Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    7 + Дифендъра, Братчеда с неговия Рийндж също е на линия. Този излет ще се запомни - 8 Ленд Ровъра накуп, а ако и Виктор дойде 9.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

      Рано е за мен преди Април не ме бройте, но много се радвам да се получават все повече ЛР срещи.

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

        Ще се опитам и аз да дойда.
        Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
        Discovery 2.5 TD5 2000 EX
        Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

          Виктор е ОК и вече сме 9. Насов, какъв е проблема преди април, да не е технически? Избраният маршрут е като за разходка, който иска хард трябва само да кривне малко в страни. Сняг със сигурност няма да има, ако не завали пак, ще се движим по южен склон и най-високата точка на маршрута е 1227 метра надморска височина. Минавали сме от там при педя сняг и няма проблем.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Виктор е ОК и вече сме 9. Насов, какъв е проблема преди април, да не е технически? Избраният маршрут е като за разходка, който иска хард трябва само да кривне малко в страни. Сняг със сигурност няма да има, ако не завали пак, ще се движим по южен склон и най-високата точка на маршрута е 1227 метра надморска височина. Минавали сме от там при педя сняг и няма проблем.
            Току-що чух по новините ,че времето няма да е хубаво...Студ,сняг...
            Виден столичен ихтиолог

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Виктор е ОК и вече сме 9. Насов, какъв е проблема преди април, да не е технически? Избраният маршрут е като за разходка, който иска хард трябва само да кривне малко в страни. Сняг със сигурност няма да има, ако не завали пак, ще се движим по южен склон и най-високата точка на маршрута е 1227 метра надморска височина. Минавали сме от там при педя сняг и няма проблем.
              Технически съм без прагове и предни калници, мога да се пробвам само на софт разходки или в град, но основното е, че не съм в БГ до средата на март и като си дойда ще пробвам експедитивно да го изкърпя, но това го разправям вече година и 1/2, а до сега читав и що-годе скромен майстор тенекиджия - йок. Или са заети или искат астрономицески суми, а много пъти и 2-те. Останалите са гола вода. Много съм го закъла, вече е по-зле и от ементал... Казвайте ако имате идеи как сам да си смня поне праговете, че Дини каза измерваш така и после на абкант, но аз нямам опит в таз част и не смея да рискувам...

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                Ей го времето.



                Най-високите температури през март ще бъдат между 17 и 22 градуса, а най-ниските - между минус 8 и минус 3 градуса.
                Средната месечна температура ще бъде около нормата, която за Северна България и високите полета е между 3 и 6 градуса, по Черноморието и Южна България - между 5 и 8 градуса, а за планинските райони - между минус 6 и 0 градуса. Месечните суми на валежите ще бъдат около и под нормата, която за по-голямата част от страната е между 30 и 60 литра на квадратен метър, а за планините е между 50 и 80 литра на квадратен метър.
                През първото десетдневие на месеца ще има променлива облачност и времето ще бъде относително хладно, но впоследствие температурите постепенно ще се повишават. Възможно е отново около средата на първото десетдневие да завали и температурите относително да се понижат. През второто десетдневие на месеца времето по-често ще бъде слънчево. Временни увеличения на облачността ще има около средата на периода, когато е възможно в равнините да вали дъжд, а в планините - сняг, температурите сравнително ще се понижат.
                Впоследствие времето ще бъде сравнително топло, но променливо. В началото на третото десетдневие ще има увеличение на облачността и вероятност за валежи от дъжд в края на месеца, когато ще настъпи повишение на температурите.

                Кой го знае - "времето ще бъде преобладаващо"!

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                  Вельо,ти измисли нещо за 1-2ри...Аз,както знаеш вече съм болен(благодарение на Боби)...
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                    Ако времето ни направи мръсен номер, просто ще изберем по-нисък маршрут. Но и този маршрут сме го минавали с напълно градски возила при бурен вятър, педя сняг и мъгла. Проблем би било барбекюто. Нека наближи датата и ако трябва, ще предложа алтернативен маршрут. Земенския пролом е на юг, ниско е и страхотно красиво - скали, водопади, манастири
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                      Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                      Технически съм без прагове и предни калници, мога да се пробвам само на софт разходки или в град, но основното е, че не съм в БГ до средата на март и като си дойда ще пробвам експедитивно да го изкърпя, но това го разправям вече година и 1/2, а до сега читав и що-годе скромен майстор тенекиджия - йок. Или са заети или искат астрономицески суми, а много пъти и 2-те. Останалите са гола вода. Много съм го закъла, вече е по-зле и от ементал... Казвайте ако имате идеи как сам да си смня поне праговете, че Дини каза измерваш така и после на абкант, но аз нямам опит в таз част и не смея да рискувам...
                      Аз знам един "стар" тенекиджия, който работи добре и работи евтино. Ще опитам да го издиря до края на седмицата (ще излизам рано и се прибирам късно) и ще видя дали има време. Ако има може да те заведа да си говорите и да се разберете.....евентуално
                      ---------------------
                      Шофирайте разумно!
                      [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                        Супер, пиши на ЛС когато да не спамим...

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                          Един от дните - събота или неделя ще бъда ангажиран, но ако съвпаднат свободни дни на повече хора и за да не се съобразявате с мен предлагам красив и питателен маршрут.
                          Разказвам по карта:
                          Рила планина, посока Благоевград. Отбивката към село Смочево. След отбивката има Т-образно кръстовище - свива се вдясно към Рилския манастир. Пътят към с. Смочево е с доста завои, но я се види кола - я не. Денивелацията от главния път до с.Смочево е около 270 метра /хоризонталите на картата ми вървят през 100м и не мога да кажа по-точно/. В самото село се завива надясно за към гр. Рила. Около този завойтрябва да има път вдясно, който впоследствие да стане черен за към с. Мурсалево и гр. Кочериново. Кочериново е на равнището на главния път. Дължината на черния път по картата е около 9км., денивелацията е около 300м., по тангенса на ъгъла става ясно, че самият ъгъл на спускане ще е около 2 градуса средно.
                          Влезли в Кочериново, може да поемете към Рилския манастир. По пътя за там има рибарници, но само 1 от тях продава пъстърва в този сезон - предпоследния или последния преди манастира. Разклона за него е сравнително широк и се кара около 1-2 минути. Пресича се реката. Продават "Американка". Рибарника се вижда от пътя и е сравнително ниско, в сравнение с останалите. Пъстървата е фантастична! 8лв./кг.
                          От гр. Рила може да се купи "Бански старец" правен в гр. Рила - 20лв./кг. Много е добър. Биволското мляко не става.
                          Черния път Смочево - Мурсалево - Кочериново НЕ СЪМ МИНАВАЛ и не мога да кажа нищо за него.
                          Това е моето предложение за маршрут, но все още не знам в кой ден ще съм свободен.

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                            Вельо, това го планувата за този уикенд, нали? За 16 март остава уговорката. Някой познава ли Чико и Гере да ги поканим?
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                              За 9 март какво стана? Отпадна ли?
                              Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                              Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                              Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                                И аз бих искал да се включа, ако това, че съм още нов тука и без много, много опит в off-a не е проблем?! Та къде и кога? Вижте и:
                                http://forum.offroad-bulgaria.com/project.php?issueid=4
                                Бих искал да чуя точно Вашето мнение по въпроса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X