Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

    Уж го курдисахме на 0.9? Надуй го до 0,9 че пак ще стане куц кон. Сега с истинското масло няма да има проблеми.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Уж го курдисахме на 0.9? Надуй го до 0,9 че пак ще стане куц кон. Сега с истинското масло няма да има проблеми.
      Уж,ама за Албена стана 0.95.С истинското масло се прецаках-преди Средна Кула вечерта,като го мерих ми се стори,че 2 литра са изгорели,ядосах се и веднага почръчах ново турбо.Днес успях да измеря маслото през деня на изстинал двигател и...нищо подобно-имаше си масло.То много прозрачно това и едвам се вижда на щеката.Новото турбо има същата хлабина,като старите и сега си имам 2 резервни.За сега няма да го бутам-поне докато не се разработи двигателя-да се паснат сегменти,лагери...
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

        Не пречи и сега да го надуеш. Просто не го тикай на високи обороти. А може и да изчакаш. На Шумен ще караш ли?
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

          Не го тикай на високи обороти????Интересно ми е как става това?На шосе и на равно,добре,ама като съм в екстрема мога ли да дърпам педала от газта,когато ми трябва всичката газ,а?
          Да,записах се преди месец и ще карам с тези настройки-колкото,толкова.Този път ще заложа на надеждност.Утре сутринта-на Средна Кула да тренирам навигатора и да разработвам машината.
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
            Не го тикай на високи обороти????Интересно ми е как става това?На шосе и на равно,добре,ама като съм в екстрема мога ли да дърпам педала от газта,когато ми трябва всичката газ,а?
            Да,записах се преди месец и ще карам с тези настройки-колкото,толкова.Този път ще заложа на надеждност.Утре сутринта-на Средна Кула да тренирам навигатора и да разработвам машината.
            Къв екстрем бре? Нали ще го разработваш? На Средна кула, не се пъхай в първия екстрем без бутонките. Че там ще си останеш.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

              Честито.. И мен ме чака същото но малко ме е страх за мотора малко голяма ми се вижда турбината.. Добрата страна е че имам резервен.Абе че ще го сменя то е ясно за главоболията ще пиша после
              Георги 00356/ 77777016 Малта
              Lаnd Rover 110 /Series II‎

              Коментар


              • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                Не е голяма,това си е оригиналната турбина за 200Tdi.
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                  Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                  От днес вече имаме монтиран и работещ чисто нов турбокомпресор Гарет Т25:
                  Младене ,колко пари и откъде е новото турбо (може и на лични да ми отговориш ако решиш )
                  VEREYA MOTORSPORT TEAM

                  Коментар


                  • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    Младене ,колко пари и откъде е новото турбо (може и на лични да ми отговориш ако решиш )
                    Не е тайна 1412лв с ДДС и с доставката от Paddock Англия-там от където пазарувам повечето си части:
                    http://www.paddockspares.com/etc8751....html?___SID=U
                    Ама за Нисана няма да стане,защото няма водно охлаждане и има щуцери само за масло.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                      Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                      Не е голяма,това си е оригиналната турбина за 200Tdi.
                      Аз не съм пояснил правилно но няма значение. Двигателя съм го сменял с Toyota 2.8turbo. Турбинката ти е супер.. новото си е ново!
                      Георги 00356/ 77777016 Малта
                      Lаnd Rover 110 /Series II‎

                      Коментар


                      • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                        Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
                        Аз не съм пояснил правилно но няма значение. Двигателя съм го сменял с Toyota 2.8turbo. Турбинката ти е супер.. новото си е ново!
                        А, Жоре, не сме се разбрали така - тук сме форум за обменяне на информация и взаимопомощ. Почвай веднага една тема за конверсията и ако може по-подробно и със пълен снимков материал!
                        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                        Коментар


                        • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                          А какво им беше на другите турбини,че се наложи покупката на нова?

                          Коментар


                          • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                            offtopic:

                            Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
                            Аз не съм пояснил правилно но няма значение. Двигателя съм го сменял с Toyota 2.8turbo. Турбинката ти е супер.. новото си е ново!
                            Жоре, аз така и не разбрах кой е този двигател на Тойота, който е при теб.
                            Във всеки случай 2.8 турбо мотор (заводски турбо) няма.
                            Дизеловите двигатели на Тойота около твоята кубатура са:
                            2.4 (2.5) - 2L(T) - 4 цилиндъра
                            2.8 - 3L (щатно е атмосферен) - 4 цилиндъра
                            3.0 - 5L (щатно е атмосферен) - 4 цилиндъра
                            3.0 - 1KZ-T - с турбина - 4 цилиндъра
                            3.5 - 1PZ - атмосферен петак

                            2.8 турбо дизел - няма...
                            Щракни една снимка най-добре. На капака трябва да си пише..

                            Наистина ще е интересно в една отделна тема да споделиш каквото знаеш за конверсията на мотора.

                            Коментар


                            • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                              Първоначално публикуван от zablio Преглед на мнение
                              А какво им беше на другите турбини,че се наложи покупката на нова?
                              На края се оказа,че нищо им няма.Първото беше несправедливо обвинено за счупване на масления сегмент:
                              http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=126133
                              Второто го смених набързо след некоректно измерване на маслото(виж пост 182 от тази тема) и бях в треска преди състезание.

                              Последно редактирано от Младен Стоянов; 25-11-11, 17:42.
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: Дифендъра на Младен. Отстраняване на недоразуменията.

                                Разказвай за пораженията и ремонтите на Шумен
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X