голям +.
                          3. В петък някой ще пътува ли от София в крайна сметка, че да тръгнем заедно?
                          4. salex след този план да разбирам ли, че няма да пътуваме заедно до там?
                          GSM: 0898 554713
                          Уебсайт: BULEXTREME.com

                          Коментар


                          • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                            Първоначално публикуван от empty Преглед на мнение
                            1. И аз се интересувам!
                            2. Я покажете на една карта къде се намира точно, че Хисаря виждам ама бяло камене не GPS координати биха били голям +.
                            3. В петък някой ще пътува ли от София в крайна сметка, че да тръгнем заедно?
                            4. salex след този план да разбирам ли, че няма да пътуваме заедно до там?
                            Ми аз мисля да пътувам в петък от София,ама на магарето не му е много на сърце магистрала-110км./ч,та мисля да мина по подбалканската до Хисаря...то и с този ремонт на отсечката от Пловдив до Хисаря май оттам ще е по-бързо,та ако си съгласен ще се чуем-0889 889 189-Пламен.
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                              Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                              Ми аз мисля да пътувам в петък от София,ама на магарето не му е много на сърце магистрала-110км./ч,та мисля да мина по подбалканската до Хисаря...то и с този ремонт на отсечката от Пловдив до Хисаря май оттам ще е по-бързо,та ако си съгласен ще се чуем-0889 889 189-Пламен.
                              Екстра, но аз мислех да уточним някакъв час и място и всеки разбрал не разбрал там в петък и тръгваме. Бях предложил 6 часа на Шел на Ботевградско, но и по - ранен час ме устройва.
                              GSM: 0898 554713
                              Уебсайт: BULEXTREME.com

                              Коментар


                              • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                                Към 18 ч. Шела ме устройва +/- 10 мин. но аз съм до Копривщица и на сутринта продължавам към вас.
                                0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X