Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Колеги, съвсем скоро ще правим Общо събрание на клуба и ще Ви предупредя по отрано. Държа да дойдете всички, пък който иска, ще може да стане член на нашата скромна организация. Ше пиша побробно щом фиксираме дата.
      Стига да не съм безвъзвратно ангажиран ще дойда.

      Дифендърът "говори". Неприятното е, че ми е малко тесничък встрани. И че през прозорците на покрива на по-височък човек Слънцето ще пече право в зениците. Други забележки нямам.

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

        Днес бяхме с домочадието на разходка около Сф. Каня другата неделя да дойде който иска от Вас. Времето според днешната прогноза ще е разкъсана облачност с температури около нулата. По-късно тази вечер ще пусна тема със снимки от днес в съответния раздел с описание на "трудността" /ултра софт/.

        Поканата е пусната в "разходки".
        Последно редактирано от velio; 15-01-08, 18:29. Причина: По-правилен израз

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

          А, браво! Пускай снимките и предложи място, което да е подходящо за печене на свинкя

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
            А, браво! Пускай снимките и предложи място, което да е подходящо за печене на свинкя
            Лазаре, поле е. Не става за печене. Има наблизо иглолистна гора, но ще е насилена работа, според мен. Всъщност - не знам. Меракът е най-важен. Аз ще заложа на готови за мезене благини.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

              Подробности ето тук.

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                Днес бяхме с домочадието на разходка около Сф. Каня другата неделя да дойде който иска от Вас. Времето според днешната прогноза ще е разкъсана облачност с температури около нулата. По-късно тази вечер ще пусна тема със снимки от днес в съответния раздел с описание на "трудността" /ултра софт/.

                Поканата е пусната в "разходки".
                ммммм много хубаво. Аз се поразходих насам натам, но нямам снимки. Колата и особено задното стъкло е все едно някой с мистрия е мазал с кал...
                ---------------------
                Шофирайте разумно!
                [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                  Първоначално публикуван от qboby Преглед на мнение
                  ммммм много хубаво. Аз се поразходих насам натам, но нямам снимки. Колата и особено задното стъкло е все едно някой с мистрия е мазал с кал...
                  Бий по една депеша преди такива мероприятия. Ако мога с кеф ще дойда да снимам. Имам предвид сам.

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                    Колеги, аз си трая в тази тема напоследък, защото съм пеша. Миналата седмица докато бях на Боровец си отворих стъклото и то си остана така . Карах до София по този начин. Закарах го в Пото Пфое да му оправят лявото стъкло, дясното стъкло (блокира затворено преди 2 месеца), да му сменят съединителя, маслото в раздатката, скоростната кутия, диференциалите, центробежния филтър. И понеже някой ме беше натиснал и ми счупил бронята, като го взема (в сряда, четвъртък) и мина на оглед - пак обратно там.
                    ---------------------
                    Шофирайте разумно!
                    [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                      Ще ни изпадне темата. Затова пиша.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                        Нещо конкретно?Ако е хубаво времето и е софт разходката,мисля да уважа сбирката(защото трябва да водя и детето)Имате ли някаква традиция с какво да черпят ,,новобранците'' или принципа е кой-каквото донесе
                        Виден столичен ихтиолог

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
                          Нещо конкретно?Ако е хубаво времето и е софт разходката,мисля да уважа сбирката(защото трябва да водя и детето)Имате ли някаква традиция с какво да черпят ,,новобранците'' или принципа е кой-каквото донесе
                          По 1 малка 10W-40... Шега! Аз като пресен новобранец нямам наблюдения относно черпане - всеки носи каквото иска, но винаги е страхотно приятно! А относно трудността - и аз идвам с дете и съпруга и търся безгрижно софтче - току кривнеш и се кротнеш. Нека да наближи края на седмицата, за да се разчита повече на прогноза за времето и може да скръхнем нещо.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                            Колеги, времето го дават около нулата и евентуални валежи. В събота не мога, а в неделя съм почти сигурно свободен, без да обещавам. Да предвидим едно лицеприятно /семейно/ софтче? Казвайте кой може и какво предлага. А може и нещо целево - ние например ходим и проучваме разни мандри. Днес бяхме в Брезник и си купихме страшно сирене. Преди няколко дни в Годеч - много добър пресен топъл кашкавал. По пътя за двете места имаше доволно мегдан за безпътно каране, но са далечко. Та това имам предвид под "целево".

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                              Вельо, а някъде да си разучил пресни телешки мръвки да продават? Сериозно питам, че трябват за луканката и телешко месце. Може би някоя кланница или нещо такова. Да идем там с джипките. Аз в събота за 2-3 часа ще изкарам моя Рейндж за първи тест на черно над Симеоново. Ако някой иска да се присъедини да позяпа и да покараме закратко заедно, да звънне. Телефона ми го има в Персонална информация.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                                Вельо, а някъде да си разучил пресни телешки мръвки да продават? Сериозно питам, че трябват за луканката и телешко месце. Може би някоя кланница или нещо такова. Да идем там с джипките. Аз в събота за 2-3 часа ще изкарам моя Рейндж за първи тест на черно над Симеоново. Ако някой иска да се присъедини да позяпа и да покараме закратко заедно, да звънне. Телефона ми го има в Персонална информация.
                                В процес на такова проучване сме, но поради липса на свински черва за същата цел. При ходенето в Брезник преди няколко дни намерихме тамошния месокомбинат - БЕНЕТ се казва, но не знам дали продават месо. При информация ще бия тъпана. Инъче при арабите от женския пазар мисля, че може да се намери.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X