Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VIN декодер за Паджеро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: VIN декодер за Паджеро?

    Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
    Колеги, къде е номера - ВИНа на Паджеро къса база с ДЕСЕН волан ?
    1. Двигател 4D56 през кои години се монтира ?
    Може ли с този двигател да е 97/98 година?
    2. Супер селект - пише на таблото. Това достатъчно ли е или трябва и друго нещо да гледам ?
    Не е качвано още на канал за да гледам. Подготвям се.
    Днес ще четем ВИНа. Това е табелката в коша отпред.
    Някакви съвети, препоръки.
    Благодаря !
    И така и така снимаш, я снимай това със Супер Селекта. Ако е като моето, трябва да има между скоростомера и оборотомера
    символично изобразена количка, гледана отдолу. В най-задно положение на късото лостче там не свети нищо. Значи караш само на заден мост(някои му викат 4х2). Когато го преместиш едно напред, колата става 4х4(включваш и предния мост). На количката на таблото трябва да светнат двете предни колела. Лостчето надясно и напред(при десен волан май е наляво и напред) светва средния блокаж. И т.н. да не го разказвам надълго, че може да не е същото като моето и нещо да те излъжа .

    За двигателя, може и да може. Моят е същият и е със сигурност 1996 г.
    Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
    имат право да гласуват на избори.

    Коментар


    • От: VIN декодер за Паджеро?

      Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
      И така и така снимаш, я снимай това със Супер Селекта. Ако е като моето, трябва да има между скоростомера и оборотомера
      символично изобразена количка, гледана отдолу. В най-задно положение на късото лостче там не свети нищо. Значи караш само на заден мост(някои му викат 4х2). Когато го преместиш едно напред, колата става 4х4(включваш и предния мост). На количката на таблото трябва да светнат двете предни колела. Лостчето надясно и напред(при десен волан май е наляво и напред) светва средния блокаж. И т.н. да не го разказвам надълго, че може да не е същото като моето и нещо да те излъжа .

      За двигателя, може и да може. Моят е същият и е със сигурност 1996 г.
      Да - точно както обясняваш е. Десен волан - напред и наляво и светят както казваш.
      Утре ще го снимам.....благодаря !

      Коментар


      • От: VIN декодер за Паджеро?

        И още нещо важно, виж някъде по таблото, обикновено ниско долу, дали имаш копче на което пише RD Lock?

        П.С. Ние май по едно и също време сме решили да заменим Нивите с Паджеро, или греша?
        Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
        имат право да гласуват на избори.

        Коментар


        • От: VIN декодер за Паджеро?

          Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
          И още нещо важно, виж някъде по таблото, обикновено ниско долу, дали имаш копче на което пише RD Lock?

          П.С. Ние май по едно и също време сме решили да заменим Нивите с Паджеро, или греша?
          Грешиш.
          Аз Нивата не сменям.
          Тази си е за търговия ... ако приятеля за който я мислим се откаже. (по финансови причини)

          Коментар


          • От: VIN декодер за Паджеро?

            Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
            Много благодаря !
            Днес взех VINa от талона и се оказа точно този от табелката.
            Моля да ми кажете какво излиза за този ВИН:

            V247405454 ПАджеро.

            Дали е супер селект, коя година е (според продавача - собственика е 98, и в талона така пише....)
            Аз обаче вярвам на вас, колеги.
            За това моля ви за информация!
            Благодаря !
            Има много положения на лоста....... но нещо не схванах включването на всяко положение.
            Мигаше лампичка на предния мост (само) и по някое време (на някое положение) замига и някакъв блокаж.... май на раздатката.
            После тези две лампички засветиха постоянно ... при друго положение, но ....... утре ще го тествам.
            Задния мост не светеше.....така ли е правилно ?
            май 1993г.
            Супер селект си е.
            Лампите светят при включен и задействан мост/блокаж. Ако мигат, нещо не се е получило.

            Коментар


            • От: VIN декодер за Паджеро?

              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
              май 1993г.
              Супер селект си е.
              Лампите светят при включен и задействан мост/блокаж. Ако мигат, нещо не се е получило.
              Значи не е каквото ми казва собственика (1998 г). Нашенска му работа .....
              Благодаря ви, колеги !

              Коментар


              • От: VIN декодер за Паджеро?

                Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                Значи не е каквото ми казва собственика (1998 г). Нашенска му работа .....
                Благодаря ви, колеги !
                И сега още един въпрос:
                Може ли да е супер селект и да няма блокаж в задния мост?
                Въпроса ми е провокиран от колега, който продава такова Паджеро - супер селект без блокаж в моста.

                Коментар


                • От: VIN декодер за Паджеро?

                  Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                  И сега още един въпрос:
                  Може ли да е супер селект и да няма блокаж в задния мост?
                  Въпроса ми е провокиран от колега, който продава такова Паджеро - супер селект без блокаж в моста.
                  Може. Едното, няма общо с другото.

                  Коментар


                  • От: VIN декодер за Паджеро?

                    Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                    Може. Едното, няма общо с другото.
                    Благодаря, колеги !

                    Коментар


                    • От: VIN декодер за Паджеро?

                      Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                      И сега още един въпрос:
                      Може ли да е супер селект и да няма блокаж в задния мост?
                      Въпроса ми е провокиран от колега, който продава такова Паджеро - супер селект без блокаж в моста.
                      Ами нали затова те питах имаш ли копче на таблото, на което да пише "R/D Lock".
                      Ти не каза нищо по въпроса. Аз имам таквоз нещо и при това се оказа работещо.
                      Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                      имат право да гласуват на избори.

                      Коментар


                      • От: VIN декодер за Паджеро?

                        Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                        И сега още един въпрос:
                        Може ли да е супер селект и да няма блокаж в задния мост?
                        Въпроса ми е провокиран от колега, който продава такова Паджеро - супер селект без блокаж в моста.
                        И аз нямам копче за блокаж, но пък е LSD. Така че може да е същия случай.
                        Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                        0878226696; 0876927507

                        Коментар


                        • От: VIN декодер за Паджеро?

                          Приятел ще си купува L300 4х4 и молбата ми е ако може да го проверим по ВИН-JMBLNP25WKA001209
                          LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
                          Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

                          Коментар


                          • От: VIN декодер за Паджеро?

                            Първоначално публикуван от vankata_fly Преглед на мнение
                            Приятел ще си купува L300 4х4 и молбата ми е ако може да го проверим по ВИН-JMBLNP25WKA001209
                            октомври 1989г... друго?

                            Коментар


                            • От: VIN декодер за Паджеро?

                              Благодаря за бързия отговор колега но само това ли излиза?
                              LZ2IZ,DUTY for DUTY[/B] PAJERO 3,5 v6
                              Анти-социалното поведение е признак на интелигентност в един свят, пълен с конформисти!

                              Коментар


                              • От: VIN декодер за Паджеро?

                                В онлайн декодера по-долу е останалото:
                                http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/...LNP25WKA001209

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X