Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Реле за дневни светлини WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Реле за дневни светлини WJ

    Добре, като свърша с модула, ще постна тук резултати. Ама те ще са за ZJ. За другите трябва да имам схемата и принципа на действие. Най-лесно е да ми подарите едно по-ново джипче да експериментирам
    Пък някой ако желае, може да даде предложение за краен транзистор, засега май ще е IF520 или нещо такова.
    Последно редактирано от ivorus; 27-02-14, 15:31.
    Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

    LZ1POP

    Коментар


    • #47
      От: Реле за дневни светлини WJ

      Примерно този -IRF4905 - също е добър.
      Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
      First impression is not always true. Get inspired.
      Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
      Reading is sooo boring, unlike writing!

      Коментар


      • #48
        От: Реле за дневни светлини WJ

        Първоначално публикуван от Karlos Преглед на мнение
        А като подава такъв ток реленцето, вероятно на ксенона няма да работи.
        Естествено, но WJ с ксенон няма фабрично, следователно няма и проблем.
        в общия случай, питащия, приема за точен и коректен,само отговора който е очаквал.....
        Land Rover Discovery 4 & VW Touareg 3.0TDI

        Коментар


        • #49
          От: Реле за дневни светлини WJ

          Фабрично няма, има допълнително поставен и свети супер на кристалният фар.
          Сега си имам реле, ама без дневни светлини
          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
          Това е положението.

          Коментар


          • #50
            От: Реле за дневни светлини WJ

            Първоначално публикуван от Karlos Преглед на мнение
            Фабрично няма, има допълнително поставен и свети супер на кристалният фар.
            Сега си имам реле, ама без дневни светлини
            Колега , можеш ли да щракнеш една снимка да видя как свети и да ми кажеш колко "К" е ксенона.
            Замислям се и аз да сложа .

            Коментар


            • #51
              От: Реле за дневни светлини WJ

              Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
              Примерно този -IRF4905 - също е добър.
              Благодаря, на параметри го докарва, ще проверя на цена и наличност как е.
              Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

              LZ1POP

              Коментар


              • #52
                От: Реле за дневни светлини WJ

                Колеги, какво стана с поръчаните релета? Някакво развитие?
                "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                Коментар


                • #53
                  От: Реле за дневни светлини WJ

                  Според мен поне още 2 седмици, щом все още е в Щатско.

                  LJ928456713US in-transit

                  Product & Tracking Information


                  Postal Product:

                  • First-Class Package International Service


                  Features:

                    • International Letter



                  March 7, 2014 , 9:44 am Processed through USPS Sort Facility JAMAICA, NY 11430
                  February 23, 2014 Depart USPS Sort Facility TAMPA, FL 33605
                  February 23, 2014 , 5:34 am Processed at USPS Origin Sort Facility TAMPA, FL 33605
                  February 23, 2014 , 4:19 am Accepted at USPS Origin Sort Facility LARGO, FL 33771
                  February 21, 2014 Electronic Shipping Info Received
                  WG 2.7 CRD

                  Коментар


                  • #54
                    От: Реле за дневни светлини WJ

                    Много се моткат тези пратки от Щатите... Аз чакам един нов контактен ключ вече 20 дена.

                    P.S. Колеги, да знаете никак не им се отразява добре на ключовете и дистанционните комбинацията от чакъл, кубинка и 100 килограмов туч (аз)... Направо се размаза пластмасата!
                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • #55
                      От: Реле за дневни светлини WJ

                      Това на пластмасата на корпуса, а на самата платка? Може, ако не е спукана да е оцеляла. Дано да е така, защото ще ти трябва поне едно работещо дистанционно за да синхронизираш новото.
                      Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                      First impression is not always true. Get inspired.
                      Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                      Reading is sooo boring, unlike writing!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Реле за дневни светлини WJ

                        А, аз си имах два комплекта ключ и дистанционно. Така че имам да го синхронизирам. Поръчал съм си бланков ключ и дистанционно, защото нищо не оцеля - плитък джоб, тръгваш да слизаш от колата, ключа и дистанционното се изхлузват и падат на едрия чакъл, и после кракът ти се стоварва с петата на кубинката и всичките ти 100 кила... Всичко стана буквално на сол.

                        Сега като ми дойдат нещицата и релето за дневни светлинки ще имам повод за посещение при Еди Рангелов.

                        P.S. От остатъка от ключа (металната част с назъбването) си направих ключ, с който да си отключвам резервоара. Да не спирам музиката на жената и детето като зареждам.
                        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                        Коментар


                        • #57
                          От: Реле за дневни светлини WJ

                          Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                          Колега , можеш ли да щракнеш една снимка да видя как свети и да ми кажеш колко "К" е ксенона.
                          Замислям се и аз да сложа .
                          Няма проблем като се кача утре ще го снимам, но по принцип свети много хубаво.Ама не си купувай такъв от промоция за н-лева
                          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                          Това е положението.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Реле за дневни светлини WJ

                            Пичове, моля Ви мислете и за тея рещу вас... С тея ксенони на рефлектор ни разцепвате очите
                            Масла и други консумативи за джип-ове с ниски надценки на www.charkove.com

                            Коментар


                            • #59
                              От: Реле за дневни светлини WJ

                              Съжалявам за спама, peter3d уверявам те при правилен монтаж и качествен ксенон, не е така. Карам три години никой не ми е присветнал дори.
                              Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                              Това е положението.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Реле за дневни светлини WJ

                                Първоначално публикуван от Karlos Преглед на мнение
                                Съжалявам за спама, peter3d уверявам те при правилен монтаж и качествен ксенон, не е така. Карам три години никой не ми е присветнал дори.
                                Мислите ли, че ние присветкваме на абослютно всеки с ксенон на рефлектор? И каква е вероятността, някой да мине между капките без нито едно (отчетено) присветкване? - Огромна! На предишната ми кола(с рефлекторни фарове) сложих ксенон, защото ми бяха адски пожълтели пластмасовите лещи дето отсичат светлинния сноп(а и от келешлък де). Ходих 2-3 пъти в годината да ми регулират фаровете, а и самият аз ги пусках една идея по-надолу след това. В гажара имам огледала на стената отсреща за по-оптимално захождане, че влизам напред. Е няма такава гадория като ксенон в рефлектор срещу теб. И на мен никой никога не ми беше присветквал. Е и?...
                                WG 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X