Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реле за дневни светлини WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Реле за дневни светлини WJ

    Колеги, Вие как накарахте тези от сайта да ви пратят линк за плащане на пощенските разходи? Аз чакам вече една седмица и ни вопъл, ни стон... Нямам тракинг номер, а освен автоматичния отговор от системата, никой не отговаря на e-mail-ите ми...

    За уточнение, 27-долара ги лепнаха от PayPal акаунта още на 17-ти март.
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

    Коментар


    • #77
      От: Реле за дневни светлини WJ

      Няма начин да ги накараш, аз затова писах че не препоръчвам сайта. След месец чакане си поисках парите от paypal и след още няколко седмици ми ги върнаха.

      Коментар


      • #78
        От: Реле за дневни светлини WJ

        Мисля,че е крайно време да отворим една тема със сайтове от които можем да пазарим и такива които да избягваме.

        Коментар


        • #79
          От: Реле за дневни светлини WJ

          Що ви е тая мъка, не мога да разбера. Аз си монтирах едно устройство за 18лева и вече една година не си мисля колко е шипинга и тем подобни...........Работата е 15 минути, след което си настройваш как да ти светят фаровете от 15-100%. При мен е на дългите, но си сложих и реленце/2лева/, като включа нормално, да ги гаси. Нещо не ги вдявам тез работи, на кола 2000-2003 да търсиш под вола теле,
          в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
          Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

          Коментар


          • #80
            От: Реле за дневни светлини WJ

            Първоначално публикуван от marinco Преглед на мнение
            Що ви е тая мъка, не мога да разбера. Аз си монтирах едно устройство за 18лева и вече една година не си мисля колко е шипинга и тем подобни...........Работата е 15 минути, след което си настройваш как да ти светят фаровете от 15-100%. При мен е на дългите, но си сложих и реленце/2лева/, като включа нормално, да ги гаси. Нещо не ги вдявам тез работи, на кола 2000-2003 да търсиш под вола теле,
            Ами изплюй камъчето де.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • #81
              От: Реле за дневни светлини WJ

              Първоначално публикуван от marinco Преглед на мнение
              Що ви е тая мъка, не мога да разбера. Аз си монтирах едно устройство за 18лева и вече една година не си мисля колко е шипинга и тем подобни...........Работата е 15 минути, след което си настройваш как да ти светят фаровете от 15-100%. При мен е на дългите, но си сложих и реленце/2лева/, като включа нормално, да ги гаси. Нещо не ги вдявам тез работи, на кола 2000-2003 да търсиш под вола теле,
              ... ами лично аз държах нещата да си останат на макс. ор'гинални и затова слoжих DRL релето , а Еди смени региона - всеки сам решава за себе си
              Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

              Коментар


              • #82
                Аз сложиш това оригинално реле, смених региона на Канада и извадих релето за дългите което е до мястото на новото иииии НЕ светнаха.
                Вече си имам скъпо реле което чаках от хАмерика бая време 🤣
                Някакви идеи? 🤔

                Коментар


                • #83
                  Това е РЕЛЕТО
                  56042216AB
                  Solid state relays
                  4RA931773-03
                  made in USA
                  Нещо не мога да кача снимка

                  Коментар


                  • brum
                    brum коментира
                    Редактиране на коментар
                    Работи ли ти датчика за вдигната ръчна? По принцип при вдигната ръчна дневните светлини изгасват. Та ако на таблото не светва лампичката за ръчна при вдигнат лост и не изгасва при пуснат има шанс това да е причината.

                    Иначе същото реле сложих преди доста години. Оригинално 56042216AB. Не помня как я кодирах на Канада, но от тогава забравих за пускане на светлини като се кача на колата.

                  • Shider
                    Shider коментира
                    Редактиране на коментар
                    Аз също дадох не малко пари за такова реле.
                    Смених региона на Канада, извадих щатното реле за дългите (после пробвах и с поставено - разлика никаква), датчика на ръчната си ми работи... И не - не тръгват дневните светлини...
                    Иначе захранване си идва до едно от силовите крачета на ДРЛ-релето, като замостя към другото силово - си светват на 100% фаровете -> управлението на релето нещо се губи...
                    Поставих си допълнителен модул да ги пуска, че също на всичките си мпс-та съм отвикнал да си пускам фаровете на светло...
                    Но съм и любопитен да пробвам дали релето ще тръгне на друг екземпляр?!

                • #84
                  И при мен датчика за ръчната работи нормално 🤔.
                  Колата е 3.7 бензин ако има значение.
                  Смених региона на Канада и извадих релето за дългите. Вадих и други релета, но парец.
                  Някакви идеи?

                  Коментар


                  • brum
                    brum коментира
                    Редактиране на коментар
                    Релето за късите се сменя, не релето за дългите.

                • #85
                  Пробвах релето на едно WJ и тръгва. Но там пък трябваше да махна оригиналното реле, но за късите. И тогава пък светнаха на 30% късите.
                  Нищо общо с дългите. Иначе се смени района на Канада и светнаха.
                  На моето либерти се сменя района, но нито с дълги, нито с къси работи филма. 🤔

                  Коментар


                  • brum
                    brum коментира
                    Редактиране на коментар
                    Така де, дневните са реализиране чрез късите. Дългите нямат нищо общо в тоя филм.

                • #86
                  На Kj пробвах и с късите и с дългите. Не тръгва 🤔

                  Коментар


                  • #87
                    На KJ сваляш релето за дълги светлини и на слагаш DRL-релето.
                    На картинката сваляш това, дето е жълтичко и слагаш DRL-релето на червеничкото.
                    Няма начин да не тръгне (и региона да се смени на Канада рабира се).

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1600.jpg
Прегледи:164
Размер:804.7 КБ
ID:6743107
                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • Shider
                      Shider коментира
                      Редактиране на коментар
                      Аз лично точно това направих (на KJ '02) и не тръгна... В момента съм с допълнително монтирано универсално реле за ДРЛ, използвайки точно силовата верига (захранване и връзка с фаровете) на фабричното гнездо за ДРЛ (ограденото с червено).
                      Но затова искам да проверя релето ми (дойде си чисто ново в кутийка) дали работи на друго такова наоколо, или по инсталацията ми има нещо нередно...
                      П.п. С монтирано реле за ДРЛ и извадено за дълги светлини, фаровете ми си работят коректно и на къси, и на дълги, когато ги управлявам с лоста, но нямам ДРЛ...

                  • #88
                    Същата работа като при теб.
                    След смяната на региона, и изваждане на релето на дългите и монтаж на длр релето всичко си работи коректно, но няма дневни светлини. Светят къси и дълги, но дневни няма.
                    Релето го монтирах на wj и тръгна коректно, има дневни, къси, дълги. Само на KJ нещо има разлика. 🤔
                    Моето длр реле дойде от мопар оригинално, от американския сайт

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X