Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по джипа днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих по джипа днес?

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    Пламен пак ме хвърли в размисли посред нощ...ма нали съм просс счетоводител, няма нищо да измисля

    имам обаче една молба.... който има ZJ и не го мързи, нека да премери дължината на долните носачи, предни и задни и да каже колко см. са и дали са еднакви
    Сега чета темата, а джипката е у дома на разположение на жена ми. Мога да ги премеря довечера. Освен това преди време си смених долните носачи. Ако искаш мога да ти ги дам. Ще пием по бира, иначе само ми седят в гаража и чакат някой ден да ми затрябват.
    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • До: Какво направих по джипа днес?

      Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
      Сега чета темата, а джипката е у дома на разположение на жена ми. Мога да ги премеря довечера. Освен това преди време си смених долните носачи. Ако искаш мога да ти ги дам. Ще пием по бира, иначе само ми седят в гаража и чакат някой ден да ми затрябват.
      ще съм ти благодарен за замерванията, но направо премери старите колко са, за да видя как е излязла от завода..... а колкото за бирата и носачите...... бях във Варна миналия понеделник закратко, но не знаех че ще трябват, та сега ги взех от Redair
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • До: Какво направих по джипа днес?

        днес елиминирах теча на нафта от престарелите маркучета за обратното гориво... нещо ми намирисваше в последните седмици и го открих случайно, разбирасе бяха отишли маркучетата на най вътрешната дюза та да е по лесно , а най в дъното има едно маркуче - тапа, дето хептен се не вижда от никъде. беше станало на дреп, но всичко вече е ок.
        не бързам за никъде...
        XJ 2.5TD '98

        Коментар


        • До: Какво направих по джипа днес?

          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
          ще съм ти благодарен за замерванията, но направо премери старите колко са, за да видя как е излязла от завода..... а колкото за бирата и носачите...... бях във Варна миналия понеделник закратко, но не знаех че ще трябват, та сега ги взех от Redair
          Макар и с малко закъснение ето обещаните мерки:
          - от център до център е 40 см;
          - цялата му дължина е 48 мм.

          Не знам обаче дали е оригинален заводски. С такива го купих.

          Пък вчера ми писна, че от 1 година се каня да си оправя пръскалката отзад на стъклото. Свалих корите, прокарах новото маркуче и всичко е точно вече.
          Прикачени файлове
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • До: Какво направих по джипа днес?

            днес смених преден десен прозорец, дето вчера ми разбиха... 100лв втора ръка от една морга до агропром /на ъгъла на околовръсното за герман, но в посока враня/ кожодери... ама в кобра нямаха джам за моят белчо, или пък са толкова смотани че не могат да си го намерят.излезна там един дебил и ми вика : няма такъв джам! годината ти е грешна дето даваш , от 88 до 01г. са с малко триъгално прозорче на предната врата! аз се опулих, а той продължава да ми се кара , макар че колата очевидно няма триъгълно прозорче на предните врати... катили. дано поне част от парите ми възстановят застрахователите, че вчера последно ми обещаха да били търсели и да ми се обадят. иначе в кобра джама го оферираха към 40лв и застрахователя си им ги плаща директно, ама кат нямат...
            също си подмених всички маркучета за възвратната нафта, с "италянски" от един магазин на оборище за фият алфа и подобни, след паун грозданов в посока центъра... имали и части за ВМ мотори , гарнитури и разни такива...

            П.С:в моргата от която взех джама има един бензинов 4Л двигател за джип, бил с отлично състояние... също и някъв гранд с дизел...
            Последно редактирано от glinski; 22-08-09, 16:18. Причина: п.с.
            не бързам за никъде...
            XJ 2.5TD '98

            Коментар


            • До: Какво направих по джипа днес?

              Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
              Макар и с малко закъснение ето обещаните мерки:
              - от център до център е 40 см;
              - цялата му дължина е 48 мм.

              Не знам обаче дали е оригинален заводски. С такива го купих.

              уфффф, и моите старите са толкова що Дидо е бил с по-дълги, незнам, но сега вече и аз съм с такива.....днес покарах 7-8 км. черно..... не почувствах разлика.....
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • До: Какво направих по джипа днес?

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                уфффф, и моите старите са толкова що Дидо е бил с по-дълги, незнам, но сега вече и аз съм с такива.....днес покарах 7-8 км. черно..... не почувствах разлика.....
                Само дето ще се кълчи повече с по-дългите.
                no signature no problems

                Коментар


                • До: Какво направих по джипа днес?

                  Ура, другари!!!
                  Така жадуваният край на едномесечното боядисване приключи. Всяко петънце ръжда е накиснато с тонове ръждопреобразувател, после изтъркано на водна шкурка и после изрязано, закърпено, пак ръждопреобразувано, пак търкано и накрая боядисано с Боди/ боя.
                  Ето го по- преди, преди и СЕГА


                  При покупката



                  Преди боя


                  СЕГАААААААА






                  Ето и моя милост- Манолчо

                  Прикачени файлове
                  JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                  Манол Денев

                  Коментар


                  • До: Какво направих по джипа днес?

                    Днес не, но в неделя смених предните спирачни дискове. Отдавна се канех, защото десния беше яко надран още преди да взема джипа. Е, накрая бях принуден от същия този джип с помощта на баба-самоубиец. Искочи ми внезапно и при яката спирачка десния диск се скъса и така се прибрах с псувни и по-чести натискания на спирачката. Новите дискове са Delphi - 90 лв. за бройка. Естествено, сложих и нови накладки.
                    JEEP Grand Cherokee - ZJ - 5,9 - 1998
                    0898 641162

                    Коментар


                    • До: Какво направих по джипа днес?

                      Първоначално публикуван от BateValcho Преглед на мнение
                      Днес не, но в неделя смених предните спирачни дискове. Отдавна се канех, защото десния беше яко надран още преди да взема джипа. Е, накрая бях принуден от същия този джип с помощта на баба-самоубиец. Искочи ми внезапно и при яката спирачка десния диск се скъса и така се прибрах с псувни и по-чести натискания на спирачката. Новите дискове са Delphi - 90 лв. за бройка. Естествено, сложих и нови накладки.

                      Къде се скъса диска?! Преди фланеца ли? За първи път чувам подобно нещо, трябва да доста напукан,не само надран.....

                      Коментар


                      • До: Какво направих по джипа днес?

                        Днес сложих малко бижута на джипа. Да се почувства и той убавец....

                        Купих ги оттук:

                        http://cgi.ebay.de/Spiegelkappen-Chr...d=p3286.c0.m14
                        Прикачени файлове
                        www.drivingoffence.co.nz

                        Коментар


                        • До: Какво направих по джипа днес?

                          Смених му двигателното масло Кастрол 10W40 магнатеч, маслен филтър, горивен и въздушен /оказа се мноого мръсен за 8000 км/.
                          ________________________________________________________________________________________
                          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                          Коментар


                          • До: Какво направих по джипа днес?

                            Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                            Смених му двигателното масло Кастрол 10W40 магнатеч,
                            Маслото е много хубаво, но от него чувствително ще ти вдигне разхода на масло...
                            LZ1RED

                            Коментар


                            • До: Какво направих по джипа днес?

                              Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                              Маслото е много хубаво, но от него чувствително ще ти вдигне разхода на масло...
                              Сигурно няма да повярваш, НО преди да източа старото, дръпнах щеката и нивото си беше на максимума - не беше изгоряло нищичко.
                              Събра точно 8 литра. Явно горенето зависи от конкретния двигател.
                              Аз също много се учудих , че въобще не е намаляло маслото, но си е факт.
                              ________________________________________________________________________________________
                              Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                              HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                              Коментар


                              • До: Какво направих по джипа днес?

                                смених куките на капака

                                Последно редактирано от ErdincK; 16-09-09, 22:28.
                                SJ-8, SCRAMBLER / 4-Speed, Manual Transmission, Part Time Transfer Case / Engine I-6, carburettor / Year: 1982 Toledo, Ohio

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X