Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    Днес водих "по мъжки" малкия на Рилския манастир. Приказно време, но имаше вятър. На отиване минах през с. Смочево. Пътят е изкачване, а после слизане. Тесен е и със завои, но минават малко коли и е прекрасен. Много по-интересен от официалния. С голямо питане по рибарниците се сдобих с 4 пъстърви /американки/ и в момента пека едната. Драмата е, че по това време не продават. Не ги хранели, те били заслабнали, та затова. Представа нямам от где такава схема, ама нейсе! Само да не стане като с магарето - "тъкмо го научих да не яде и взе, че умря". Далаверката беше още биволско мляко 2лв/кофичка / още не съм го опитвал/ и Бански Старец за 20 лв/кг - прекрасен. Пътят през Смочево е осеян с отбивки, предлагащи неангажираща софта. Въобще - прекрасен ден реализирах. Ако някой има път натам - да пробва. Съжалявам само, че бяхме сами. Което ме подсеща:
    Момчета, както е казал поета "По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа"! Поетът е казал още "По-добре на колене пред бара, отколкото прав зад струга"! Дайте да се видим на някоя бездарна и целева софтичка. Стига работа!

    Коментар


    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

      Колеги, аз пък ходих до Рибарица и тамън да се бухна в една нива реших да включа на бавни преди това и... оказа се лостчето се движи свободно т.е. не са го закачили. Днес както си стоях на червено на един столичен светофар и задницата спихна и се свлече и лампата за системата за въздуха светна . Много друса само на тампони. Утре сутрин ще бягам пак в сервиза.
      ---------------------
      Шофирайте разумно!
      [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

      Коментар


      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

        Първоначално публикуван от qboby Преглед на мнение
        Колеги, аз пък ходих до Рибарица и тамън да се бухна в една нива реших да включа на бавни преди това и... оказа се лостчето се движи свободно т.е. не са го закачили. Днес както си стоях на червено на един столичен светофар и задницата спихна и се свлече и лампата за системата за въздуха светна . Много друса само на тампони. Утре сутрин ще бягам пак в сервиза.
        ААаааа! Съчувствам ти!

        И отварям темата за идущата неделя. Ще е студено, но дават да се разкъса облачността и вятърът да падне. Имам идея за посока - отново Рила, кой е свободен?
        Последно редактирано от velio; 11-02-08, 18:45.

        Коментар


        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

          Към Рила не ходих, защото сутринта облаците дойдоха от юг, но се пуснахме на северозапад - около Годеч. Спретнах и 1 бездарно off-че /снегът беше фантастичен - гумите сякаш залепяха за него. Мислих да се метна на 1 баир, но ми мина/, посетихме мандрата в Годеч, купихме бутилка Мавруд... Нещата се получиха. Беше слънчево, студено и ветровито. Ето и снимки от Понор планина:
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

            Момчета, в неделя - 24 ІІ го дават топличко. Има ли мераклии, или да пускам в общия раздел? Усещам, че в тази тема сам си говоря вече.

            Коментар


            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

              Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
              Момчета, в неделя - 24 ІІ го дават топличко. Има ли мераклии, или да пускам в общия раздел? Усещам, че в тази тема сам си говоря вече.
              Айде,тази седмица съм на линия.Само измисли къде да ходим
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                Към Рила не ходих, защото сутринта облаците дойдоха от юг, но се пуснахме на северозапад - около Годеч. Спретнах и 1 бездарно off-че /снегът беше фантастичен - гумите сякаш залепяха за него. Мислих да се метна на 1 баир, но ми мина/, посетихме мандрата в Годеч, купихме бутилка Мавруд... Нещата се получиха. Беше слънчево, студено и ветровито. Ето и снимки от Понор планина:
                Ей Вельо.... стахотно е...
                ---------------------
                Шофирайте разумно!
                [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                Коментар


                • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                  Предлагам, поради сходните ни предпочитания с Бат Марто, а и семейния характер на сбирката, да отидем след Боснек - това е село на южния склон на Витоша. Между Боснек и Чуйпетлово. Посоката е от Сф. - пътя за Благоевград и вляво към Боснек. Вляво от пътя е деренце към рекичка, вдясно - възвишения. За цър - пър има места, има и за неангажираща софта в рамките на околността и добрия тон.
                  За сборно място - бензиностанцията ЕКО, която е след Стамболийски в посока, като се идва от Сливница. Сиреч - южно от Стамболийски. Преди бензиностанцията има пряка и след десетина метра - паркингче пред автосервиз. Не преди 10:00. Ако някой не го устройва да казва.

                  Боре, ако Диското не е в теб, половината ни задна седалка е свободна.

                  Коментар


                  • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                    Абсолютно за!10:00-10:30 както кажете.
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                      Засега час на сбиране - 10:30. На предложеното място.

                      Коментар


                      • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                        Здравейте от скоро и аз сам горд собственик на Дискавъри,приематели още членове към групата

                        Коментар


                        • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                          Как не ви е срам, аз сега не мога, на 2700 км съм, но ще лавирам в общността на ЛР-ите да има Гранд среща април. За да стане наистина предлагам да се разберем по-отранко. Какво ще кажете, може да пусна и тема към средата на март...

                          Коментар


                          • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                            Здравейте от скоро и аз сам горд собственик на Дискавъри,приематели още членове към групата
                            Как не ви е срам, аз сега не мога, на 2700 км съм, но ще лавирам в общността на ЛР-ите да има Гранд среща април. За да стане наистина предлагам да се разберем по-отранко. Какво ще кажете, може да пусна и тема към средата на март...
                            Колкото повече,толкова повече.Друго си е живия контакт,обмяна на опит,хапване пийване сравнения.Дано стане ултра-мега.Като гледам сектата се разраства.А за тази неделя,само аз и Вельо ли сме?
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                              За тази неделя групата засега е Бат Марто + семейство, Вельо + семейство, Борето /qboby/ каза, че ще направи всичко възможно да дойде и евентуално Гената /не разбирам по принцип ли пита или за тази неделя/.
                              Гената - ако можеш идвай. Условието е да си с ЛР. Моделът не е важен. По-рано в темата е споменато това.
                              Последно редактирано от velio; 23-02-08, 07:52.

                              Коментар


                              • До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                                Как не ви е срам, аз сега не мога, на 2700 км съм, но ще лавирам в общността на ЛР-ите да има Гранд среща април. За да стане наистина предлагам да се разберем по-отранко. Какво ще кажете, може да пусна и тема към средата на март...
                                По това време не се ли открива сезона на ЛРЕ? Инъче за срещи - готово!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X