Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за гуми за Гранд WJ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

    Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
    Кинексе я кажи да не отварям нова тема колко най-големи гуми мога да вкарам в 5.9ката.
    Същата има и кони аджъст амортесьори.Има и фланци при нужда.
    Джантите са оригинала за 5.9.Ет и широчина не съм им гледал.
    Та колата се ползва за разходки къде градски,къде полянкопланински и ми ще да сложа АТ-та за лятото.
    Въпроса е дали да пипам джипа(разбирай подложки) или да си остана на най-големият възможен размер който мога да вкарам и кой е той.
    Малко извън темата ама важното е информация да се трупа.
    На 1" лифт съм вкарвал 35-ци. Ама много рязане.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:67378_157639324267279_2353769_n.jpg
Прегледи:2
Размер:64.6 КБ
ID:5742810

    Коментар


    • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

      Не искам да режа поне на този етап.Като покарам и ми дойде още мерак смятам твоят вариант за напълно удачен и за мен.
      Чуденката е дали да пипам каквото и да било и да вкарам най-големият размер който мога в стоков вид или с подложки.Лифт от 1 или 2 инча без пипане на друго.
      И кой е тоя размер.Щото имам изцяло шосейни 255 65 16ки така по спомен че са в мазето с които трудно стоеше в пътя като работеше компресора и натежеше десният крак.
      Сега смятам,че мога да ги продам и да мина на АТ вариант преди новият летен сезон.Я кажи какви са гумите на снимката като марка и модел,че не виждам добре.
      Няма страшно в умирачката...
      Страшното е да си жив!...

      Коментар


      • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

        Goodyear Wrangler MT/R 35/12.5R15

        Коментар


        • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          Стандартните :
          http://www.wjjeeps.com/wheels.htm

          Без рязане - 265/65R17. Лифта не увеличава дупката в калника.
          Благодаря! След не особено дълго умуване, Ганчо ще остане със стандартен размер 235/65/17, но АТ-та, предвид моето ползване.
          Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
          Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

          Коментар


          • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

            Колеги, ще съм Ви много благодарен да ми препоръчате лифт 2"
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

              Споделям пресни впечатления. Wrangler Duratrac 245/75/16 на стоков WJ влизат без проблем и няма драма с опиране, дори при пълен завой. Стандартно каране, защото е факт, че остава ееей толкова малко разстояние до предната броня в завой.

              Ако много се разчеква в гората обаче, най-вероятно няма да им е комфортно.

              Коментар


              • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                Здравейте!Да използвам темата на колегата и да попитам...Някой,някога мислил ли е или правил ли е промяна в захвата на джантите?Демек:харесал съм си едни джанти,ама междуболтовото разстояние е 114,3,а на Гранда е 127 мм!Не е невъзможна изработката на фланци с разстояния 127мм към главината и 114,3 мм към джантата и съответно с корекция на шийката към джантата/предполагам,че ще е с по-малък диаметър/!Какво да очаквам?Карам основно градско,по-нашите "шосета" и "магистрали" и много,ама много рядко извън пътя...Според мен не би трябвало да има проблем,ама да си питам!Фланците ще са 30мм дебелина,така че място много....Джантите не са големи–18 цола.Благодаря предварително за отговорите!

                Коментар


                • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                  Аз нямам наблюдение в/у AT но Good year Duratrac 265/70/16 без лифт нямат каране извън асфалт.И лично мое мнение Duratrac е по добраата гума

                  Коментар


                  • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                    Колеги на 17 цола джанти 7,5джи каква е максималния размер, в момента съм със препоръчаните 235/65/17 , може ли да сложа 245/70/17 .Рязането не е проблем ако трябва, но ако ще клати и има риск при по-високи скорости да се отказвам.Като височина ще има ли ефект или те ще са незначителни.Благодаря предварително

                    Коментар


                    • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                      Първоначално публикуван от bayco92 Преглед на мнение
                      може ли да сложа 245/70/17
                      Може да ги сложиш и нищо не се режи, даже ще има и още място.

                      Коментар


                      • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                        Летните ги купих чисто нови, но сега изглеждат мънинки на гранда, за това се замислих да ги продам и да взема по-гоелемите.

                        Коментар


                        • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          На 1" лифт съм вкарвал 35-ци. Ама много рязане.

                          [ATTACH=CONFIG]900842[/ATTACH]
                          Извън темата и моля да ме изините за спама но вижте номерата
                          https://photos.google.com/photo/AF1Q...bkmYIVyIu01LlF
                          Yamaha XV1900-личен
                          Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
                          JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
                          Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

                          Коментар


                          • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                            Нищо не се отваря.

                            Коментар


                            • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                              Колеги, по-голямата гума дали би допринесло за разбиването на "прословутия" тракбар(панхард)? Говоря за wj 2.7crd.
                              Да речем 245/75/16 мт гума.

                              Коментар


                              • От: Въпрос за гуми за Гранд WJ

                                Първоначално публикуван от rangelovhunter Преглед на мнение
                                Колеги, по-голямата гума дали би допринесло за разбиването на "прословутия" тракбар(панхард)? Говоря за wj 2.7crd.
                                Да речем 245/75/16 мт гума.
                                Не

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X