Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VIN декодер за Паджеро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: VIN декодер за Паджеро?

    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
    Защо поне, аз мисля, че е по добре ЛСД-то от пълния?! Това е от опит!
    В много случаи наистина е по-добре.
    Най-добре е и с двете LSD + твърд блокаж.

    Коментар


    • От: VIN декодер за Паджеро?

      Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
      В много случаи наистина е по-добре.
      Най-добре е и с двете LSD + твърд блокаж.
      Има ли оригинално такова нещо?
      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

      Коментар


      • От: VIN декодер за Паджеро?

        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
        Има ли оригинално такова нещо?
        Има, да.
        Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
        0878226696; 0876927507

        Коментар


        • От: VIN декодер за Паджеро?

          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
          Защо поне, аз мисля, че е по добре ЛСД-то от пълния?! Това е от опит!
          Прощавай колега би ли обяснил?

          Коментар


          • От: VIN декодер за Паджеро?

            Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
            Прощавай колега би ли обяснил?
            Защото ЛСД-то ти върши работа и при други условия, не само при окантарване.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • От: VIN декодер за Паджеро?

              Здравейте, бихте ли ми казали с какъв диференциал е това Паджеро? Рама № JMB0NV440TJ000178
              Благодаря ви предварително и се извинявам, ако досаждам, но съм нов и съм решил да купя тази машинка.

              Коментар


              • От: VIN декодер за Паджеро?

                4.875
                LSD
                http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/...jVl2Qkvd5/Sg==

                Коментар


                • От: VIN декодер за Паджеро?

                  Благодаря много, колега Паджеровод, за супер бързия и точен отговор. Днес го взех и се чувствам горд и щастлив собственик. Успех на всички колеги

                  Коментар


                  • От: VIN декодер за Паджеро?

                    Здравейте колеги! Моля за малко помощ. Прочетох темата и пробвах да разшифровам този VIN: JMB0NV440MJ307716, но напълно се обърках. В единия декодер (japancars.ru) излиза 1991г, в другия 1992г, а в талона пише първа регистрация 1997г. Интересува ме годината на производство, задния диф дали е ЛСД и какъв е двигателя (в талона няма номер на двигателя). Вчера се сдобихме с камиончето, външно изглежда доста запазено, но сега предстои задължителното техническо обслужване и после внимателно подкарване.
                    Нищо не е така, както изглежда.

                    Коментар


                    • От: VIN декодер за Паджеро?

                      Първоначално публикуван от Bobssan Преглед на мнение
                      Здравейте колеги! Моля за малко помощ. Прочетох темата и пробвах да разшифровам този VIN: JMB0NV440MJ307716, но напълно се обърках. В единия декодер (japancars.ru) излиза 1991г, в другия 1992г, а в талона пише първа регистрация 1997г. Интересува ме годината на производство, задния диф дали е ЛСД и какъв е двигателя (в талона няма номер на двигателя). Вчера се сдобихме с камиончето, външно изглежда доста запазено, но сега предстои задължителното техническо обслужване и после внимателно подкарване.
                      Двигателят определено е 2500TD или известният 4D56
                      Дифовете са 4.875
                      с ЛСД+блокаж на задния.
                      Такива са данните за задния диф, аз лично не знам как го постигат това две в едно и чакам някой колега, който е отварял такъв да опише.
                      В годините действително има разлика, но в двата декодера, които използвам аз са единодушни за януари '92-ра

                      Коментар


                      • От: VIN декодер за Паджеро?

                        Благодаря за инфото! Значи са ни хлъзнали с минимум 5 години при покупката, но пък това ЛСД+блокаж се надявам да ни компенсира.
                        Нищо не е така, както изглежда.

                        Коментар


                        • От: VIN декодер за Паджеро?

                          Първоначално публикуван от Bobssan Преглед на мнение
                          Благодаря за инфото! Значи са ни хлъзнали с минимум 5 години при покупката, но пък това ЛСД+блокаж се надявам да ни компенсира.
                          Да не би да е с десен волан?
                          Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                          0878226696; 0876927507

                          Коментар


                          • От: VIN декодер за Паджеро?

                            Воланът е отляво. Внос е от Италия. Да не би пък да е била с десен и да обърната. Това може ли да се разбере от VIN декодера?
                            Нищо не е така, както изглежда.

                            Коментар


                            • От: VIN декодер за Паджеро?

                              Разбира се. В линка долу този модел е произвеждан за Европа и Азия, но все с ляв волан
                              http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/...0NV440MJ307716

                              Коментар


                              • От: VIN декодер за Паджеро?

                                Първоначално публикуван от Bobssan Преглед на мнение
                                Воланът е отляво. Внос е от Италия. Да не би пък да е била с десен и да обърната. Това може ли да се разбере от VIN декодера?
                                Най-вероятно не е била с десен. Като се замислих се сетих че при колите внесени от Япония във Великобритания като втора ръка, понякога годината на вноса я пишат като година на първоначална регистрация. Но тези коли са с 10 символен VIN. При мен е така, само че годината си отговаря. Така, че не това е причината за разминаването. Важното е да те слуша Честито и много безавариини.
                                Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                                0878226696; 0876927507

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X