Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover 3.5 V8 реставрация....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

    Деди - закрил си така скоростите над 160 - срамота
    Сега няма да знай с каква космическа скорост се движи
    Такива волтмери може да намериш в магазините тип тнтм (от едно време).
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

      Ще му се търси друго място, идеята за аналогов не е лоша. Успя ли да го подкараш на газ?
      RRC 3.5 ‘85
      RRC 3.9 ‘93
      Jeep XJ 4.0 ‘93

      Коментар


      • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Такива волтмери може да намериш в магазините тип тнтм (от едно време).
        Такива е пълно в преебалника по два за лев горе долу вървят.
        Но определено препоръчвам да се сложи стрелкови. Има ги по секви тунинг магазини, а и да не показва верно съм убеден че Дядо Владо може да го калибрира.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

          Е то е въпрос на вкус - може да му харесва със стари цифрички. А и светят чудно зелено, дето от съвременните незнам дали ще намери.
          Оригиналните крушки по таблото имат зелени капишончета - те могат да помогнат за постигането на приятният зелен цвят при осветление.
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

            Даже като се замисля имам един такъв на smiths от по-старите класици , ще го пробваме уикенда дали е здрав
            .
            RRC 3.5 ‘85
            RRC 3.9 ‘93
            Jeep XJ 4.0 ‘93

            Коментар


            • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

              Те сега прозрях проблем - ако до момента целта беше "Сър" да е в движение, вече има и наблягане на дизайна, а там си е блатО, всеки с виждането си....
              П.П. Всичко свети в зелено, дори при демонтажа и монтажа на приборите трябва да се внимава понеже има едни тънки светловоди към стрелките....
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

                Сър се обзаведе със стойка
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05780.JPG
Прегледи:1
Размер:73.5 КБ
ID:5678333
                и монтирана към нея газова бутилка
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05782.JPG
Прегледи:1
Размер:79.5 КБ
ID:5678334
                ..........сега някой ще каже ли, как да меря нивото
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  ..........сега някой ще каже ли, как да меря нивото
                  С рулетката

                  Коментар


                  • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

                    По ми е интересно как ще смучеш...абе много глупава идея...да я махаш от там!
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

                      Много си е добре.. - 6 години карах в такова положение на омега бутилката и беше хваната по подобен начин но се държеше само на централната част.

                      За нивомера можеш само в горната половина с преправяне малко на поплавъка на сондата ще мери само в горната половина и ще МОЖЕ ДА ИЗКЛЮЧВА на вярната позиция (тука ще трябва малко да си играеш и смяташ).

                      За сондата аз ползвах за удължение 8мм твърд шлаух за пневматични инсталации на ФЕСТО и наредих малко тежести в долния край където си оставих и цедката.

                      Гърбията е че се забавляваш половин ден със сондата, добър старт ще ти даде ако сондата си я взел 30 градусова за 200мм цилиндрична бутилка.

                      П.С. сложи пластмасовата кутия на сондата и изкарай всички тръби през изолирани гофрета ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, постарай се да са максимално херметични от към купето.

                      За това не се шегувам ама хич.

                      Задължително със две гофрета за да имат дебит ако избие баланса.

                      Кутии има малки и хубави слагай и уплътненията под тях.
                      Последно редактирано от manta2005; 01-09-15, 07:53. Причина: доппълнение

                      Коментар


                      • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

                        А като сме почнали с глупостите за нивото със външна полупрозрачна тръба за пневматика/хидравлика на 20 бара работно налягане при около 80 градуса две 90 градусови коленца и си готов.

                        Коментар


                        • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

                          Нещо ме подгониха другите проекти и не съм видял отговорите
                          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
                          По ми е интересно как ще смучеш...абе много глупава идея...да я махаш от там!
                          ...смучИ от дъното. Поиграх си малко да удължа смукателя ......

                          Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                          А като сме почнали с глупостите
                          Колата все пак е клиентска, на моя бих го направил, на клиент - НЕ!
                          По темата с гофретата и кутията - така е по-добре ....
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

                            Аз за глупостите се ебавах, даже и не съм си помислил за реализация на това безумие Ама Ivan_J предлага рулетка, та викам да доразвием схемата.....

                            Коментар


                            • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

                              Първоначално публикуван от manta2005 Преглед на мнение
                              Аз за глупостите се ебавах, даже и не съм си помислил за реализация на това безумие .....
                              Не безумно, но за тиква-клиент е опасно, за това не го предлагат масово........."Сър" го подкараха и не се обаждат, не знам жив ли е, умрял ли е т.е. чакам да се появи, за да му мислим как да го мерим
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: Range Rover 3.5 V8 реставрация....

                                Съра си изкара добре цяла неделя по баирите на Етрополския балкан и се прибра здрав и читав
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X