Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

    И аз рециклирах по подобен начин едната си сфера ,ползвах моментно лепило нанесено последователно няколко пъти след втърдяване на предходното и зашкурване.От тогава измина почти една година ,за сега държи.Отчитам като пропуск,че не почистих язвите на пясакоструйка или поне обработка с ръждопреобразувател,а ги минах като теб с телената четка и обезмаслих с кориселин.
    Трагичното не е смъртта, а животът, който
    хората живеят или не изживяват до смъртта си.
    Чарлз Буковски

    Коментар


    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

      Тази седмица една идейка ми се въртеше в кратуната.А именно,как да си запълня мястото на багажника.

      Гумата стои някак си самотно горе.
      Речено сторено,купих два листа алуминиев рифел 1.5мм.На бърза ръка ги разкроих и след два дни нитене ето резултата.Кутия с размери 1000Х900Х300




      Можех да я направя по-голяма,но исках да остане място за джека

      От отпред се вижда това

      Малко и от самата изработка.Профил за укрепване на товари

      рамка от алуминиев профил 30Х30


      стойка с ябълка за омортисьора

      Рамката на капака е от черен профил 30Х20.Има вероятност някой да стъпи на него,за това го правя малко по-здрав

      нанасяне на лепило



      и готово

      Коментар


      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

        Ako удължиш с 50-60мм задните надлъжни щанги моста ще си застане на мястото.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Ako удължиш с 50-60мм задните надлъжни щанги моста ще си застане на мястото.
          Все се чудех дали може да се направи тази интервенция.Незнам дали няма да дойде къс кардана,но ужасно много ме дразни как стоят гумите спрямо арките.Ако кардана дойде къс имам фланци подготвени с различни дължини.

          Коментар


          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

            Утре ще ти кажа с колко може да се удължат без да има проблем с кардана.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

              От няколко дни се занимавам сериозно с мостовете и частите към тях,но технологичните процеси отнемат доста време.
              Първо занесох супортите на майстор да ги ревизира напълно.Майстора ми каза,че съм го направил навреме,от тях е искочила много ръжда.
              След това се хванах да ги грундирам и да ги боядисам.

              След една седмица киснене на всички болтове и гайки,днес дойде денят да ги излъскам.



              Ред е на мостовете.

              Сглабяне на сферите със защитите против лед


              Всичко е ревизирано,грундирано и боядисано и най-важно със сменени лагери и семерини.
              Докато изчаквах технологично да съхнат детайлите действах и по ремаркето.
              Първо взех материал за шкафчета за баня и ги дадох за разкрой.После започна и самото сглобяване


              Тука вече се вижда какво ще представляват в завършен вид

              За днес толкова.

              Коментар


              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                Тези дни отметнах още част от задачите.
                Направих си скара за BBQ-то която да стои закачена на резервната гума на ремаркето.

                От страни има предпазни ламарини които действат като отражатели


                реших с колегите да я пробваме дали работи.
                Е,работи перфектно.
                Днес пристигнаха светодиодните крушки за ремаркето.

                Лошото е,че не се събират на долния ред за габарита.

                Не се двоумих дълго и го преправих

                Само стоп светлините остават с нажежяема жичка.
                За днес толкова.

                Коментар


                • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                  Днес най-накрая завърших подмяната на абсолютно всички лампи с нажежяема жичка със светодиодно осветление.
                  За целта трябваше да сложа и прихвана сандъка за багажника.После прекарах и окабеляването.Осветлението на сандъка взема ток от габаритите на джипа.





                  Тука вече е привечер.Свети задоволително.

                  Последният щрих в тази творба е капакът.Лесно го пиша,но много трудно го направих.
                  Капакът макар и алуминиев тежи доста и за сам човек е убийство да се направи.Възползвах се от това,че съм го смъкнал и му залепих
                  и изолация,че оригиналната много се беше одърпала.Залепих и подвързах диодите.


                  Пак на свечеряване

                  За днес толкова.

                  Коментар


                  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                    Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                    Капакът макар и алуминиев тежи доста и за сам човек е убийство да се направи.
                    Обикновено желязо, без торсионите няма вдигане.

                    Коментар


                    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                      Скъсах си червата да се мъча да го дигна.При положение,че останалите панели са алумин,мислех,че и капака е такъв.

                      Коментар


                      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                        Капака и тавана май са си истинско джелезо
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Капака и тавана май са си истинско джелезо
                          Само капака.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                            Днес направих горните врати на ремаркето да се отварят с амортисьори

                            И една снимка на джипа в абсолютен мрак

                            Коментар


                            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Като коледна елха е. Много ми допада идеята за осветление на коша, макар да не се налага често ровене там при тая марка, нали?.

                              Да спомена само, че имам горчив опит със здравината на 3м лепенката на лентите (понеже кой ги знае китайците какво 3м ползват) - от температурата се отлепва понякога. Ако имаш възможност добави по нещо механично в краищата и по средата.

                              Коментар


                              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                                Днес се хванах да си монтирам калобрани и пластмасовите защити на предните под калници които Димо ми подари.


                                От пред не може да се работи без да се смъкнат гумите


                                и от зад


                                Същите калобрани монтирах и на ремаркето


                                много ми харесва как свети цялата задна част на ремаркето.
                                За днес толкова.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X