Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G 250GD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: G 250GD

    Не съм разбрал ,че ти трябва номер на феродов диск от 310 бус имам един стар трябва та погледна.
    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Лагера е в коляновия вал само на мотори и скорости с едномасов маховик. На двумасовите е в маховика.
    Всички скорости след осемдесет и някоя година са с еднакви шлици - 26 бр.
    Феродовите дискове са 215, 228 и 240 мм. Тука почва веселото.
    Феродото за плътни и двумасови маховици е еднакво на размер и шлици но ралично като демпфериране. Има фабрични феродови дискове без демпфер.
    Ако се сложи неподходящо демпфериран феродов диск на плътен маховик, се получава моя ефект. Не намерих номер на феродо за бус 310, от по-старите, за да си търся феродо и комбинирах демпфер от 250GD с феродо и притискател от 270 CDI, 240мм.
    Шум вече няма. Да видиме колко ще издържи.
    Никои да не се качва на камионите преди да са дошли ?

    Коментар


    • От: G 250GD

      Видеото е с добро качество Незнам кое не ти харесва Според мен ако монтираш камерата навън ще има по добър резултат или с включо спот опцията Мисля че я дават за снимане през прозорец И аз имам проблеми с гледане на клиповете с високо качество на моя компютър Мисля че проблема е слаб процесор или малко рам На Мак боок Про 8гб рам вървят без проблем За формата 960-48 го водят добът за по бавни кадри Аз снимам на 1080 и после си ги конвертирам в зависимост къде ще ги гледам или качвам Направи няколко видеота с Г то Ще гледам с удоволствие
      Последно редактирано от NlGHTMARE; 18-07-12, 20:13.

      Коментар


      • От: G 250GD

        Автомобила от темата се продава
        ТОВА Е ЛИНК КЪМ ОБЯВАТА
        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X