Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един ШОГУН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Още един ШОГУН

    Еееее тъкмо няма да режеш от бронята отпред
    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

    Коментар


    • От: Още един ШОГУН

      Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
      .............първата снимка е новия модел МТ 2 ,а на втората е стария модел шарка МТ1 ......
      Да уточниме за протокола не е МТ2, а КМ2 (аз съм с 32-ки BFG/КМ2/11.5)Има разлика и в пластовете между старата и новата гума доколкото знам.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Още един ШОГУН

        Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
        Да уточниме за протокола не е МТ2, а КМ2 (аз съм с 32-ки BFG/КМ2/11.5)Има разлика и в пластовете между старата и новата гума доколкото знам.
        Снежанка ми донесе новите гуми. Направо са супер. / и Снежанка/ Довечера ще спя с тях . Дот 15/11. Не монтирани са 83 см. Малките и сестри ми станаха излишни. Снежанка иска да зарадва някой. Продават се в тази тема. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=134262
        Сега проблема ми е, че не мога да намеря фирма в Ловеч да ми почисти джантите.

        Не мога да кача снимките.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • От: Още един ШОГУН

          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
          Снежанка ми донесе новите гуми. Направо са супер. / и Снежанка/ Довечера ще спя с тях . Дот 15/11. Не монтирани са 83 см. Малките и сестри ми станаха излишни. Снежанка иска да зарадва някой. Продават се в тази тема. http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=134262
          Сега проблема ми е, че не мога да намеря фирма в Ловеч да ми почисти джантите.

          Не мога да кача снимките.
          Стана.
          Прикачени файлове
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • От: Още един ШОГУН

            Ако слушаш мен си вземи още едни джанти (метални) и си монтирай новите гуми на тях. Другите що не си ги запази? Калните гуми изобщо не стават за зимата (лично усещане). На супер тъпо място ми се наложи да включа даже и блокаж. И това миналата седмица при съвсем лека бабунка (сигурно към 20/30см.), лекинко заледено в града.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Още един ШОГУН

              Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
              Ако слушаш мен си вземи още едни джанти (метални) и си монтирай новите гуми на тях. Другите що не си ги запази? Калните гуми изобщо не стават за зимата (лично усещане). На супер тъпо място ми се наложи да включа даже и блокаж. И това миналата седмица при съвсем лека бабунка (сигурно към 20/30см.), лекинко заледено в града.
              Чак толкова ли са зле МТ-то ? Ти с такива гуми ли си? Доста мек ми изглежда каучука.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • От: Още един ШОГУН

                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                Чак толкова ли са зле МТ-то ? Ти с такива гуми ли си? Доста мек ми изглежда каучука.
                Даже не си го и помисляй! Старите ти, ако не са се одървили съвсем де, ще са по-добри на утъпкан сняг и лед.

                Коментар


                • От: Още един ШОГУН

                  Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                  Даже не си го и помисляй! Старите ти, ако не са се одървили съвсем де, ще са по-добри на утъпкан сняг и лед.
                  +100!

                  Ако мислиш да ги караш на -ви температури и утъпкан сняг,по-добре си търкаляй старите!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • От: Още един ШОГУН

                    Кара се с MT , няма проблем, но винаги си имай едно на ум.
                    Bertone freeclimber 1.8 115hp

                    Коментар


                    • От: Още един ШОГУН

                      Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
                      Кара се с MT , няма проблем, но винаги си имай едно на ум.
                      Твърдо ЦЪ. Калната гума е за КАЛ. Както казах ядох го. При това не при най-лошите зимни условия. Аз съм със същите (само дето са 32-ки/11,5, ама гумата си е същата) и сега ще си сложа Матадора (Изарда).
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • От: Още един ШОГУН

                        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                        Даже не си го и помисляй! Старите ти, ако не са се одървили съвсем де, ще са по-добри на утъпкан сняг и лед.
                        31-те са ми с една идея малко по твърди, а и дълбочината на грайфера и на половина на 33. Направо са си добри гуми. Понеже се разбрахме с няколко колега да се чуем до края на седмицата и ако не ги вземат си ги оставям. Ще си търся едни джанти и ако видя зор ще ги слагм. 250 лв и с тях и без тях. Сравнение цената на 33-ките направо си е нищо.
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • От: Още един ШОГУН

                          Няма значение че са по меки ,важен е грайфера ,колкото са по малко ламелите толкова по добре ... но и аз съм решил да карам с калните гуми тази зима пък ще видим ,нека завали сняг ако не бива
                          е взимаме зимни гуми ...
                          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                          Коментар


                          • От: Още един ШОГУН

                            Две зими карах с МТ и грижи не съм имал, и живея на доста гаден баир, при който не е проблем е изкачването , а спускането.
                            Bertone freeclimber 1.8 115hp

                            Коментар


                            • От: Още един ШОГУН

                              Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
                              Две зими карах с МТ и грижи не съм имал, и живея на доста гаден баир, при който не е проблем е изкачването , а спускането.
                              Тази зима ще изкарам във Варна. Ще ти се обадя да правим тестове. Поздрави,
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • От: Още един ШОГУН

                                Обади се, като дойдеш.
                                Bertone freeclimber 1.8 115hp

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X