Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Range Rover Р38 2.5TDS - Не пали (по скоро електрически проблем)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Range Rover Р38 2.5TDS - Не пали (по скоро електрически проблем)

    За съжаление и това със сменянето на маркучетата за обратна нафта не помогна много, явно съм палил без да е загряла достатъчно,нищо че на таблото си показва обратното. Опирам пак до сервиз за отваряне на помпата. Ще препоръча ли някой нещо друго различно от супер дизел,защото съм скептично настроен към тях,но ако няма друга алтернатива ще ходя и там. И относно насочването към търсачката,да,прочетох всичко изписано по темата,но не намирам 100 % сходимост с моя проблем в нито една тема
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 16-04-12, 19:44. Причина: Гл. букви

    Коментар


    • #77
      От: Range Rover Р38 2.5TDS - Не пали (по скоро електрически проблем)

      Що не се обадиш на Митко Игнатов(dignatov) той има едни дизелджии,
      които работят добре и взимат на половината на парите искани
      от супер дизел.....
      "Bis dat qui cito dat"

      Коментар


      • #78
        От: Range Rover Р38 2.5TDS - Не пали (по скоро електрически проблем)

        Освен Супер Дизел и Иван от Гара Яна ги прави тия помпи, но така ... да се сваля помпата без задълбочена диагностика е крайно наивно.
        Аз правя диагностики в рамките на ремонтите по двигателите, които извършвам, като съм се специализирал в друга марка, но това не пречи да закача Рейнджа. Отделно разчитам на колега професионален диагностик със супер професионално оборудване при по заплетените случаи.
        Ако искаш се обади да съдействам за проблема.

        Коментар


        • #79
          От: Range Rover Р38 2.5TDS - Не пали (по скоро електрически проблем)

          Да се похваля,проблема ми се реши, оказа се че просто е трябвало да се направи реглаж на помпата, колата изобщо не е за смяна на ангренаж, както ме убеждаваше колегата Митко Игнатов. Сега чакам майстора тази седмица да ми махне и релето което лъже датчика.За двадесет минути и пари колкото ми взе Митко за диагностика колата започна да пали от раз,върви като самолет и свали осезаемо разхода.Сервиза се намира във волуяк.
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 21-04-12, 19:54. Причина: Гл. букви

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X