Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

    Чакай сега - кой от двата вида радиатори ти трябва - този дето мАслото и водата са в едно тяло или отделните (като в класика)?
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
      Чакай сега - кой от двата вида радиатори ти трябва - този дето мАслото и водата са в едно тяло или отделните (като в класика)?
      На парното му трябва така като чета аз
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        На парното му трябва така като чета аз
        Бре - ти и буквите си познавал
        Питата на парното е онуй вътре у невероятната кутия на парното, нали? Лошо - имам само от Диско...
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

          На парното е това радиаторче дето седи вътре в купето.Именно то ми трябва.На един приятел на Диско1 90г. 3.5 е абсолютно същото.
          Ето това е
          http://www.rimmerbros.co.uk/Item--i-STC250P

          Коментар


          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

            Ами ако искаш премери 2-3 размера и ще го сравня с моето от донора, но донора беше от по-новите (95-а).
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
              Ами ако искаш премери 2-3 размера и ще го сравня с моето от донора, но донора беше от по-новите (95-а).
              След 94та минават на алуминиеви пити и тръбите излизат през средата,нестава със сигурност.

              Коментар


              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                Качвам няколко снимки от Нова черна как по същество се ползва багажника


                перфектна наблюдателница

                става и за софра,зависи колко си гладен.
                Ето го и новият ми заден прозорец

                толкова съм го лъснал,че чак не се вижда

                И една причина никога да не си вземам 35-ци.Маркират ги постоянно

                Коментар


                • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                  Много добре си прекарахме дори и Гаубицата ти не ни изненада е с много де
                  2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                  ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                  Коментар


                  • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                    [QUOTE=djidjo;1871579]Качвам няколко снимки от Нова черна как по същество се ползва багажни

                    перфектна наблюдателница

                    става и за софра,зависи колко си гладен.
                    Ето го и новият ми заден прозорец

                    толкова съм го лъснал,че чак не се вижда

                    И една причина никога да не си вземам 35-ци.Маркират ги постоянно
                    [/UOTE]
                    Аз го чакам да ми прави вентилацията той по състезания ми ходи.
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                      Еее ние само зрители , а той тоя Джиджо даже и не пие така , че не се кахъри ще станат тръбите
                      2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                      ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                      Коментар


                      • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                        Тези дни се появи едно досадно причукване в предното ляво колело.Два дни притягах всичко по джипа,но чукането не се излекува,за това реших да преправя задната броня.На състезанието в Нова Черна,Павката (докато кара зад мен)ми направи забележка,че бронята изглежда леко недовършена.Бронята си е стоковата на Класика,само е подсилена от вътре и има добавени отвори за Джак.






                        малко заварка

                        Малко от така харесваните от мен тръбни мотиви

                        Бронята се спъва в теглича за по-голяма здравина

                        пуснах и парче напред да варди калниците



                        Когато изсъхне ще кача снимки в готов вид.

                        Коментар


                        • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                          Тампоните на амортисьора провери ли? Да не хлопа от там? Не гледай дали е стегната гайката, а виж да не би да хлопа в ухото.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                            Проверих ги,направо са чук(не мръдват).Май всичко води до лагери на главината.Обеснявам си го със стоенето на мостовете една година на вън.Ако е попаднала вода в сферите от стоенето да са корозирали лагерите и сега като го подкарах са улабили.Уй-кенда ще разглабям моста,че имам и луфт в дифа,ще видим какво ще излезе.

                            Коментар


                            • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                              Не вярвам да чуеш лагери на главината. Шенкелни по скоро. Като клатиш колелото шава ли?
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Коя раздатка да избера за Range Rover Classic

                                Има отлични ремонтни комплекти в Падока на добри цени, като го отваряш, подхващай го целия преден мост, да си спокоен занапред. Там в мойта тема има дори снимки, не вода, а боза беше вътре станала.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X