Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    Ами, нека да изчакаме още ден-два да видим дали ще има "големите кални коловози" и ако няма, може да дискутираме идеи за почивните дни.
    Последно редактирано от Lazar; 22-12-07, 13:35. Причина: останалата част от публикацията е преместена в темата "A 4x4 IS BORN"

    Коментар


    • #47
      До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

      20:00 часа мина преди минута и все още няма развитие по темата за "Големите кални коловози". Предлагам, който знае приятни и софт места за каране около София да ги предложи и да обмислим еднодневно ходене през почивните дни. Между Завидовци и Понор има чудесни баирчета, по които може да се кара, а гледките от там си струват. Но кръчмите са пригодни само за мъжка компания - не се отопляват. Менюто за хапване е скара. За пиене...
      Последно редактирано от velio; 08-11-07, 19:44.

      Коментар


      • #48
        До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

        В събота мисля да го вкарам в бокса. Трябва да сменя гумените уплътнения на гнп-то.

        Коментар


        • #49
          До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

          Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
          В събота мисля да го вкарам в бокса. Трябва да сменя гумените уплътнения на гнп-то.
          При това положение и в неделя ли ще си в невъзможност?

          Коментар


          • #50
            До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

            Имам още едно предложение - Чепински манастир. Той се намира до село Елов дол / W и около 1 румб в посока N от Перник/. Ще се кара и офроуд, но не си спомням дали можеше да се стигне до манастира.
            Самият манастир е изоставен, порутен и разграбен или поне на 29 ІV 2001г. беше такъв /тогава ходих/, но църквата явно беше посещавана отвреме-навреме. Отдавна ни се ще да отидем там и ще се радваме на компания.
            Последно редактирано от velio; 09-11-07, 09:11.

            Коментар


            • #51
              До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

              Здравейте, аз съм ЗА еднодневно мероприятие, така че ме бройте и мен. Смених си гумите. Нямам претенции, но ако има вариант бих предпочел да е в неделя.
              ---------------------
              Шофирайте разумно!
              [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

              Коментар


              • #52
                До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                Нъц! Нито едното, нито другото. Утре и вдругиден съм на работа

                Коментар


                • #53
                  До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                  Първоначално публикуван от qboby Преглед на мнение
                  Здравейте, аз съм ЗА еднодневно мероприятие, така че ме бройте и мен. Смених си гумите. Нямам претенции, но ако има вариант бих предпочел да е в неделя.
                  За мен няма никакъв проблем да е в неделя. Какви гуми сложи?
                  Понеже виждам, че Председателя с новия Рейндж разглежда темата - отправям персонална покана към него!
                  Последно редактирано от velio; 09-11-07, 13:17.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                    Големите кални коловози отпадат от програмата, като засега мероприятието се предвижда в същия район за 24 и 25 ноември. Ще пиша подробно, когато всичко е ясно. Мерси за поканата, но съм възпрепятстван. Абе въобще при мене напоследък времето е гигантски проблем. Но на 24 ще направим и официална сбирка и ще приемаме нови членове. Нощувката сигурно ще е на хижа Мургана. Там стават страшни купони.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #55
                      До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                      И к'во. Стана тя каквато стана.
                      По скоро не стана.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                        И к'во. Стана тя каквато стана.
                        По скоро не стана.
                        Напротив - мероприятията се множат! Засега, в неделя ще ходим с qboby, а 24 и 25 - ЛРЕ. Нека и други колеги да дадат предложение за неделя и ще обсъдим. Мен утре през деня няма да ме има, но като се върна вечерта ще се включа.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                          Да не забравите да напишете тук, часът и мястото на срещата. Ако успея да си свърша работата в събота и аз ще дойда...


                          П.П.

                          Борко, пАли Дифендъра
                          Последно редактирано от Lazar; 09-11-07, 19:57.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                            Понеже така и така В НЕДЕЛЯ ще караме към Перник, за да отидем до манастира, предлагам да се съберем ето тук
                            http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=5e...ame=&grid=m15k

                            На булеварда има бензиностанция ЕКО, зад нея е църквата Св. Св Петър и Павел, а до църквата има автосервиз с пространство, на което можем да се чакаме. Трябва да се завие в уличката преди влизането в бензиностанцията. Предлагам за час на срещата 9:30. Ако на някой му е рано - 10:00 часа.
                            Остава открит въпроса с хапването. Можем да вземем мършеляк и да се опитаме да палим огън и т. н. , а може всеки на сандвичи, според както му харесва.
                            22:27
                            Чух прогнозата. Огънят и печенето на мършеляк отпадат. Предлагам и считам за най-прагматично всеки да си носи каквото иска.
                            Последно редактирано от velio; 09-11-07, 21:24. Причина: Развитие по темата

                            Коментар


                            • #59
                              До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                              Там съм, но мислия че ако има сняг и е първо мероприятие на групата, която още не се е сработила, ако мога така да се изразя може би за сега ще е по-добре да се придържаме към сандвичи.
                              ---------------------
                              Шофирайте разумно!
                              [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                              Коментар


                              • #60
                                До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                                Преди минута заваля сняг. Нещата вървят на добре.
                                Относно питейното и хранително доволство - всеки се самоосигурява /термин от съвремието/ и самозадоволява /термин от преди 10 ХІ '89г/.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X