Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Амортисьори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблем с Амортисьори

    Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
    Това е за диско 1. На колегата е двойка все пак. Но и за него има китове за около 210 паунда, без транспорт и ДДС. Ако говорим за +2" и "жълти трупчета".
    Крайно време е сър Лазар да спре да обижда на трупчета.Сложих на Симо на Диското и на червния Дифендър 90 такива. Няма недоволни. А Христо Буюклиев. (Кris Vikom) се оплаква от сините.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Проблем с Амортисьори

      Аз на единия, който вече не е мой също бях с "жълти трупчета" и много им се кефех. На двама колеги съм слагал и си ги карат с кеф, единия от тази година а другия от миналата.
      Така че за "жълтите трупчета" само с любов !!!
      Вчера се наложи да натоваря на мулето 20 чувалчета цимент, е с по клекнала задница не го бях виждал. Със сини съм. Нооооооо вървим към жълти.
      Тази земя, по която тъпча сега,
      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
      тази земя – не е моя земя,
      тази земя, простете, е чужда.

      Коментар


      • От: Проблем с Амортисьори

        Първоначално публикуван от suravia Преглед на мнение
        http://www.paddockspares.com/pp/KITS...p_Dampers.html

        Това не е ли по-добре?
        Наистина това решава кардинално проблема и аз монтирах на моето Диско-1 преди две години същия комплект.
        Сега се обръщам към знаещите в този форум за съвет, защото след двугодишно каране на офроуд разходки без никакви траялни изпълнения ми се скапаха задните амове/при положение,че веднага монтирах колани/.
        След консултация с Таргата по телефона той предложи това:http://www.mm-4x4.com/terrafirma-gas...ear-3196-p.asp
        Ако някой има по дългогодишни наблюдения в/ху работата на тези амове моля да сподели и нормално ли е толкова често да се сменят.Амортисьора при каране офроуд консуматив ли е?
        ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
        ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
        0896 846 246

        Коментар


        • От: Проблем с Амортисьори

          Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
          Наистина това решава кардинално проблема и аз монтирах на моето Диско-1 преди две години същия комплект.
          Сега се обръщам към знаещите в този форум за съвет, защото след двугодишно каране на офроуд разходки без никакви траялни изпълнения ми се скапаха задните амове/при положение,че веднага монтирах колани/.
          След консултация с Таргата по телефона той предложи това:http://www.mm-4x4.com/terrafirma-gas...ear-3196-p.asp
          Ако някой има по дългогодишни наблюдения в/ху работата на тези амове моля да сподели и нормално ли е толкова често да се сменят.Амортисьора при каране офроуд консуматив ли е?

          Дългогодишни наблюдения няма как да има никой, защото са нов продукт. Това че Терафирма е гражданския филиал на фирма, която е основен доставчик на военните, все пак дава някаква надежда. И по принцип-да. Консуматив са. Като накладките и маслото. На практика не познавам някой, който е карал с такива. Цената обаче, съпоставена с продукта се вързва отвсякъде. Керчев ги купи, не ги слага, ама не ги и продава. А сега де.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Проблем с Амортисьори

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            .................. Керчев ги купи, не ги слага, ама не ги и продава. А сега де.
            Но човек никога не знае!
            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

            Коментар


            • От: До: Дали мога да карам така?

              На моя му сложих март мес. Terrafirma+5" от зад,за сега съм доволен,е млади са още,но пък ги блъскам по каманите....ще видим по нататък?
              Емил-00356 99872043-Малта
              Defender-90

              Коментар


              • От: Проблем с Амортисьори

                Ми що не докадваш кви ги вършиш? Каса бира непоряд. Я пусни малко снимки.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • От: До: Скъса ми се болта на амортисьора

                  Бах пуснал някъде, ей ги пак. Конусите идват къси, та ги удължих.
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 29-09-10, 08:03. Причина: Снимки
                  Емил-00356 99872043-Малта
                  Defender-90

                  Коментар


                  • От: Проблем с Амортисьори

                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Крайно време е сър Лазар да спре да обижда на трупчета...
                    Не обиждам бе! Просто мразя твърди окачвания. Това е. Ако нямаше нужда от окачване (suspension) , то тогава мостовете щяха да се заваряват директно към шасито. Ама някои личности(лека им пръст) са установили, че тая работа с друсалката нЕма да я бъде и са измислили ресорите/пружините. Както и гумите.

                    Напоследък само ми натякват, че гумите на трактора ми са меки...Ми нали за това са гуми - за да са меки. За да вози комфортно

                    Коментар


                    • От: Проблем с Амортисьори

                      Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
                      Не обиждам бе! Просто мразя твърди окачвания. Това е. Ако нямаше нужда от окачване (suspension) , то тогава мостовете щяха да се заваряват директно към шасито. Ама някои личности(лека им пръст) са установили, че тая работа с друсалката нЕма да я бъде и са измислили ресорите/пружините. Както и гумите.

                      Напоследък само ми натякват, че гумите на трактора ми са меки...Ми нали за това са гуми - за да са меки. За да вози комфортно
                      Кое не разбра бре? Казах че Христо Буюклиев. (Кris Vikom) се оплаква от сините. Аз на сините още не съм се возил, а Христо като го возих миналата година на червения, каза, че вози по-меко. А де.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Проблем с Амортисьори

                        Да бе разбрах, ама то от сините има 2 вида - меки и твърди.

                        Коментар


                        • От: Проблем с Амортисьори

                          А случайно да знаеш дали има +2 или +3 ама много меки? Че на новия проект няма какво да му тежи на задния мост.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Проблем с Амортисьори

                            От сините, много меки няма, обаче имам една подла идея на ум. За съжаление нямам излишни кинти, за да я осъществя. Трябва да се чуем по скайп.

                            Коментар


                            • От: Проблем с Амортисьори

                              По едно време бях сложил на Дефендера от зад-предни от Реинж с подложка +2 много са меки.
                              Маркирани са-жълто,оранжево. Идея просто, ако имаш под ръка пробваи.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P6240001.JPG
Прегледи:1
Размер:225.1 КБ
ID:5213700
                              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-10-10, 09:07.
                              Емил-00356 99872043-Малта
                              Defender-90

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X