Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
    Каква цена му търсиш???
    Доставната - 185 лв. Официалната му цена е 135 евро без ДДС. Демпферът е RAW4x4 BigBore: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:damperD1.jpg
Прегледи:1
Размер:25.2 КБ
ID:5274495
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
      Тръба намери ли?Не ми трябва моторче
      Не съм намерил тръба поради принудително изчакване.
      В тази връзка: от къде да купя /препоръчително/ накрайници за курмилните щанги?
      Има ли такива усилени? Да си взема обикновени?
      Благодаря
      Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
      Димитър Димов +ЧЧ7784854894

      Коментар


      • От: Стар термостат от 300 ТДИ

        Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
        То много лесно можете да разберете това посредством един революционен метод- бабешкия с тенджера вода на печката.
        Давам рецепта:
        1.Печка
        2.Съд за вода
        3.Вода
        4.свален термостат
        5.Термометър да мери поне до 100 градуса по Целзий( може и без него но за експеримента е по-добре да го има)
        И така слагате водата в съответния съд-той на печката и термостата вътре.Следва загряване на водата и наблюдаване на термостата дали отваря или не и при колко градуса става това.
        Преди да направя това упражнение ми костваше следното.Сваляне на водна помпа , защото може би била превъртяла спрямо оста.Не беше превъртяла.Свалях радиатор - отваряне ,промиване.И от него не беше.Мигове на тревоги и сума ти размишления къде е проблема , понеже "майстори" ми бяха казали че термостата отваря ама не.Та така.
        Иначе този петък-събота ще потърся термостата и ако го намеря - ще пиша.
        Колега, рецептата е ясна. Аз обаче премерих с един инфраред термометър разлика от 30оС преди и след термостата при прегряващ мотор. За това искам да пробвам с един изкормен. Вече съм почти сигурен че термостата е прецакан.

        Злати от Падока съм го взимал моя термостат.

        Коментар


        • От: Стар термостат от 300 ТДИ

          Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
          .......
          Злати от Падока съм го взимал моя термостат.
          Ми ти отде мислиш пазаруват местните за дребни неща? Нищо чудно твоя и на Злати да са от една партида.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • От: Стар термостат от 300 ТДИ

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            Ми ти отде мислиш пазаруват местните за дребни неща? Нищо чудно твоя и на Злати да са от една партида.
            Абсолютно съм сигурен че е така !
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • От: Стар термостат от 300 ТДИ

              Първоначално публикуван от Filo Преглед на мнение
              Колега, рецептата е ясна. Аз обаче премерих с един инфраред термометър разлика от 30оС преди и след термостата при прегряващ мотор. За това искам да пробвам с един изкормен. Вече съм почти сигурен че термостата е прецакан.

              Злати от Падока съм го взимал моя термостат.
              Пробития термостат е наличен.
              Диско 300TDI
              Scott Purgatory
              0889 84 6161

              Коментар


              • От: Стар термостат от 300 ТДИ

                Паразитната ролка на климатика която счупих за съжаление немога да я намеря по моргите.Явно ще трябва да се поръчва но в падока немога да я намеря- да ударите едно рамо!?!?!? Говорим за 300 ТДИ 95г.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02069.JPG
Прегледи:3
Размер:43.8 КБ
ID:5277624
                Диско 300TDI
                Scott Purgatory
                0889 84 6161

                Коментар


                • От: Стар термостат от 300 ТДИ

                  Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                  Паразитната ролка на климатика която счупих за съжаление немога да я намеря по моргите.Явно ще трябва да се поръчва но в падока немога да я намеря- да ударите едно рамо!?!?!? Говорим за 300 ТДИ 95г.
                  [ATTACH=CONFIG]330366[/ATTACH]
                  IDLER PULLEY (air con belt) Discovery 1, 300Tdi:

                  http://www.britishparts.co.uk/.sc/ms...s-Tensioners/2
                  http://www.britishparts.co.uk/.sc/ms...IDLER%20PULLEY
                  http://www.hollandrover.co.uk/idler-...0tdi-989-p.asp
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 11-05-11, 14:35.
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Нуждая се от компресор за климатик за 300ТДИ,с пистовия ремък.Съответно имам излишен(или в повече) такъв от 200ТДИ с клиновидния ремък.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Търся задна дясна(къса) полуоска за Дифендър-с 24 шлица от към дифа.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Здравейте, спешно (за днес ако може, че мисля утре да ходя до Лазарово) ми трябва една гайка от кардана (болта е останал, гайката сме я потурчили, а е цолова...).
                        И една (може и още няколко) гайка за гумата, че й е повредена резбата.
                        За РР Класик.
                        Или някой ако знае къде се продават цолови и усилени болтове и гайки.
                        0897 346393
                        Благодарско предварително
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Здравейте, спешно (за днес ако може, че мисля утре да ходя до Лазарово) ми трябва една гайка от кардана (болта е останал, гайката сме я потурчили, а е цолова...).
                          И една (може и още няколко) гайка за гумата, че й е повредена резбата.
                          За РР Класик.
                          Или някой ако знае къде се продават цолови и усилени болтове и гайки.
                          0897 346393
                          Благодарско предварително
                          Ако минеш днес между 9.30 и 11.00 ще ти дам гайките.
                          sigpic

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Ок, ще мина след малко
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Здравейте колеги,
                              имам Range Rover Classic 1988, и бих искал да попитам знаете ли къде мога да намеря гумено уплътнение за задната врата над арката за задната гума. От там ми влиза вода и корозията е неизбежна.
                              Поздрави.
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-05-11, 17:54.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Аз бих разширил въпроса, че гумените уплътнения в таз след-пубертетска възраст все по-често са скъсани, протрити или какво ли не - къде може да намерим гумени уплътнения, ако има различни профили - ще е супер
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X