Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    Вельо, не се ядосвай. Другият път дано е по-студено, тогава пак няма да ти е до фотоапарат...виж даже детето как се кефи
    ---------------------
    Шофирайте разумно!
    [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

    Коментар


    • #77
      До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

      Първоначално публикуван от qboby Преглед на мнение
      Вельо, не се ядосвай. Другият път дано е по-студено, тогава пак няма да ти е до фотоапарат...виж даже детето как се кефи
      Детето наистина се накефи съвсем чистосърдечно. То и другояче все още не може. Сега спи. Очаквам го скоро да захърка и да засумти.

      Коментар


      • #78
        До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

        Браво на вас! Съжалявам, че не можах да дойда...

        Коментар


        • #79
          До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

          Първоначално публикуван от qboby Преглед на мнение
          Аз съм. Специално си го избирах с ръчни скорости. Мисля че съединителя скоро ще е за смяна (на 250 000 км е) и колко ли ще ме одрусат ...
          Значи всичко е наред. След като този съединител е изкарал 250.000км., значи, че колата никога не е излизала извън пътя преди да я вземеш ти. Не естрашна цифра, за тд5 на Дефендър беше около 400лв.

          Ако не съм нахален, някой път може да дадеш едно кръгче..

          Коментар


          • #80
            До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

            Има и някво лостче, което се е разбило. Съединителя не отделя много добре и е малко твърд. Иван от пото пфое каза да карам така пък като се прави съединителя тогава.

            Колкото до кръгчето, включи се в групата следващия път и няма проблем.
            ---------------------
            Шофирайте разумно!
            [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

            Коментар


            • #81
              До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

              Хубава разходка сте си спретнали. Има ли снимки от манастира?
              Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
              Discovery 2.5 TD5 2000 EX
              Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

              Коментар


              • #82
                До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
                Хубава разходка сте си спретнали. Има ли снимки от манастира?
                За съжаление - не. Всъщност, има останки от манастир, които са пред срутване. Но църквата е реставрирана, което много радва.

                Коментар


                • #83
                  До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                  здравейте отдавна имам регистрация но времето все недостига
                  горд собственик съм на диско тд5 и чак сега видях че се организират сбирки
                  дали скоро ще има нова та да се порадвам и аз с компания че на камбаните вече ми е скучно пък и сам.....

                  Коментар


                  • #84
                    До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                    Първоначално публикуван от mutafch Преглед на мнение
                    здравейте отдавна имам регистрация но времето все недостига
                    горд собственик съм на диско тд5 и чак сега видях че се организират сбирки
                    дали скоро ще има нова та да се порадвам и аз с компания че на камбаните вече ми е скучно пък и сам.....
                    Който има какво да предложи - предлага и каквото сабя покаже. Аз лично чакам прогнозата за времето и малко да напредне седмицата, че да е ясно свободното време.

                    Коментар


                    • #85
                      До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                      Здрасти! Просто трябва да следиш темата и когато се обяви ново място, дата и час - идваш.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                        Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                        Здрасти! Просто трябва да следиш темата и когато се обяви ново място, дата и час - идваш.
                        Относно обявяването на място:
                        Хубаво е да се дават линкове към картата на BGMAPS, но това трябва да става ако подаващия линка има регистрация в BGMAPS. В противен случай линка след кратко време вече не е актуален и сочи към началната страница на BGMAPS. По-добре е да се пише улица, .., всеки има Интернет и може сам да намери мястото на срещата.
                        Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                        Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                        Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                        Коментар


                        • #87
                          До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                          Първоначално публикуван от Barbaron Преглед на мнение
                          Относно обявяването на място:
                          Хубаво е да се дават линкове към картата на BGMAPS, но това трябва да става ако подаващия линка има регистрация в BGMAPS. В противен случай линка след кратко време вече не е актуален и сочи към началната страница на BGMAPS. По-добре е да се пише улица, .., всеки има Интернет и може сам да намери мястото на срещата.
                          Да, съгласен съм. Най-добре е прикачена картинка от картата(screenshot)

                          Коментар


                          • #88
                            До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                            Вече наближава края на седмицата а предложения за сбирка няма. Аз мога да предложа в събота или неделя да се отиде до камбаните за едно кратко оффроадче. Обаче там не съм ходил от около месец и незнам в момента какви са условията, защото ако е много кално качване по баирите няма.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                              Първоначално публикуван от mutafch Преглед на мнение
                              Вече наближава края на седмицата а предложения за сбирка няма. Аз мога да предложа в събота или неделя да се отиде до камбаните за едно кратко оффроадче. Обаче там не съм ходил от около месец и незнам в момента какви са условията, защото ако е много кално качване по баирите няма.
                              Че ще е кално - кално ще е. Какво още има там, което е интересно да се види. Аз, например, не съм ходил.

                              Коментар


                              • #90
                                До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                                Свободното ми време през почивните дни е все още неясно и затова се въздържам от предложения.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X