Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

    Първоначално публикуван от gele Преглед на мнение
    Някой има ли впечатления колко живот имат Pro Comp ES9000 plus 2 inch Gas Shock Absorbers ?
    При мен изкараха 10 месеца, предимно градско возене и 10-тина горски разходки .
    Мислех да си вземам такива, сега има да се двуумя още сума време! Може би de Carbon?

    Коментар


    • #47
      От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

      Първоначално публикуван от gele Преглед на мнение
      Някой има ли впечатления колко живот имат Pro Comp ES9000 plus 2 inch Gas Shock Absorbers ?
      При мен изкараха 10 месеца, предимно градско возене и 10-тина горски разходки .
      Моите са вече година и половина с яко натоварване. Засега съм доволен. Преди около два месеца на единия заден счупих ухото /но екстрема си беше сериозен/, заварих го с вещи телефонни указания от Таргата и оттогава нема ядове.
      Тази земя, по която тъпча сега,
      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
      тази земя – не е моя земя,
      тази земя, простете, е чужда.

      Коментар


      • #48
        От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

        Прокомп-Никога повече!!! За 2 години - 2 пъти. Верно при мене се чупят, ама трябва да устискват повече.
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • #49
          От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

          След почти 1г. и 2мес., единя заден/ляв амортисьор Pro Comp Explorer ES9000 се омаца/изпусна, другия заден и предните за сега са "чисти".
          Минаваме на Terrafirma Big Bore Expedition . Някой ден и предните ще сменим.
          И днес, смянаааа.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:147.9 КБ
ID:5317207 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:5317208 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5317209 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:92.7 КБ
ID:5317210 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:115.3 КБ
ID:5317211 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:103.6 КБ
ID:5317212 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:1
Размер:185.8 КБ
ID:5317213Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:1
Размер:203.4 КБ
ID:5317214 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:1
Размер:163.7 КБ
ID:5317215 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.jpg
Прегледи:1
Размер:142.5 КБ
ID:5317216 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:116.3 КБ
ID:5317217 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:121.4 КБ
ID:5317218 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:261.1 КБ
ID:5317219 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14.jpg
Прегледи:1
Размер:244.6 КБ
ID:5317220
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #50
            От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

            Сети се най после. Честито.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #51
              От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

              Много яко изглеждат,а и са по-масивни май.Тези пак ли са +2"?

              Коментар


              • #52
                От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

                Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                Минаваме на Terrafirma Big Bore Expedition .
                Ми честито - добре дошъл в клуба на "дебелите" Колко big им е bore-a на тези? 42мм?
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • #53
                  От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

                  По дебели са.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

                    Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                    Много яко изглеждат,а и са по-масивни май.Тези пак ли са +2"?
                    Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                    Ми честито - добре дошъл в клуба на "дебелите" Колко big им е bore-a на тези? 42мм?
                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    По дебели са.

                    Да, пак са +2", тялото е 75-6мм. пръта е 20мм. мисля, че на кутията пишеше 4.7кг.
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • #55
                      От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

                      Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                      Да, пак са +2", тялото е 75-6мм. пръта е 20мм. мисля, че на кутията пишеше 4.7кг.
                      А свити и опънати,имат ли разлика спрямо прокомпа?
                      Георги Владимиров

                      Land Rover ‎Discovery 1 v8 3.5

                      Коментар


                      • #56
                        От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

                        Първоначално публикуван от suravia Преглед на мнение
                        А свити и опънати,имат ли разлика спрямо прокомпа?
                        С малко, .... около 1.5см.
                        Land Rover Discovery:
                        - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                        Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          По дебели са.
                          Става дума за диаметъра на буталото, не на тялото на амортисьора. Моя NitroMax е с външен диаметър 70mm, а диаметъра на буталото е 41. Това е при двутръбния вариант. При еднотръбните буталото е 46mm.
                          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                          Коментар


                          • #58
                            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                            Става дума за диаметъра на буталото, не на тялото на амортисьора. Моя NitroMax е с външен диаметър 70mm, а диаметъра на буталото е 41. Това е при двутръбния вариант. При еднотръбните буталото е 46mm.
                            Heavy trucks need heavy suspension, Terrafirma has developed the Big Bore Expedition shock specifically for fully laden Land Rovers such as overland and utility vehicles. The Big Bore Expedition shocks are designed to handle the battering experienced when travelling over rough terrain while providing stability and control with top heavy vehicles at both low and high speed. The Big Bore Expedition shock is built for strength and reliability, it is true when they say that 'size does matter!' Everything about The Big Bore Expedition shock is massive with its 76mm diameter body, 57mm piston and of course Terrafirma's super strong 20mm double chromed shaft. The fully welded mounting points and the natural rubber bushes are the largest possible to fit Land Rover's original mounting points. The massive 76mm shock body provides ample capacity for the high performance oil necessary to keep the internal workings cool while maintaining high damping performance even when combined with the high spring rates required to carry very heavy loads. Coincidentally fitting the Big Bore expedition shocks to a light or un-laden Land Rover gives a firm, sporty handling characteristic often sought after by the more performance orientated driver, available in std or +2".
                            Дават го 57мм.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-11-11, 15:52.
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

                              Честно казано, който не ги е виждал на живо, при първа среща му светват очите - толкова масивен изглежда.
                              Пожелавам на колегата да смени и предните с такива!
                              "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                              Коментар


                              • #60
                                От: Ръководство: Смени си сам - Окачването. За Диско 1

                                Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                                Честно казано, който не ги е виждал на живо, при първа среща му светват очите - толкова масивен изглежда.
                                Пожелавам на колегата да смени и предните с такива!
                                И предните са вече тук, остава да "изиграем" времето само!

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:114.jpg
Прегледи:1
Размер:139.5 КБ
ID:5317533 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111.jpg
Прегледи:1
Размер:151.2 КБ
ID:5317530 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:112.jpg
Прегледи:1
Размер:148.3 КБ
ID:5317531 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:113.jpg
Прегледи:1
Размер:139.5 КБ
ID:5317532 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:110.jpg
Прегледи:1
Размер:151.4 КБ
ID:5317529
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X