Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събори на собствениците на MITSUBISHI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

    От Хисаря,ще дойдат още 4-5 джипки но само за сьбота през деня.
    [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

    Коментар


    • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

      Предполагам и от Пловдив така, да не са дори и повече Ние засега идваме само за съботата
      Кирчо предвидил ли си трасето? Ако искаш пиши на Дявол Коледа, ще ти даде идеи за маршрута, много добре успява да подбере пътищата според участниците
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

        Имаме идея да наминем в събота,а за оставане ще мислим на място. Ще се кара ли ,или само ядене и пиене !?

        Коментар


        • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

          Има ли някой от София, който обмисля пътуване събота сутрин?
          Купона вероятно ще е сериозен, но немога да заява нищо предварително и мислия да дойда само за съботата.
          Поздрави!
          VARADERO SD2

          Коментар


          • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

            Засега идеята е няколко часова лека разходка,така че всеки да се вьрне без поражения.
            Но всьщност пишете какви са предпочитанията ви,така ще ни улесните при избора и степента на трудност на маршрута.
            [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

            Коментар


            • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

              Аз ще заредя батериите на фотоапарата.
              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                Много джипки сме така че може и някоя блатиста местност да посетим
                GSM: 0898 554713
                Уебсайт: BULEXTREME.com

                Коментар


                • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                  Нещо по софт, да не се уморява ме за вечерта.
                  А считам, че програмата предложена от Кирчо за протичане на срещата е най добра.
                  Все пак е първа и ще трябва да се поопознаем, да сподели ме разни мнения, с две думи да съчетаем полезното с приятното.

                  Прочетох, че в тази област има доста туристически обекти свързани с нашата история, посещението на които не би било зле.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                    Моето паджеро е извън строя и май май няма да стане до петък .Аз ще бъда в петък горе,дано AIRBOR да е петък горе да направим маршрута с неговия звяр.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    3.0 v6 24

                    Коментар


                    • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                      Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                      Моето паджеро е извън строя и май май няма да стане до петък .Аз ще бъда в петък горе,дано AIRBOR да е петък горе да направим маршрута с неговия звяр.

                      Какво и направи на колата бе човек???
                      Зорлен я мъчиш.

                      Коментар


                      • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                        Момци пишете и мен
                        Омбре +3 ще докарам едно паджеро което се състезава и е доста направено.
                        Само кажете кога и каде да дам парите за кувертите защото нямах време да прочета всичко по темата съжалявам

                        Коментар


                        • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                          Кирчо значи петьк горе.
                          И по навреме,защото се стьмва рано.

                          Относно забележителностите.
                          Тракийският храм се намира точно на пьтя за Бяло Камене,след центара на Старосел в дясно ако идвате от Хисаря.
                          Заслужава си да се види.
                          От там е 12км до горе.Пьтят е чекалиран и е добьр,на места има и асфалт.

                          За повече вьпроси може тук или на 0888298571 Борис.
                          [img]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/img]

                          Коментар


                          • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                            Поради неотложен ангажимент няма да мога да присъствам, пожелавам на всички весело изкарване и много положителни емоции, да се окаляте и много снимки да направите които да споделите с НЕприсъствалите
                            [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                            [B]If you want, you can![/B]

                            Коментар


                            • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                              да сподели меразни мнения, с две думи да съчетаем полезното с приятното.
                              сиреч, да обменим по чаша мисли

                              аз лично така го разбирам..

                              и си мисля, че калянето може да го оставим за втора среща..

                              те хората са казали отдавна - софрата сближава

                              Кирчо да сменя семеринга и да си направи центровката при човек, дето знае, и от петъка да ни чака на пусия

                              Вени, Иван67, Тео, Дочев пътуваме в събота сабахлента..

                              Коментар


                              • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                                Аз да кажа нещо днеска изтеглих парите от сметката и трагична работа 9х12=108лв без мен и мойте хора.Чак ме е срам да ги предамна Борката да ги занесе на хора,незнам какво да правия.Ще платим за 9 човека а ще дойдат 100 сигурно.
                                Давайте предложение какво да правим,срамна работа е това да платиш за 9 а да дойдат 100.

                                В мен ли е проблема че неможах да организирам по хубаво нещата,моето предложение е горе на Бяло Камене да върна парите на всички който са дали и да кажем на хората че няма да има куверт,а само кой какво си поръча в ресторанта,На там вървят работе според мен..Моля ви хора кажете си идейте.
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                3.0 v6 24

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X