Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един ШОГУН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Още един ШОГУН

    Много грозна бре! Пу,пу.....да не и е уроки!

    Чудна е станала! А за дебелината-3мм. мисля че и стигат!
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

    Коментар


    • #92
      От: Още един ШОГУН

      Браво добре изглежда.Мерси за чертежа.
      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
      АСК Ален Мак

      Коментар


      • #93
        От: Още един ШОГУН

        И моето камионче порасна. Подложките излязоха на 36 мм. а болтовете на торсионите ги навих по 4 оборота. Не усещам никаква промяна във возията и устойчивостта. Трябва ли да пипна тампоните който облягат в горните носачи, че разтоянието е около 6 мм. Сега събирам оферти от Снежанка , та да се разбера с Дядо Коледа какви по големи гуми да ми донесе.
        Прикачени файлове
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • #94
          От: Още един ШОГУН

          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
          Трябва ли да пипна тампоните който облягат в горните носачи, че разтоянието е около 6 мм..
          Амии, по добре недей. Ако тази височина те удовлетворява, а и се съберат новите гуми, нека остане така. Ако увеличиш хода надолу можеш да влезеш във филма с геометрията а и ако изтъниш много тампоните започва по-осезаемо да блъска по тях.

          Коментар


          • #95
            От: Още един ШОГУН

            Добре се е вирнал! Обаче,аз мисля че трябва да ги скалпираш малко тези тампони.При това положение,убиваш хода на колелото надолу.Не говоря за някакви "ходове" за в гората,а за пътя.Геометрията на предницата вече се е повлияла от самото натягане на торсионите.Но по този начин,колелото "увисва" и при най-малка неравност.Пробвал съм го това с почти залепени тампони за опорите-не става!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #96
              От: Още един ШОГУН

              За сега мисля да не ги пипам тампоните. Не усещам никакви удари при преминаване на неравности дори и с малко по висока с скорост. Изглежда, че са меки тампони, че и като го качих на една дига по диагонал,/ даже се и наложи да включа и задния блокаж/ те доста се смачкаха. Питам се тези дето ги надигат с по 5 и 6 см, не са ли облегнали постоянно тези тампони и ъгала на каретата на полуоските не ставали опасно голям?
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • #97
                От: Още един ШОГУН

                Щом не усещаш разлика с преди,не ги пипай.А при по-голямо повдигане се режат на половина(че и по-малко).
                Моя е вдигнат максимално,но за сега с каретата нямам проблем.Но паразитния хебел го отнася яко!
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • #98
                  От: Още един ШОГУН

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  Моя е вдигнат максимално,но за сега с каретата нямам проблем.Но паразитния хебел го отнася яко!
                  А, и каретата го ядат Първият признак е, като свалиш хъба, и отдолу видиш, че зегерката не е върху шлиците, а е изпаднала. Това значи, че полуоската започва да не достига на дължина

                  Коментар


                  • #99
                    От: Още един ШОГУН

                    Регулатор, я кажи ти с какви размери са ти гумите, че си го дигнал до край. Аз съм поръчал на Снежанка да ми търси 33/10.5/15, пък ще видя Дядо Коледа какви ще ми донесе. Ще видим колко съм слушал през годината.
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • От: Още един ШОГУН

                      Моите са малки(31). А и моето е единица! При теб трябва и в това положение да влязат 33.Може да се наложи само бронята да резнеш малко,защото при оригиналната гумите я пипат. Ако си я пуснал със същата дължина назад де!

                      п.п Я ми дай адреса на Снежанка,че имам нужда от..........абе дай адреса!
                      Последно редактирано от REGULATOR; 12-11-11, 22:25.
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • От: Още един ШОГУН

                        Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                        Моите са малки(31). А и моето е единица! При теб трябва и в това положение да влязат 33.Може да се наложи само бронята да резнеш малко,защото при оригиналната гумите я пипат. Ако си я пуснал със същата дължина назад де!

                        п.п Я ми дай адреса на Снежанка,че имам нужда от..........абе дай адреса!
                        На аватара ти изглеждат по големи.
                        Това с рязането на бронята е най лесно.

                        п.п Имам само номера на Снежанка. Адреса не си го дава. Ако си по послушен от мен може и да ти го даде.
                        GSM 0877 08 99 19
                        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                        Коментар


                        • От: Още един ШОГУН

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17112011873.jpg
Прегледи:2
Размер:177.0 КБ
ID:5318483 Благодаря на Явор
                          GSM 0877 08 99 19
                          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                          Коментар


                          • От: Още един ШОГУН

                            Не можах да кача снимката към темата на Майстора и за това тук.
                            Прикачени файлове
                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • От: Още един ШОГУН

                              Много добре се е вирнало шогунчето.
                              Да те питам и аз съм взел тампони от колегата Скорпион но все още не съм ги сложил.
                              Като нави торсионите - трябва ли да се кара на стенд за регулиране на предницата?

                              Коментар


                              • От: Още един ШОГУН

                                Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
                                Като нави торсионите - трябва ли да се кара на стенд за регулиране на предницата?
                                Даже мисля, че е задължително. Аз не съм ходил, защото имам да сменям един накрайник и след това.
                                След като го вдигнеш, напиши как седи въпроса с ограничителните тампони на горните носачи. С колко ще го вдигаш?
                                GSM 0877 08 99 19
                                Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X