Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Провиснала задна врата на Диско 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Провиснала задна врата на Диско 1

    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
    Другия е монтиран на вратата.
    И влизат един в друг.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #32
      До: Провиснала задна врата на Диско 1

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      И влизат един в друг.
      + Наздраве!

      Коментар


      • #33
        До: Провиснала задна врата на Диско 1

        Това го бях заподозрял. Благодарско !
        Тази земя, по която тъпча сега,
        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
        тази земя – не е моя земя,
        тази земя, простете, е чужда.

        Коментар


        • #34
          До: Провиснала задна врата на Диско 1

          И изобщо недей да му се плашиш на Дискавърито. То е Рожба на Красавицата(рейнджа) и Звяра(дифендъра). Получило се е Красив Звяр.
          Последно редактирано от Lazar; 14-11-08, 22:49.

          Коментар


          • #35
            До: Провиснала задна врата на Диско 1

            Поет ! Кефиш ме максимално. А за вратата до тук нищо . Утре пак.
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • #36
              До: Провиснала задна врата на Диско 1

              Днес намерих малко време да си поиграя с водачите. Резултата бе плачевен. Вратата все позле се заотваря и още по-трудно се зазатваря. След малко мъка успях да я докарам до старото и положение. Утре продължавам. Не може една врата да е по-умна от мен все пак.
              Тази земя, по която тъпча сега,
              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
              тази земя – не е моя земя,
              тази земя, простете, е чужда.

              Коментар


              • #37
                До: Провиснала задна врата на Диско 1

                Във връзка с провиснала врата /или посукана/, споделям какво ми се случи вчера 22.11.2008 г. Джипа си стои цяла нощ на паркинга, т.е. не е каран и реотаните на са включвани. Температурата навън беше около 0 градуса и вали сняг. Вземам нещо от багажника и затварям вратата както обикновено с малко засилка, но не и зверски силно. Но....стъклото се разпада на малки "захарчета". Познайте как се търси такова съкло в събота ! Намерих единствено последното в Кобра и то в централния им офис в Орландовци. 100 лева. Така че, внимавайте с тряскането на вратата. А посукването трябва да се оправя навреме, защото случаката е доста неприятна.
                Поздрави
                Успех
                Владо Рангелов
                Land Rover Discovery 1-300tdi

                Коментар


                • #38
                  До: Провиснала задна врата на Диско 1

                  Здравейте колеги,и моята задна врата е провиснала по абсолютно същия начин болчето на задната броня си е направило място във вратата.Не съм се пробвал да я оправя защото все още се отваря и затваря лесно,но много ме дразни.Та ако някой колега се пребори с проблема нека да сподели явно това е слабо място.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #39
                    До: Провиснала задна врата на Диско 1

                    Аз мисля,че проблема идва от пантите по точно от горната панта.
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Провиснала задна врата на Диско 1

                      Първоначално публикуван от стокси Преглед на мнение
                      .............................. нека да сподели явно това е слабо място.
                      Едно от многото слаби места. Съжалявам да го кажа, но е така. Трябва да сме честни. Има много недостатъци и конструктивни недомислици, но минусите събрани с плюсовете, дават резултат, който лично мене ме устройва. Въпрос на виждане и предпочитания. Нещо като "мойто гарже-най-убаво"
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • #41
                        До: ЗАДНАТА ВРАТА

                        Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                        На вратата имаше тапи /гумени/, а под тях болт. Развъртях със звезда. но абсолютно никакъв ефект и пак си ги стегнах...
                        Освен този болт мисля, че имаше още един, по-навътре. За да го видиш, трябва да свалиш кората. Трябва пак да проверя, защото преди време имах подобен проблем и се оправи перфектно именно оттам (+ водача, за който ти говори Лазар).От твоите снимки това, което си показал на втората снимка, няма да ти помогне, защото (по спомен) оттам ъгъла се променя съвсем малко или изобщо не се променя.
                        A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                        Коментар


                        • #42
                          До: ЗАДНАТА ВРАТА

                          Мдааа ! Свалих пантите . После пак ги сложих ! Познайте ...... Верно, ефекта бе нулев. Явно има нещо друго. Единственият ефект е че сега трябва по-голяма сила. А ако се строши жама в тоя стууууууд...........Дали от ограденото в бяло нещо ще се получи ?
                          Прикачени файлове
                          Тази земя, по която тъпча сега,
                          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                          тази земя – не е моя земя,
                          тази земя, простете, е чужда.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Провиснала задна врата на Диско 1

                            Бих ти препоръчал в тази зима да не я затваряш с трясък, а с повдигане и напролет да я правиш. Струва ми се, че може би имаш деформация на купето - там където са захваща горната панта да е деформирало леко навън и от там да ти променя ъгъла на вратата. Моята например провисна, като не я затворих както трябва и се самоотвори по едни дупки. Друго, което можеш да направиш е да я пооблекчиш, като преместиш сапьорското оборудване вътре в багажника.
                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • #44
                              До: Провиснала задна врата на Диско 1

                              Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                              ... Струва ми се, че може би имаш деформация на купето - там където са захваща горната панта да е деформирало леко навън и от там да ти променя ъгъла на вратата...
                              Вчера и аз за същото си помислих.

                              Коментар


                              • #45
                                До: ЗАДНАТА ВРАТА

                                Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                                Мдааа ! Свалих пантите . После пак ги сложих ! Познайте ...... Верно, ефекта бе нулев. Явно има нещо друго. Единственият ефект е че сега трябва по-голяма сила. А ако се строши жама в тоя стууууууд...........Дали от ограденото в бяло нещо ще се получи ?
                                Виж какво съм писал в горния пост (над този, който цитирам). По спомен има още болтове, които се падат зад кората, без да разхлабиш и тях, нищо няма да стане. Преди събота няма да мога да проверя.

                                Ако нямаш изкривяване на купето, оттам ще стане със сигурност.
                                A Land Rover would never turn up to collect an Oscar.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X