Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    Къде ще опира, в подкалника ли.
    По-дълги бъмпстопове няма ли.
    Пламене.Има по големи бумпстопове ,но опира дори,като сам е каръм на асфалт отзаде в калника.
    [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
    [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
    [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
    [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

    Коментар


    • #47
      До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

      Няма калници ти казвам Изрязват се.
      Ма ти пак - ще опира та ще опира.
      В крайна сметка като не става с флекс, става с чук. Щото единственото проблемно място което не може да се реже остава ламарината под педалите.

      Коментар


      • #48
        До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

        Абе хора, спрете да се дракате. Ето:
        1. Ако имаш всички следни условия изпълнени:
        а) Bushwacker и си го монтирал правилно (с изрязване)
        б) нямаш фланци
        в) гумата ти е не повече от 10.5" широка
        г) имаш 3" лифт, с допълнителни 0.25" гумени подложки (примерно)
        то няма да опира.
        2. Ако нямаш б или в, то ще има малки опирания, които много лесно се оправят със специален инструмент. Има го в специализираните железарии и се нарича "5кг чук".
        3. Ако нямаш а и г, то работата няма да стане

        Коментар


        • #49
          До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

          Утре ще взема отливките от калниците, да видим стават ли за нещо. Между другото, ако някой иска Bushwackers (широките калници на снимката), да ми прати заявка на ЛС, както направиха някои колеги.
          Колкото човека се обадят, толкова копия ще поръчам, защото така или иначе си направих калъпи, понеже ми трябваше копие за другия джип. След това, обаче, след като хвърлим калъпите, и да искате, и да не искате - все толкоз!
          Една отливка (калник) излиза около 50лв, което прави около 200лв на комплект. Не печеля нищо, защото моят бизнес е друг. Ако мога да помогна на някой, ще се радвам.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #50
            До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

            Е,`що ще ги хвърляте калъпите?Храна и вода не искат
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #51
              До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

              ...ама са от гипс и се разпадат

              Коментар


              • #52
                До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                Безшевни тръби 3 мм.различни размери има при Соневи.Ако си спомняш при последното ни каране ти казах,че моят тръбогиб ги гъне без проблем и е мобилен.Кажи само къде го искаш и ти го нося.Поздравления за новият ти проект и успех!
                Тюркеджиев старши
                sigpic

                Коментар


                • #53
                  До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                  Отвън нямат разлика. Отвътре, имат. Един комплект излиза 180лв франко ТК3С-то (без доставка)
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #54
                    До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                    Намери ли си чаркалата по които ти трябват за таблото? И аз мисля да обръщам моя ама няма нещо части. Има само един в Русе който продава такава джипка ама за частите иска много пари. За парното четох че било един модел от 95-2000. Секторната кутия предполагам че не се различава от по-ранните модификации.

                    Коментар


                    • #55
                      До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                      Ех, най-накрая дойдоха блокажите. Досега само ми текоха лигите
                      Както се разбрахме - detroit locker отпред, eaton e-locker отзад
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #56
                        До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                        Първоначално публикуван от methodboy Преглед на мнение
                        Намери ли си чаркалата по които ти трябват за таблото? И аз мисля да обръщам моя ама няма нещо части. Има само един в Русе който продава такава джипка ама за частите иска много пари. За парното четох че било един модел от 95-2000. Секторната кутия предполагам че не се различава от по-ранните модификации.
                        Още не. Но има и добра новина - трябва ти само парно. Таблото се реже и пренарежда

                        Коментар


                        • #57
                          До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                          Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                          Ех, най-накрая дойдоха блокажите. Досега само ми текоха лигите
                          Както се разбрахме - detroit locker отпред, eaton e-locker отзад
                          За тези блокажи трябва ли нещо да се преправя по диф-а или направо махаш старите чаркаляци и слагаш новите? За 2.1 дизела тези локъри ще станат ли?
                          Jeep Cherokee 2.1td 94г.
                          Volvo 460 1.6 газ/бинзин
                          Jeep Cherokee 4.0i 97 BRC GAS
                          Fiat Multipla 1.6i 16v BiPover 2001

                          Коментар


                          • #58
                            До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                            предният - да, задният не

                            Коментар


                            • #59
                              До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                              Лошо....съвсем отсвирихме нещата. Напоследък има много проблеми и никой не се занимава с горкото джипче. Ето го как изглежда сега
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #60
                                До: 2001 XJ - новият проект на русенските теке3есари

                                Този проект ме заинтригува,стискам палци да се получи.Понеже познавам Свилен съм сигурен ,че ще го довърши .А че му "наливате мозък в дебелата кратуна" няма лошо Той има нужда.Яд ме е само ,че като стане готов джипа няма да ми даде да покарам.....малко.
                                Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
                                "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X