Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VIN декодер за Паджеро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: VIN декодер за Паджеро?

    Колеги имам нужда от информация.На табелата в коша пише следното:model Y-V46WG RHF
    chassis no V46-4033924
    engine 4M40 ext T7 UK
    trans axle V4AW3 4900
    color.int opt T88H81 14D 000
    Благодаря предварително на всички,които могат да дадат някакво инфо,а също така разчитам и на компетентния отговор на колегата Паджеровод,който както си личи е доста навътре в нещата.

    Коментар


    • От: VIN декодер за Паджеро?

      Първоначално публикуван от vekata74 Преглед на мнение
      Колеги имам нужда от информация.На табелата в коша пише следното:model Y-V46WG RHF
      chassis no V46-4033924 Този номер го въвеждаш тук http://catalogs.forceauto.ru/mitsubishi/
      engine 4M40 ext T7 UK Това ти е типът двигател
      trans axle V4AW3 Тип скоростна кутия 4900 Число на дифовете
      color.int opt T88H81 14D 000
      Благодаря предварително на всички,които могат да дадат някакво инфо,а също така разчитам и на компетентния отговор на колегата Паджеровод,който както си личи е доста навътре в нещата.
      Но най-вече в линка, в полетата Поиск по FRAME

      Коментар


      • От: VIN декодер за Паджеро?

        Благодаря за линка.Ако се справях по добре с английския може би щях да разбера повечко неща т.е относно задния диференциал-не виждам никъде да пише нещо от сорта LSD,нямам и бутон в купето за принудително блокиране.Това ме кара да мисля, че дифа е обикновен(отворен) и не се нуждая от някакви по специални масла при смяна.Дали съм прав.......?

        Коментар


        • От: VIN декодер за Паджеро?

          Дам, в линка не може да се разбере. От програмата Mitsubishi ASA обаче става ясно, че задният е LSD

          Коментар


          • От: VIN декодер за Паджеро?

            Колеги, може ли малко помощ!?!
            Интересува ме предавателното отношение на дифовете на Паджеро с VIN: V-444052888.
            Предварително благодаря!

            Коментар


            • От: VIN декодер за Паджеро?

              Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
              Интересува ме предавателното отношение на дифовете на Паджеро с VIN: V44-4052888.
              5.285

              Коментар


              • От: VIN декодер за Паджеро?

                Приятелю, ти на мен не щя да ми кажеш имам ли от таз дрога(ЛСД), какъв е диференциалът - бърз, бавен, кво ще да му е предавателното число.
                Иначе, имам си копче за блокиране на РиърДиф от купето.
                Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                имат право да гласуват на избори.

                Коментар


                • От: VIN декодер за Паджеро?

                  Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                  5.285
                  Голямо благодаря, Паджеровод!

                  Коментар


                  • От: VIN декодер за Паджеро?

                    Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
                    имам ли от таз дрога(ЛСД), какъв е диференциалът - бърз, бавен, кво ще да му е предавателното число.
                    А, казах ти какво излиза от каталозите - хем с блокаж, а има и LSD. За второто можеш да направиш теста с вдигнатата задница и въртенето на колело.
                    И твоите дифове са бавни, същите като на Ради - 5.285

                    Коментар


                    • От: VIN декодер за Паджеро?

                      С риск да стана нахален, но търся преден диф. с опеделено пред. съотношение, защото ще се сменя само той, без задния.
                      Ако може инф. за дифовете на следните Паджера V-444019396 и V-444055386.
                      И едно голямо и предварително БЛАГОДАРЯ!

                      Коментар


                      • От: VIN декодер за Паджеро?

                        Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                        С риск да стана нахален, но търся преден диф. с опеделено пред. съотношение, защото ще се сменя само той, без задния.Ако може инф. за дифовете на следните Паджера V-444019396 и V-444055386.И едно голямо и предварително БЛАГОДАРЯ!
                        За първия вин - 5.285 и втория е същия. Мисля, че само цвета на купетата са различни.

                        Коментар


                        • От: VIN декодер за Паджеро?

                          Мерси, много!
                          Поздрави !

                          Коментар


                          • От: VIN декодер за Паджеро?

                            Здрасти колега ,би ли могъл д ами провериш този VIN JMB0RV250SJ000103 номер ,интересуа ме с какви дифове е ,LSD има ли ,колата е на колега и иска да слага 35 ци ,да видим дали ще ги върти ,благодаря предварително
                            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                            Коментар


                            • От: VIN декодер за Паджеро?

                              Пред. отношение - 4,636. Трябва да е с блокаж. Дали е LSD не знам. Според схемата има такъв кит. Най-добре вдигнете задния мост.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: VIN декодер за Паджеро?

                                Ще помоля за проверка: VIN-V234100397
                                Има ли LSD и какво е предавателното число на дифовете? Година на производство.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X