Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

    Коя е тая 6мм планка.

    Коментар


    • До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

      Забравих да постна последната снимка с ухото на ресора, че имаше проблем със сървъра преди...
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
        Карданът не го гледайте, ще го преработваме и него: ще добавим клинове, за да изправим пиньона да "гледа" по-нагоре. От страната на раздатката ще има CV joint
        Здравей, този CV joint ме интересува и мен. Има ли го в БГ или ще поръчваш от Щатите?
        JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

        Коментар


        • До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

          Първоначално публикуван от gueorgi Преглед на мнение
          Здравей, този CV joint ме интересува и мен. Има ли го в БГ или ще поръчваш от Щатите?
          Щатите (ама съм го поръчал вече)

          Коментар


          • До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

            Update от днес. Започнахме да работим по предницата.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

              Мисля че имаш проблем .И за решаването му трябва да носиш майсторите постоянно с теб в черокито ,че като спреш те да действат веднага .Виждам машинката ти почти всеки ден понеже копаете в моя район и се възхищавам .Станала е супер .

              Коментар


              • До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                Кормилните щанги ще сменяш ли с усилени.
                Това ще се окаже наи слабото место на черокито , при последната разходка два пъти кривих щангата която свързва двете предни колела при втория удар направо се скъса на две .Много неприятна ситуация .Егати и простотията да я беха сложили поне зад моста както е при други марки .
                Гледам на братята чероито е с една бая по дебела щанга казват мнго по здрава била и почвам да си мечтая за такава дето вади пъновете без да се криви или троши .

                Коментар


                • От: До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                  Какво става с проекта?Или Камарото е на преден план
                  Георги Владимиров

                  Land Rover ‎Discovery 1 v8 3.5

                  Коментар


                  • От: До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                    Кормилните щанги ще сменяш ли с усилени.
                    Това ще се окаже наи слабото место на черокито , при последната разходка два пъти кривих щангата която свързва двете предни колела при втория удар направо се скъса на две .Много неприятна ситуация .Егати и простотията да я беха сложили поне зад моста както е при други марки .
                    Гледам на братята чероито е с една бая по дебела щанга казват мнго по здрава била и почвам да си мечтая за такава дето вади пъновете без да се криви или троши .
                    Това се оправя с втора щанга над оригиналната

                    Коментар


                    • От: До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                      Днес се присетих, че имам такъв джип (съвсем го бях забравил ) и ходих да го видя. Все още не е поникнала трева по него. Даже има и малък напредък. Ето снимки
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • От: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                        Здравей, казвам се Тодор Петков и съм от Русе !
                        Имам TLC 90 къса база и се интересувам може ли да ме насочиш от къде мога да намеря такива уширители-раздувки за калниците за него ?
                        Благодаря ти предварително !
                        Лека !
                        [SIZE=2][COLOR=red][B]Не ми пука за хора,на които не им пука за мен... Уважавам малко хора... Държа на малко приятели... Обичам силно... Мразя двойно по-силно... Лицемер съм с лицемерите... Добър съм с добрите... Имам много познати,но малко истински приятели...[/B][/COLOR][/SIZE]

                        Коментар


                        • От: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                          Здравейте! Ето какво свършихме за цяло лято:
                          До колегата Тодор Петков: Ще ти дам един тел. 0882080207 - Захари. Той може да ти покаже калниците и да си направиш отливки
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                            Здравейте! Ето какво свършихме за цяло лято:
                            До колегата Тодор Петков: Ще ти дам един тел. 0882080207 - Захари. Той може да ти покаже калниците и да си направиш отливки
                            Е хайде, че отдавна ми липсва твоят екстрвмизъм .
                            Зимата дойде .
                            Ощв края на миналата пролет съм си купил вериги - да знай'ш !
                            Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                            Коментар


                            • От: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                              В Русе имаме една такава поговорка "Колкото по-направен е джипът, толкова по-голям трактор го вади накрая..."
                              За зимата ще съм готов!

                              Коментар


                              • От: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                                Абе като гледам имаш още много работа та се съмнявам дали ще си готов за зимата ,но ти го пожелавам да си готов Побързаи че зимата идва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X