Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събори на собствениците на MITSUBISHI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

    Разбира се, че организацията и мястото са перфектни!

    Защо е необходим куверта?
    Дали за собствениците на комплекса, като гаранция, че никой няма да седи на едно кафе или от невъзможност да се обслужат 50 поръчки едновремено.
    Ако е първото, сигурен съм, че сметките ще са доста над 12лв. на човек, ако е второто, просто да кажат, че има два вида салата.
    Така или иначе, никой не ни е виновен, че превеждането на парите на върви.

    Успех!
    VARADERO SD2

    Коментар


    • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

      Несе впрягаи всичко ще се намести и всички ще са доволни. В колко часа ще започне разходката?
      За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
      За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

      Коментар


      • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

        Събота към 2.
        [SIGPIC][/SIGPIC]

        3.0 v6 24

        Коментар


        • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

          ама по-добре е да има недодали, от колкото недоволни
          който е дал пари, ги е дал от сърце

          който не е дал, няма право да е в групата на недоволните..

          надявам се да са многото хора в тази група

          ама все пак - организация за такава среща не бива да е в този формат...

          нека да сме по-конкретни - става въпрос за пари, равни на две кутии цигари..

          ако някой се е нагърбвал с правенето на такова нещо, той ще разбере

          ако не се е хващал - нека да разбере, какво има предвид организатора

          нека да сме сериозни и организирани

          Паджеромен`с!!!!

          Коментар


          • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

            Вени прав си но неможе да дойдат 100 човека а само 9 да са платили,утре ще говория с Собственика на Бяло Камене и ще се оточним да отпадне куверта.И с наведена глава ще ви върна парите.
            Горе има ресторант за салати а който какво си носи това е .Съжалявам но немога да платия 9 куверта и да дойдат 100 човека това е просто обидно.
            [SIGPIC][/SIGPIC]

            3.0 v6 24

            Коментар


            • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

              Първоначално публикуван от rosslan Преглед на мнение
              Разбира се, че организацията и мястото са перфектни!

              Защо е необходим куверта?
              Дали за собствениците на комплекса, като гаранция, че никой няма да седи на едно кафе или от невъзможност да се обслужат 50 поръчки едновремено.
              Ако е първото, сигурен съм, че сметките ще са доста над 12лв. на човек, ако е второто, просто да кажат, че има два вида салата.
              Така или иначе, никой не ни е виновен, че превеждането на парите на върви.

              Успех!
              Подкрепям.

              Наистина куверта е някаква застраховка, но пък ако похарчим само по 12 лева, ще е срамота, а това просто няма как да се случи.
              Има и друго, ако някой ден решим да повторим мястото хората там ще знаят ,че могат да разчитат на нас.

              А защо Кирчо не събра повече от 109лева, е защото хората не са 100% сигурни дали ще могат да дойдат. Сигурен съм че ще има и такива които ще решат или освободят в последния момент.

              Кирчо-нямаш вина и не си го слагай.

              Ще стане по-хубаво от колкото можем да си го представим.

              Коментар


              • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                Кирчо,не се шашкай ! На собственниците ще им е по-кеф като се изтърсят повече хора от предвиденото.И определено няма да стоим на по кафенце.Аз ще дойда,както ти писах,събота следобяд или вечерта,че сутринта трябва да пътувам.Няма да участвам в карането,но моабеда не мога да изпусна...До събота.
                [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                Коментар


                • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                  Да ама не искам да е така исках като пуснах темата да има 100 човека,100 човека да пратият пари да ги дам да дойдат 100 човека и на Бяло камене да стане само с Мецубишита + гостите с различни джипове да стане лудница.Ама все пак е криза едно такова идване както казва един мой приятел е 100лв минимум.В тези време е малко трудно но ....
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  3.0 v6 24

                  Коментар


                  • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                    Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                    Кирчо,не се шашкай ! На собственниците ще им е по-кеф като се изтърсят повече хора от предвиденото.И определено няма да стоим на по кафенце.Аз ще дойда,както ти писах,събота следобяд или вечерта,че сутринта трябва да пътувам.Няма да участвам в карането,но моабеда не мога да изпусна...До събота.
                    Пеца така като ме гледаш мога ли да те набия ...... Немога аз знам ама ще се опитам ако и този път не се пуснеш в надпреварата.Даже лично ти ще ме караш че аз май няма да имам конче вихрогонче.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    3.0 v6 24

                    Коментар


                    • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                      Предлагам на колегите, който ще минат през Копривщица в събота ако искат да се качим по черно до хижата.Сборен пункт площад 20-ти април гр. Копривщица час на тръгване 10:30. тел. 0888 06 22 53-Михаил.
                      За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                      За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                      Коментар


                      • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                        Първоначално публикуван от Kircho-sopot Преглед на мнение
                        Пеца така като ме гледаш мога ли да те набия ...... Немога аз знам ама ще се опитам ако и този път не се пуснеш в надпреварата.Даже лично ти ще ме караш че аз май няма да имам конче вихрогонче.

                        Незнам, аз съм поръчал 50 нови лепенки с логото на форума...и като гледам ще си налепя моето като калинка

                        Коментар


                        • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                          Кире,събота сутринта имам ангажимент-до последно не знаех какво ще правя,затова не се и обаждах..
                          За возенето-ще те повозя ..
                          Бе,по-важна е софрата-там стават и запознанствата и хубавата приказка и размяна на информация-нали затова се събираме..
                          Специално на това събиране карането ще е бонус май..
                          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
                          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

                          Коментар


                          • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                            Колеги и аз съм за лек маршрут , тъй като малко съм се "поразтропал" , а и на всичко отгоре съм със семейнта кола. Тръгвам в петък по подбалканската към Копривщица , а събота с Кремкарамел идваме директно в хижата. Поне аз ще си ходя в неделя пак през Копривщица да взема жена ми и бебо.
                            0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

                            Коментар


                            • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                              Първоначално публикуван от peterbg1 Преглед на мнение
                              Кире,събота сутринта имам ангажимент-до последно не знаех какво ще правя,затова не се и обаждах..
                              За возенето-ще те повозя ..
                              Бе,по-важна е софрата-там стават и запознанствата и хубавата приказка и размяна на информация-нали затова се събираме..
                              Специално на това събиране карането ще е бонус май..
                              Пеца почвам да се чудя дали този твоя джип може да върви където върви моя,не че съм пострикател ама ако стане моя джип дай да ги пробваме де.Моля ти се
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              3.0 v6 24

                              Коментар


                              • До: Събор на собствениците на MITSUBISHI на 6-7-8.11.2009.

                                работата отива на софра - от събота сутринта до неделя сутринта

                                на софрата става моабета, на софрата се завързват лакардиите, на софрата става всичко

                                оффа, в тоя случай, май ще остане на втори план -

                                нали за едното ядене, за едното пиене..
                                за тия три неща живеем, я..


                                предполагам, че поради многото неясноти, ще се сберем покрай мръвите, и ще наблегнем на ...
                                хисарската минерална вода, един вид.


                                ха наздраве

                                всеки да си носи от ХМВ - Хисарска Минерална Вода - под 40 градуса не се брои.. ;

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X