Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един ШОГУН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Още един ШОГУН

    С леко закъснение, но стана.
    Прикачени файлове
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • #17
      От: Още един ШОГУН

      Браво, Ице!
      Много добре изглеждат тия гумета и джипа с тях!!!
      Би ли казал, какви са гумите?

      Коментар


      • #18
        От: Още един ШОГУН

        Гумите са регенерат и честно казано поне за мен не ми допадат много. Много са шумни и усещам по голямо люлеене на джипа, нищо, че съм и с фланци 38 мм. Не съм ги теглил, но ми се сториха и доста по тежки от предишните. Не мисля да ползвам джипката за тежък off и за това мисля да ги сменя по нататък с 31, но не толкова рошави. Тези са 265/ 70 R 16. Ще видя как ще се представят на Трявна и ще пиша. Няма да участвам, ще съм от отбора на публиката. Миналата година направих грешка като отидох с колата и я бях спрял на най не подходящото място. Беше кална повече от колкото някой джипове.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • #19
          От: Още един ШОГУН

          Честито и от мен колега малко със закъснение.Хубава е джипката само (лично мнение) мотора не ми харесва нафта,обичам бензиновите мотори.Да си го караш дълго време без аварий.
          Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
          АСК Ален Мак

          Коментар


          • #20
            От: Още един ШОГУН

            Честито и от мен! Трябва да направим рота от Шогуни! Ще има да зяпа народа... А за гумите си прав. Ако не го ползваш за наистина тежък офроуд по-добре е да е с всесезонни гуми. Аз сложих ( такива ми попаднаха) Wildcat 31x10.5 R15. Не са много шумни джипа е стабилен, а в същото време грайфера им е по-скоро агресивен - стават и за калта - пробвано.
            Калин 0886 117877, Mercedes ML 270 cdi,Mercedes E250 CDI

            Коментар


            • #21
              От: Още един ШОГУН

              Първоначално публикуван от kabak Преглед на мнение
              Честито и от мен! Трябва да направим рота от Шогуни! Ще има да зяпа народа... А за гумите си прав. Ако не го ползваш за наистина тежък офроуд по-добре е да е с всесезонни гуми. Аз сложих ( такива ми попаднаха) Wildcat 31x10.5 R15. Не са много шумни джипа е стабилен, а в същото време грайфера им е по-скоро агресивен - стават и за калта - пробвано.
              Качи някоя снимка да го видим. Дай и малко инфо за гумите.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • #22
                От: Още един ШОГУН

                Снимки тук:
                http://kabaka.snimka.bg/automobiles/...75115.22611090
                А гумите не са чисто нови ( обаче почти не са карани - имат граифер по-голям от на нови) и ми ги даде един приятел за 500 лв четирите. Та не му мислих много много...
                Лошото е, че са само 4 и ако скъсам някоя комплекта отива на кино, защото трудно се намират - американски са.
                Калин 0886 117877, Mercedes ML 270 cdi,Mercedes E250 CDI

                Коментар


                • #23
                  От: Още един ШОГУН

                  Първоначално публикуван от kabak Преглед на мнение
                  Хубава джипка!
                  Пожелавам много снежни и безаварийни километри!
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • #24
                    От: Още един ШОГУН

                    Здравейте, от две седмици карам шогун но не всичко ми е ясно по таблото, неможах да намеря ръководство за този модел. Та молбата ми е ако някой може да помогне.Благодаря предварително.
                    [CENTER][B]Да ме опази [COLOR=Red]Г[COLOR=Black]оспод [/COLOR][/COLOR]от[COLOR=Red] П[COLOR=Black]риятелите[/COLOR] [/COLOR] ми, а от [COLOR=Red]В[/COLOR]раго[/B][B]вете си сам ще се пазя.[/B][/CENTER]

                    Коментар


                    • #25
                      От: Още един ШОГУН

                      Какво точно не ти е ясно. И аз преди месец я гледах умно но мога до някъде да помогна

                      Коментар


                      • #26
                        От: Още един ШОГУН

                        Оф пък и аз съм един. Честито колега и много безавариини км

                        Коментар


                        • #27
                          От: Още един ШОГУН

                          Честито колега.Това е истинския двигател железен е.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Още един ШОГУН

                            Благодаря ,това са въпросните копчета Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3455.jpg
Прегледи:1
Размер:128.9 КБ
ID:5262294
                            [CENTER][B]Да ме опази [COLOR=Red]Г[COLOR=Black]оспод [/COLOR][/COLOR]от[COLOR=Red] П[COLOR=Black]риятелите[/COLOR] [/COLOR] ми, а от [COLOR=Red]В[/COLOR]раго[/B][B]вете си сам ще се пазя.[/B][/CENTER]

                            Коментар


                            • #29
                              От: Още един ШОГУН

                              Лявото е за електрическата антена на радиото. Другото е слагано допълнително. Проследи кабелите.
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • #30
                                От: Още един ШОГУН

                                Благодаря колега за бързия и адекватен отговор.
                                [CENTER][B]Да ме опази [COLOR=Red]Г[COLOR=Black]оспод [/COLOR][/COLOR]от[COLOR=Red] П[COLOR=Black]риятелите[/COLOR] [/COLOR] ми, а от [COLOR=Red]В[/COLOR]раго[/B][B]вете си сам ще се пазя.[/B][/CENTER]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X