Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

    То хубаво, ама C200 пише че е 200мм, а за Dana 30 намирам само 181мм.

    Със 18мм ми е тераното отпред. С 200мм (Да не са еднакви бре???) C200 е старото трилитрово терано, пак отпред, някои патроли отпред и отзад, и късните терано отзад. Корпуса пак е чугунен, и пак с махаеми стоменени ръкави.

    Това е заден нисански C200 от терано. Нещо започна подозрително да ми мяза на Dana 35, поне в средната си част. Иначе върху терано и той е с полуразтоварени полуоски и 31мм полуоски. Какво слагат в последните Jeep-ове вие ще кажете.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:RearDiff001mid.jpg
Прегледи:1
Размер:118.5 КБ
ID:5503544

    Това пък е нисански R200A, преден, пак с касета като C200. Пак чугунено тяло, пак реглаж с дистанционни шайби, и пак с махаем единствения му ръкав. Пиньона е по-дълъг:
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sPIfD.jpg
Прегледи:1
Размер:251.3 КБ
ID:5503545

    Да не се окаже че нисански R180A е с касета като на Dana 30, а R200A/C200 с касета като на Dana 35? Да не се окаже че се и произвеждат в един завод?
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Да не се окаже че нисански R180A е с касета като на Dana 30, а R200A/C200 с касета като на Dana 35? Да не се окаже че се и произвеждат в един завод?
      http://www.dana.com/wps/wcm/connect/...am-style+axles

      http://www.dana.com/wps/wcm/connect/...alisbury+axles
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

        Гледал съм го това. Просто не знаех че и в Jeep-овете има касета с наименование C200

        ...което впрочем категорично НЕ става за нещо повече от 33-ки. Именно въпросната C200 касета "умрелия" трилитров дизел я прави на салата даже с 29-ки, като прекалиш, при това с предавателно число 3.9. А се случва и буквално умрелия 2.4 бензин да я умори. 4.625 е там.
        Последно редактирано от sparkybg; 23-07-13, 14:53.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Как се чупи Wrangler

          Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
          ... Слагат печки за бедните потребители предимно за Европа ...
          Според тебе, богатите американци дали ще карат с големи бензинови мотори, ако цените на бензина им станат като европейските?
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Как се чупи Wrangler

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Според тебе, богатите американци дали ще карат с големи бензинови мотори, ако цените на бензина им станат като европейските?
            Те и сега не се избиват с големите мотори и Фиат 500 се продава повече от добре.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Как се чупи Wrangler

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Според тебе, богатите американци дали ще карат с големи бензинови мотори, ако цените на бензина им станат като европейските?
              Гледах едни се жалваха че сметката им за бензин била по-висока от месечната вноска за колата. Та бензина им и да не стане като тук, пак няма да е каквото беше.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

                Много поздрави от Quadra имате.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1003007_488645804553593_1506190018_n.jpg
Прегледи:1
Размер:46.7 КБ
ID:5503565

                Коментар


                • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

                  Що не пуснахте анкета,да е по забавно,Патролски мостове срещу Даната,и кое е по изгодно за подръжка,то ясно че всичко се чупи,ако някой има вечна Дана,може да ми я предотстъпи за ден-два,аз ще се опитам да я съхраня час-два с наличните гуми и темпераментно каране.Няма по-по най,има кой на какъв масраф ще издържи,различни хора,различни кесии,а в гората и по състезания става ясно кой има сърце,за асвалта си има друга категория автомобили.Ай със здраве.
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    Гледал съм го това. Просто не знаех че и в Jeep-овете има касета с наименование C200
                    С = "corporate" диференциали, демек "фирмени Крайслерски", а не "Dana" - C200 (без) и C200FE (с ELSD) били "метрични", за разлика от "инчовите" "Dana", каквото и да значи това...
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

                      Разбрах. Нищо общо нямат май. Ама и с Dana 30 не виждам да имат нещо общо.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

                        Аз обаче не разбрах коя е загадъчната фирма, започваща с "Н", която произвежда тези най-най-здрави патрулски мостове ?
                        И българско Н или N или "хаш" ? Да не е Hitachi
                        Казвайте колко бира искате и стига сте ни държали в неведение
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

                          Бе аз го четох някъде, ама не му обърнах внимание и съм забравил.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Аз обаче не разбрах коя е загадъчната фирма, започваща с "Н", която произвежда тези най-най-здрави патрулски мостове ?
                            И българско Н или N или "хаш" ? Да не е Hitachi
                            Казвайте колко бира искате и стига сте ни държали в неведение
                            Хитачи е и то още от 70-те години Нисанските и Датсунските диференцяли са произвеждани от тях.Имаш бира от мен истинска де.
                            Разгадахте загадките
                            близнака позна,че мустанга е Американски москвич.
                            Остана само загадката за Корвета и Ивекото
                            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                            Sofrace Offroad Team

                            Коментар


                            • От: Как се чупи Wrangler

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Според тебе, богатите американци дали ще карат с големи бензинови мотори, ако цените на бензина им станат като европейските?

                              Според мен бедни и богати има по цялото земно кълбо.И на Марс е така.Кой ти гледа колко му харчи 6-7литров пикап и бусовете са с V10 мотори.
                              Няма значение дали е дизел или бензин.Има моторни лодки които харчат на час толкова колкото цяло село в България за една година.
                              И кой е виновен за това?Те или ние?
                              И в България имаше такива лодки.Сега повечето са в Гърция.
                              И пак българи ги лъзгат.Не защото там е по евтин бензина.Въпреки това е по изгодно да плаваш под чужд флаг а и морето е малко по друго.

                              Коментар


                              • От: Дана, патрулски мостове, солети, USA vs Japan ...

                                Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                                Що не пуснахте анкета,да е по забавно,Патролски мостове срещу Даната,и кое е по изгодно за подръжка,то ясно че всичко се чупи,ако някой има вечна Дана,може да ми я предотстъпи за ден-два,аз ще се опитам да я съхраня час-два с наличните гуми и темпераментно каране.Няма по-по най,има кой на какъв масраф ще издържи,различни хора,различни кесии,а в гората и по състезания става ясно кой има сърце,за асвалта си има друга категория автомобили.Ай със здраве.
                                Дана,Дана коя Дана?Има толкова много модели че ще е много трудно.В колкото по големи бройки се произвежда един продукт толкова е по ниска цената и подръжката.
                                Имам два броя Дана-80 от Додж Рам 2500-V10 Viper. И ARB-та имат готови за екшън.На тази Тойота ли ще ги сложиш?Да не скъса колянов вал?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3466.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5503592

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X