Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за гуми за Гранд WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

    Здравейте,*
    Искам да питам, дали някой е слагал на стоково jeep grand cherokee 4.7 2002г./235 65 17/ от този модел и размер гуми:BfGOODRICH ALL-TERRAIN T /A KO2 lRD wl 245/65r17 *

    Изчетох темата,търсих и с търсачката, но не намирам информация.*

    До колкото разбрах, принципно като размер, не би трябвало да има проблем, но ме интересува конкретния модел/поради големината на грайфера/дали ще може да се качи, без да се налага да правя някакви допълнителни неща по джипа и дали ще има достатъчно свободно място за гумата*

    Коментар


    • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

      Здравейте. Чудя се дали на стоков WG 2,7 с оригинални 235/65/17 мога да сложа 245/75/17 BFGoodrich All Terrain T/A без да опират и без да режа броните. Карам доста и лек offroad. Благодаря ви.
      Jeep Grand Cherokee WG 2.7 CRD 2004 Facelift
      Моят канал: https://www.youtube.com/channel/UCtDVShnVmcfYEPWh8igsSNg?view_as=subscriber

      Коментар


      • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

        Без лифт и рязане - не.
        WG Limited 2.7 CRD 02
        WG Overland 2.7 CRD 04/05

        Коментар


        • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

          На стоково WJ 2.7CRD сега е с 235/65/17 мисля да му слагам BFGoodrich All Terrain T/A с джантите от снимката.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:616801361499237101.jpg
Прегледи:1
Размер:273.5 КБ
ID:5775543
          Та въпросът ми е 245/70/16 ще опират ли (джантите до колкото знам за 7J).
          Идеята ми е, гумите да стоят леко балонно и в същото време да не опират.

          Благодаря
          Grand Cherokee 2.7CRD

          Коментар


          • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

            Първоначално публикуван от Ивайло-Иванов Преглед на мнение
            На стоково WJ 2.7CRD сега е с 235/65/17 мисля да му слагам BFGoodrich All Terrain T/A с джантите от снимката.[ATTACH=CONFIG]940511[/ATTACH]
            Та въпросът ми е 245/70/16 ще опират ли (джантите до колкото знам за 7J).
            Идеята ми е, гумите да стоят леко балонно и в същото време да не опират.

            Благодаря
            Няма да опират.

            Коментар


            • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

              Първоначално публикуван от Ивайло-Иванов Преглед на мнение
              На стоково WJ 2.7CRD сега е с 235/65/17 мисля да му слагам BFGoodrich All Terrain T/A с джантите от снимката.[ATTACH=CONFIG]940511[/ATTACH]
              Та въпросът ми е 245/70/16 ще опират ли (джантите до колкото знам за 7J).
              Идеята ми е, гумите да стоят леко балонно и в същото време да не опират.

              Благодаря
              И 245/75/16 пак няма да опират.
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                Първоначално публикуван от Ивайло-Иванов Преглед на мнение
                На стоково WJ 2.7CRD сега е с 235/65/17 мисля да му слагам BFGoodrich All Terrain T/A с джантите от снимката.[ATTACH=CONFIG]940511[/ATTACH]
                Та въпросът ми е 245/70/16 ще опират ли (джантите до колкото знам за 7J).
                Идеята ми е, гумите да стоят леко балонно и в същото време да не опират.

                Благодаря
                Имам такава джанта с чисто нова гума 245/70/16 за резервна, ако на някои му трябва.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от diank Преглед на мнение
                  От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                  Здравейте,някой кара ли WJ с 265/75/16 с 2inc lift в гората и дали опират много ? Или 31 ци са по-добре (с фланци или без) става дума за гуми Goodyear wrangler duratrac ? Благодаря предварително !
                  ето след 20км в гората
                  Това е отзад към праговете. Отпред също опира, но поне не ги сряза.
                  Ако някой знае какво да направя да не опират да казва иначе трябва да купувам нови по-малки гуми. С 2" лифт съм и фланци по 30мм.
                  Последно редактирано от banas; 02-12-19, 23:27.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от banas Преглед на мнение

                    ето след 20км в гората
                    Това е отзад към праговете. Отпред също опира, но поне не ги сряза.
                    Ако някой знае какво да направя да не опират да казва иначе трябва да купувам нови по-малки гуми. С 2" лифт съм и фланци по 30мм.
                    Трябва да смениш елипсовидните тампони на долните носачи с плътни.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение

                      Трябва да смениш елипсовидните тампони на долните носачи с плътни.
                      Едва ли ще стане. Това е снимка при пълен наклон.
                      Тия гуми са си голями за тая кола.
                      поръчах си 265/70r16 надявам се те да станат. Диаметъра им е колко 245/75r16, а те стават. Поне до сега без лифт бях с такива и нямаше ядове. А тия 265/75r16 ще ги продавам.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от banas Преглед на мнение
                        Едва ли ще стане. Това е снимка при пълен наклон.
                        Тия гуми са си голями за тая кола.
                        поръчах си 265/70r16 надявам се те да станат. Диаметъра им е колко 245/75r16, а те стават. Поне до сега без лифт бях с такива и нямаше ядове. А тия 265/75r16 ще ги продавам.
                        Аз няма как да знам че си с 265/75r16 ако не го напишеш.
                        Предположих че си с 265/70-16.

                        https://www.vbox7.com/play:dbe1c9e6c1

                        Коментар


                        • banas
                          banas коментира
                          Редактиране на коментар
                          Е горе пише че съм с 265/75r16 един човек беше питал дали стават и съм качил снимки, че не става с 2" лифт. Можеби с много рязане ще стане. А за 265/70r16 се надявам да станат тъй като са същата височина като 245/75r16, а аз бях с такива преди лифта и нямаше ядове. Само незнам фланците да не бъркат работата.

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X