Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    Турбото и за двата модела е едно, разликата в конете е от софтуера! Рециклиране на турбо струва около 1000 лв. ново е около 3500 лв.
    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
    0882 52 00 52 - Жоро

    Коментар


    • От: Terracan

      Венци 65, нали си видя съобщението по Вибер!
      Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
      0882 52 00 52 - Жоро

      Коментар


      • От: Terracan

        Колега "божурище", тук няма да можеш да пуснеш кола продаване по обява, понеже е извън правилата. Лично аз не бих купил повдигната кола!
        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
        0882 52 00 52 - Жоро

        Коментар


        • От: Terracan

          айде бе ~3500лв ,я питайте за ново във МЕИ Варна сигурен съм че няма да е толкова

          Коментар


          • От: Terracan

            Намерих нова за 163 коня 1200лв с поръчка. Собственика на колата ми каза, че на турбото можело да се смени само предната част (може и да греша) като ми каза, че я има в магазина нова за 600лв...ще го видя на място. Иначе да попитам - пак от собственика имам информация, че всичко работи по колата...при положение, че е свалено турбото и колата не е в движение. Има ли начин по който да разбера дали 4х4 работи и бавни. Щом е влезнало масло в турбото, може ли да има други проблеми за които да гледам?

            Иначе за повдигнатата и аз по-скоро съм резервиран да взимам...което е знак, че е мъчена. Не е 100% гаранция, но вероятността не е малка.

            Разбрах и за това, че линкове не могат да се споделят - този който ми хареса много е за 7400лв пловдивски, черен, автомат, спойлера, с кожа и подгряване.

            Сега видях и още една разлика - след фейса не само халогените не са кръгли, а и раздувките са малко по-ръбави. Интересното е, че тук подобни екземпляри са 3 в цялото мобиле и цена от 10 000...а в немско и италианско има доста, със стартова цена 2500 евро...започвам да се изкушавам да взема от там такава. Реално фейса освен конете и тези вузиални неща има ли други промени?
            ....!

            Коментар


            • От: Terracan

              Старата е като новата, ако е на по-малко километри взимай!
              Докато не подкараш колата, не може да разбереш дали 4х4 работи. Всъщност не съвсем, но е малко сложно!
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • От: Terracan

                Намерих си един, който покрива изискванията ми, но е на 250км от мен...та утре мисля да се организирам да отскоча да го видя.
                Продавача (автокъща) твърди, че колата нямала никакви проблеми (типично за джамбаз, който е готов да те разкара от другия край на България). На първо четене по снимки, намерих леки драскотини по задна броня, което не е проблем. Но ето тук на снимка едно ми се вижда по-голям луфт около фара. А другото, кажете мнение - дали е защото стои под ъгъл колата или преден ляв амортисьор е сдал багажа.
                Другото което незнам дали е за радване или за притеснение е, че колата е нов внос от Словения.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:terracan.jpg
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5657720
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:terracan1.jpg
Прегледи:1
Размер:127.3 КБ
ID:5657721
                Ето като съпоставка другата страна, от която изглежда нормален.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:terracan2.jpg
Прегледи:1
Размер:143.8 КБ
ID:5657722


                Тук искам да попитам - късе се намират номера на рамата и номера на двигателя, за да ги проверя н място?

                Благодаря предварително за компетентните мнения.
                ....!

                Коментар


                • От: Terracan

                  100% предницата не изглежда нормално , номера на рамата го търси при задна дясна гума , на двигателя е от ляво по посока на движение. Успех с покупката!

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Мерси колега, и аз го усещам нещо, че е мътен и не ме притеснява толкова, че на място няма да го хвана, а че ще ми загуби джамбаза един ден който ще взема отпуска, ангажиране на майстор който да водя с мен и безмислени 500км в двете посоки.
                    Ще го накарам да го снима някъде на равно и да ми изпрати снимки.

                    Номер на рама значи е на същото място като на Паджеро (защо ли не се учудвам), вероятно и тук ще има сходен с техния проблем, заради корозия да не се четат често или да е пръскано върху тях.

                    Днес ще отскоча да видя един без спойлера на капака, без ролбар и подгряване тук в София...може пък той да ми е късмета.

                    А говорейки за седалки с подгряване - на Гранд Черокитата на сигурно 2/3 от екземплярите не им работи подгряването...при Теракана наблюдава л исе чвест проблем със системата. Питам, заащото много си я харесвам тази екстра, а малко Теракани я имат.
                    ....!

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Знам си аз, че кола от автокъща "нов внос" дори не трябва да се гледа, амааа....
                      Отидох днес да видя офроуд повдигнатият Теракан в софийската автокъща "Auto Class". През седмицат се обадих и попитах работят ли уикенд...и ни казаха да. Попитах - козметични и технически забележки има ли колата, гумите имат ли живот и т.н. Според джамбаза всичко е идеално и колата е слънце.
                      Отивам днеска (добре, че автокъщата е в София, че това ако ми се беше случило на 200-300км от тук незнам какво щях да направя). Първо...автокъщата заключена.
                      Джипа обаче беше до оградата....видимо каран в гора, с дълбоките характерни драскотини от храсти. До тук добре...полиране ще ги извади. Да, ама не - по вратите и калниците сериозни вдлъбнатини и деруги...не от храсти. Преден капак на ждреп от градушка. Гумите бяха спаднали, напукани, някога били зимни, с мижав грайфер...под някога - до колкото успях да прочета дота през оградата (че ми беше любопитно) 2008г. ....КЛАСА

                      И всичко това само от поглед през оградата.

                      Не мога да разбера тия по къщите на какво разчитат - да ти кажат по телефона, че колата е слънце, да те разкарат, да ти губят времето и накрая колата пълна тоалетна!

                      Тук молбата ми е - дали има някой колега, който да е от Казанлък и не му е проблем и има време. Дали може дамо да хвърли един бърз поглед на този приложения горе в снимките, дали и той не е видимо трошляк. За да знам, дали да бия път, да го гледам.

                      Благодаря предвзрително за съдействието.
                      ....!

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Търпение трябва ... и слонски нерви! Това е техника на джамбазите - да те уморят от ходене и накрая да вземеш нещо - каквото и да е, само да се оттървеш от ходенето.
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          И аз това казах на колегата, ама той много смело се е засилил.
                          Колега zoro-1, да знаеш че и ние сме си виновни за тия джамбазки изпълнения.
                          Като докарат автовоза с таратайките, те дори и не палят, ама нали са по-евтини
                          от тези на частниците, купуват като невиждали.
                          Заслужаваме си управиниците, ако ме разбираш!

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Разбирам, но проблема е не само този: за съжаление първо са парите ( никога не стигат ).
                            Второ: егото, че се изхвърляме да купуваме коли не по нашият джоб, възможности и нужди. Има един лаф: Българина кара кола, която не може да си позволи с пари, които няма!
                            С горе казаното не искам да обидя никого, а изтъквам възможностите чрез които автоджамбазите се възползват!
                            Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                            0882 52 00 52 - Жоро

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              Колеги, да попитам - водната помпа и алтернаторът към един ремък ли са вързани (пистовия). Питам просто от интерес.
                              Hyundai Terracan 2.9 CRDi '04 163h.p.

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Не, алтернатора е на пистовия а водната помпа е на ангренажа.
                                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                                0882 52 00 52 - Жоро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X