Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VIN декодер за Паджеро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: VIN декодер за Паджеро?

    По модела стигнах до тук , но декодерът не го ще и това е.
    Във връзката обаче можеш да се разровиш и разбереш за лсд-дифа дали е слаган на твоя модел. Годината обаче няма да разбереш

    Коментар


    • От: VIN декодер за Паджеро?

      Огромни благодарности!!!!

      Коментар


      • От: VIN декодер за Паджеро?

        Не мога да се оправя непълен вин V244019588 зная че е П2 2.5тди година,к.с.,лсд,и най вече свещите,че май са за смяна имам го от лятото.Благодаря

        Коментар


        • От: VIN декодер за Паджеро?

          Първоначално публикуван от van4oo Преглед на мнение
          Не мога да се оправя непълен вин V244019588 зная че е П2 2.5тди година,к.с.,лсд,и най вече свещите,че май са за смяна имам го от лятото.Благодаря
          VIN-ът си е наред. Японски си е.
          декември 1992 г.
          Дифове с число 4.875, задният с ЛСД
          Свещи 6V

          Коментар


          • От: VIN декодер за Паджеро?

            Може ли малко помощ и за още един офроуд мераклия. П2 2.5 ТДИ 1997г. VIN JMBONV240VJ008568. С ЛСД диференциал ли е? Скоро ще го взема и ще трябва смяна на масла и е по-добре да питам преди отколкото след............... Има и копче за блокаж на зад. диф. При това положение може ли да съществува такава комбинация - ЛСД диф + блокаж? Та нали самия ЛСД си е някакъв блокаж? Знам че въпросите са елементарни за някои ама така ще е в началото.
            Благодаря предварително!

            Коментар


            • От: VIN декодер за Паджеро?

              Първоначално публикуван от bikerbull Преглед на мнение
              Може ли малко помощ и за още един офроуд мераклия. П2 2.5 ТДИ 1997г. VIN JMBONV240VJ008568. С ЛСД диференциал ли е? Скоро ще го взема и ще трябва смяна на масла и е по-добре да питам преди отколкото след............... Има и копче за блокаж на зад. диф. При това положение може ли да съществува такава комбинация - ЛСД диф + блокаж? Та нали самия ЛСД си е някакъв блокаж? Знам че въпросите са елементарни за някои ама така ще е в началото.
              Благодаря предварително!
              Въпросът е правилен. И на мен ми беше странно преди време, но наистина излиза, че и твоят е с ЛСД+блокаж.

              Коментар


              • От: VIN декодер за Паджеро?

                Първоначално публикуван от bikerbull Преглед на мнение
                Може ли малко помощ и за още един офроуд мераклия. П2 2.5 ТДИ 1997г. VIN JMBONV240VJ008568. С ЛСД диференциал ли е? Скоро ще го взема и ще трябва смяна на масла и е по-добре да питам преди отколкото след............... Има и копче за блокаж на зад. диф. При това положение може ли да съществува такава комбинация - ЛСД диф + блокаж? Та нали самия ЛСД си е някакъв блокаж? Знам че въпросите са елементарни за някои ама така ще е в началото.
                Благодаря предварително!
                Дифа е или ЛСД или твърд,не може да е и така и иначе...В твоя случай трябва да е твърд щом има копче ако не е сменян.Намери си някоя хубава кал и пробвай само на задно без включено копче.Ако въртят и двете е ЛСД,ако не натисни копчето и ако завъртат е с твърд.Може и на крик да се пробва но така е по сигурно...На мен лично на крик се въртят и двете в една посока като ги завъртя а в калта само едното,друго почива.

                Коментар


                • От: VIN декодер за Паджеро?

                  Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                  Въпросът е правилен. И на мен ми беше странно преди време, но наистина излиза, че и твоят е с ЛСД+блокаж.
                  Наистина е странно ако е така,какво блокира това копче и 100 процента ли блокира тогава.

                  Коментар


                  • От: VIN декодер за Паджеро?

                    Блокажът при включване е 100%, а след изключване остава на ЛСД. Факт е, че в каталога ги дава и двете в наличност.

                    Коментар


                    • От: VIN декодер за Паджеро?

                      Благодаря за отговорите. В крайна сметка май най-сигурния начин остава да се вдигне колата и да се пробва със завъртане. Ако е ЛСД трябва колелата да се въртят в една посока. Друг е въпроса ако е с ЛСД и не работи, ама тогава пък няма значение дали маслото ще е специално за ЛСД диф. Ще го огледам. Все пак щом излиза по каталог че е и с двете би трябвало да е така ако не е имало интервенция!

                      Коментар


                      • От: VIN декодер за Паджеро?

                        Първоначално публикуван от boyko Преглед на мнение
                        Дифа е или ЛСД или твърд,не може да е и така и иначе...В твоя случай трябва да е твърд щом има копче ако не е сменян.Намери си някоя хубава кал и пробвай само на задно без включено копче.Ако въртят и двете е ЛСД,ако не натисни копчето и ако завъртат е с твърд.Може и на крик да се пробва но така е по сигурно...На мен лично на крик се въртят и двете в една посока като ги завъртя а в калта само едното,друго почива.
                        Ами как така на крик се въртят в една посока като не си с ЛСД както разбирам?

                        Коментар


                        • От: VIN декодер за Паджеро?

                          Първоначално публикуван от bikerbull Преглед на мнение
                          Ами как така на крик се въртят в една посока като не си с ЛСД както разбирам?
                          Със ЛСД съм или поне бях,защото вече го няма.На крикове се въртят и двете в една посока но в калта вече не им се ще,има едни дискчета в дифа които искат смяна и ще започнат пак но това иска кинти и време.

                          Коментар


                          • От: VIN декодер за Паджеро?

                            Първоначално публикуван от boyko Преглед на мнение
                            Със ЛСД съм или поне бях,защото вече го няма.На крикове се въртят и двете в една посока но в калта вече не им се ще,има едни дискчета в дифа които искат смяна и ще започнат пак но това иска кинти и време.
                            Сега разбрах, айде пожелавам ти да почнат да се въртят и в калта тази година.
                            Важното е, че разбрах, че дори и да се вдигне колата и да се установи че ЛСД дифа работи, няма гаранция че ще работи и на калта, блягодаря!

                            Коментар


                            • От: VIN декодер за Паджеро?

                              Да питам и аз за моята нова придобивка - JMA0RV230SJ000430 и 6G72P89293 ?
                              Да ми кажете някакво инфо за него че не мога да намеря работещ вин декодер!
                              Със ЛСД ли съм ?
                              Прави каквото трябва ,да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: VIN декодер за Паджеро?

                                Този например работи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X