Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VIN декодер за Паджеро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: VIN декодер за Паджеро?

    благодаря
    Aprilia 125 1991
    Bashan 200c 2007
    Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
    Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

    Коментар


    • От: VIN декодер за Паджеро?

      Колега може ли нещо и за мене - JMBJNK340TP003704

      Коментар


      • От: VIN декодер за Паджеро?

        Първоначално публикуван от don_baro1 Преглед на мнение
        Колега може ли нещо и за мене - JMBJNK340TP003704
        Дата: 03/1996.3, диф.-MECHANICAL LSD 4.625
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: VIN декодер за Паджеро?

          Колега Паджеровод, имам нужда от помощта ти, относно задния диф. на JMB0NV240MJ316358.

          Благодаря предварително!

          Коментар


          • От: VIN декодер за Паджеро?

            DIFF LOCK 4.625. Т.с. 100% заден блокаж с пред. ч-ло 4,625.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: VIN декодер за Паджеро?

              Първоначално публикуван от Pajero II Преглед на мнение
              задния диф. на JMB0NV240MJ316358.
              4.625
              LIMITED SLIP DIFFERENTIAL + DIFF LOCK
              http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/...l3Lk6AxdB77A==

              Коментар


              • От: VIN декодер за Паджеро?

                Благодаря за помощта!!! Имам още един въпрос по този повод. Съвместим ли е този диференциал с моя, който също 4,625, но е само LSD, като моето П2 също е 2,5 ТД със СуперСелект и ръчни скорости. Имам предвид ще стане ли този диф. на моя заден мост, кардан и т.н. или ще трябва да сменя целия мост и/или други неща?

                Коментар


                • От: VIN декодер за Паджеро?

                  По предав. число са съвместими, това ясно, но физически дали ще паснат нещата не знам
                  Аз бих си взел целия мост(предполагам разликата в цената няма да е голяма), ще му направя пълна ревизия и ще го метна после целия

                  Коментар


                  • От: VIN декодер за Паджеро?

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    По предав. число са съвместими, това ясно, но физически дали ще паснат нещата не знам
                    Аз бих си взел целия мост(предполагам разликата в цената няма да е голяма), ще му направя пълна ревизия и ще го метна после целия
                    Така и ще направя, предполагам, че мостът ще пасне моя кардан?

                    Коментар


                    • От: VIN декодер за Паджеро?

                      Колега, Паджеровод, прочетох доста твои публикации по темата заден диференциал и се ограмотих, но имам още някои въпроси по темата, за които не съм сигурен: Къде стоят вакуум помпата и блока за управление, защото не можах да се ориентирам по схемите? И има ли някакви други части от тази система, освен моста, помпата и блока, които пропускам?

                      Май започнах да се ориентирам Помпата е в задния ляв панел при двувратите, обаче остава въпросът с блока и той ли е там, както и това ли са всичките чаркове, които ми трябват?
                      Последно редактирано от Pajero II; 27-10-11, 13:42.

                      Коментар


                      • От: VIN декодер за Паджеро?

                        Паджеровод би ли казал нещо за задния диференциал на V464002614.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: VIN декодер за Паджеро?

                          Първоначално публикуван от Pajero II Преглед на мнение
                          Май започнах да се ориентирам Помпата е в задния ляв панел при двувратите, обаче остава въпросът с блока и той ли е там, както и това ли са всичките чаркове, които ми трябват?
                          И блокът трябва да е там, но има разлики в различните години... Друго... трябва ти и ключето на таблото

                          Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                          Паджеровод би ли казал нещо за задния диференциал на V464002614.
                          4.900, нормален, без екстри

                          Коментар


                          • От: VIN декодер за Паджеро?

                            Лоошо! Много лошо (не предполагах, че има и такава опция). Благодаря. Питането беше за мой приятел и нов притежател на Pajero, ама нищо де, ще му придобиеме поне LSD. Поздрави.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: VIN декодер за Паджеро?

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              И блокът трябва да е там, но има разлики в различните години... Друго... трябва ти и ключето на таблото

                              Благодаря!
                              Видях разликите в блока в едно упътване на руски, което си качил, но мисля всички части да са от една кола. А копчето може да се наложи да го заместя с някакво друго.

                              Коментар


                              • От: VIN декодер за Паджеро?

                                Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                                Лоошо! Много лошо (не предполагах, че има и такава опция). Благодаря. Питането беше за мой приятел и нов притежател на Pajero, ама нищо де, ще му придобиеме поне LSD. Поздрави.
                                Защо поне, аз мисля, че е по добре ЛСД-то от пълния?! Това е от опит!
                                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X