Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terracan

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Terracan

    2H , 4H и 4 LOW ето с това съм има и L и 2
    Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
    Колега , копчето за превключване с колко положения е - 2 AUTO и LOCK , или с 3 - 2H , 4H и 4 LOW. Ако си с първото , си с раздатка TOD , ако е второто си с EST. Не знам за какви хъбове са ти говорили - при Теракана няма такива.

    Коментар


    • От: Terracan

      Това вече е друго. Голяма част от проблемите с включването на предния мост идват от това http://www.kolos-ms.net/product/2262...1010h1000.html. Прави се проверка на : включват ли соленоидите , цялост на маркучите за вакум,самото моторче дали се движи, цялост на мембраната в клапана. Не е задължително да се купува ново - може да се ремонтира.

      Коментар


      • От: Terracan

        Излезна някакъв електронен блок 350 лева в сервиза на

        HYUNDAI в Пловдив
        Последно редактирано от CarTest™; 03-11-14, 06:50.

        Коментар


        • От: Terracan - Проблем?

          Привет, дали е нормално следното поведение:
          спирам на наклон с муцуната нагоре (наклона не знам колко градуса е, рампата на библиотеката зад Славейков)
          гася и включвам на първа, колата започва на тласъци да слиза надолу. Тласъците са през минута, като отпуска по няколко сантиметра. Същото се случва и с включена задна.
          Теракана е 2004 2.9 CRDI с ръчни скорости.

          За какво да се притеснявам?

          Коментар


          • От: Terracan

            Компресия .

            Коментар


            • От: Terracan

              Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
              Компресия .
              предполага. Скоро ровиха из двигателя, бях скъсал гарнитура и шуртеше антифриз. После настана филм то не бяха дюзи, помпи, акумулатори... на края се намери единия болт от ГНП в кутията с ангренажния ремък....
              На нафтовите печки как се мери компресия, като на бензина?

              Коментар


              • От: Terracan

                Да
                Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                0882 52 00 52 - Жоро

                Коментар


                • От: Terracan

                  ще търся къде да меря компресия. Но колата си пали без проблем и не усещам фрапираща загуба на мощност

                  Коментар


                  • От: Terracan

                    Първоначално публикуван от dexter_lab Преглед на мнение
                    ще търся къде да меря компресия. Но колата си пали без проблем и не усещам фрапираща загуба на мощност
                    Имам копресомер.

                    Коментар


                    • От: Terracan

                      Ъъъъ, аз като малко тъп да питам къде се слага компресомера на Теракана за да измерим компресията?
                      יעבור
                      «И това ще мине»

                      Коментар


                      • От: Terracan

                        Ами, като се извадят дюзите и действаш! Не казвам, че е лесно, ама...
                        Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                        0882 52 00 52 - Жоро

                        Коментар


                        • От: Terracan

                          Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                          Ами, като се извадят дюзите и действаш! Не казвам, че е лесно, ама...
                          Така си и помислих!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • От: Terracan

                            Здравейте, колеги. Понеже не ми работеше 4х4-то и отидох в Хюндай в Пловдив да го закачат на компютър. След като го закачиха ми казаха, че има изгоряла бобина. Аз звънях по автоморги и никой не знае за така наречената бобина. Казват ми, че сигурно е електромотор. Та въпроса ми е тази бобина/електромотор къде се намира - в раздатъчната кутия ли, къде ? И другото - трябва ли да се сваля раздатъчната кутия за да се смени бобината/електромотора ?
                            Хайде, че идва зима

                            Коментар


                            • От: Terracan

                              То, май няма друг достъп!
                              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                              0882 52 00 52 - Жоро

                              Коментар


                              • От: Terracan

                                Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                                То, май няма друг достъп!
                                Баш де, няма подгряващи свещи!
                                יעבור
                                «И това ще мине»

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X