Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един ШОГУН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Още един ШОГУН

    Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
    Аз моите съм ги закачил за багажника и за булбара - монтажа е повече от елемнтарен.
    [ATTACH=CONFIG]405016[/ATTACH]
    Ама ти нямаш нито багажник нито булбар - ще трябва дупчене на калниците и тавана което си е гадна работа!
    Има начин поне отпред да не дупчиш - с планки закрепени за болтовете на калника, илизащи между калника и капака, а отгоре съм си мислил не могат ли да се ползват улеите за багажник. С нещо, което да се захване на релсите, така както се хваща багажника и за него въжето.
    Но не съм го мислил много, защото си сложих багажника и проблема се реши от само себе си.
    Някъде четох, че не е редно така, а и като се замисля направо си е така.
    Долния край на вантите е хванат за булбара. А той е хванат за рамата. Горния край на вантите е хванат за купето.
    При положение, че нямам нито багажник, нито булбар, то е ясно, че ще ги хващам планките за калника и за тавана. Иска ми се да видя някоя снимка.
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • От: Още един ШОГУН

      Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
      .....
      Долния край на вантите е хванат за .... рамата. Горния край на вантите е хванат за купето.
      ..... ще ги хващам планките за калника и за тавана. .......
      Хем това за рамата и купето е вярно (и не е добре да са така монтирани), хем при по-голямо натоварване на вантите е доста вероятно да се згъне калника (ако са хванати там) . Знам ли? В работилницата на Военна рампа правеха нещо по въпроса, ама до къде го докараха не знам.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Още един ШОГУН

        Гумите вече ги пробвах на всякакви терени. На отъпкан сняг не са чак толкова зле като се кара внимателно. Може би защото са нови. Зле става когато под снега има лед. На едно байрче са наложи да включа и задния блокаж и с галене на газта да тръгна. Да си призная, не очаквах да има лед под снега на това място и не взех никакви мерки предварително. Бях само на задно и без засилка и както се очаква стигнах до половината.
        Ето едно клипче как излизам от една презпичка.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • От: Още един ШОГУН

          И в днешната ситуация се справих. Малко беше но достатъчно да не седи тира кръстосан на пътя.
          Прикачени файлове
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • От: Още един ШОГУН

            Браво ,браво добре се е справило ..
            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

            Коментар


            • От: Още един ШОГУН

              Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
              И в днешната ситуация се справих. Малко беше но достатъчно да не седи тира кръстосан на пътя.
              Бързашки, това Паджеро автомат ли е и ако да, дай разход - гр./извън гр.??
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • От: Още един ШОГУН

                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                Бързашки, това Паджеро автомат ли е и ако да, дай разход - гр./извън гр.??
                Да автомат е, а за разхода не ме питай. Вече не засичам, че е страшен. За една седмица съм си в града и хванах големите снегове. Предния мост е постоянно включен и където е най голямата преспа, аз съм там. От делно тегления поне по три на на ден /все някой закъсал/ и един транспорт с платформа. Ще кажа, че през ден зареждам на бензиностанцията по 40 лв.
                А след днешната проба в колко дълбок сняг мога да закъсам ми се спука предното стъкло. Имаше на едно място чукнато от камъче и сега се пуснаха две стрелки.
                Прикачени файлове
                GSM 0877 08 99 19
                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                Коментар


                • От: Още един ШОГУН

                  Малкия Бързашки на 10.02 направи 9 годинки и вече е готов за големия сняг.
                  GSM 0877 08 99 19
                  Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                  Коментар


                  • От: Още един ШОГУН

                    Браво хубав подарък за рождения ден ....от малък да му влезне мухата в главата ...Да е жив и здрав само

                    П.П. гледам го не му се слиза много много от джипката
                    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                    Коментар


                    • От: Още един ШОГУН

                      Добре се справя малкия! Само да не стане като при мен-като го пратя до магазина,пита с какво да ходи-с колелото или с джипа!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Още един ШОГУН

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                        Добре се справя малкия! Само да не стане като при мен-като го пратя до магазина,пита с какво да ходи-с колелото или с джипа!
                        естествено че ще е с джипката ,защо изобщо трябва да го пращаш с колелото ....
                        Последно редактирано от Красимир Гошев; 12-02-12, 20:55.
                        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                        Коментар


                        • От: Още един ШОГУН

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Добре се справя малкия! Само да не стане като при мен-като го пратя до магазина,пита с какво да ходи-с колелото или с джипа!
                          За сега не ми го е искал да ходи до магазина. Може би защото си има АТВ и ходи с него.
                          GSM 0877 08 99 19
                          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                          Коментар


                          • От: Още един ШОГУН

                            Малко тестове на гумите.
                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • От: Още един ШОГУН

                              Днес преместих горните шарнипи под носача и го разкърших малко.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320121229.jpg
Прегледи:2
Размер:221.2 КБ
ID:5361401Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320121230.jpg
Прегледи:2
Размер:109.9 КБ
ID:5361402Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320121231.jpg
Прегледи:2
Размер:157.9 КБ
ID:5361403Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320121232.jpg
Прегледи:2
Размер:180.2 КБ
ID:5361404Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320121233.jpg
Прегледи:2
Размер:210.0 КБ
ID:5361405Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320121234.jpg
Прегледи:2
Размер:182.0 КБ
ID:5361406Натиснете снимката за да я уголемите

Име:310320121235.jpg
Прегледи:2
Размер:140.6 КБ
ID:5361407
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • От: Още един ШОГУН

                                Да съживя малко темата.
                                Вчера почнах изработката на новата броня. Наложи се да сваля старата за да напасвам новата и тъй като няма сега какво по подпира в пръста, рекох и да пробвам тези Сломпери как се катерят. Направо нямат спиране, но да не ви казвам как вият и ручат по асвалта.


                                Прикачени файлове
                                GSM 0877 08 99 19
                                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X