Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

    Ама голяма работа сте,искате зорлян да разболеете колиците ни,хайде стига с таз реанимация,зареди на 200Ам.!зареди на 400Ам. пази се,пуск!Е па като има пулс ко му реанимирате бре.
    имах и Toyota Rav 4 2006g.
    Mitsubishi Lancer 2008g.
    Honda CR-V 1998г.
    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

    Коментар


    • #77
      От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

      Да, ама всеки иска пулс на малолетен, а не кардиограма на 16-годишен (като моето)!
      Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

      Коментар


      • #78
        От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

        И без тва беше скука в форума, виж как живна сега Краси мързи ме да избоя зъбите на бендикса и на маховика 4е да ги сметнем ама едва ли един пълен оборот е с пове4е от 20 оборота на стартера и 60 оборота на ротора. Говоря на изуст
        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

        Коментар


        • #79
          От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

          Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
          Да, ама всеки иска пулс на малолетен, а не кардиограма на 16-годишен (като моето)!
          Краси е то за България 16 години са си юношеска възраст бря,виж за Италия,Германия,Австрия и Т.н. там са старците на тази възраст.Хайде върти стартера и си идвай да проверим оборотите!
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • #80
            От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

            Ее, малко ме успокоява това, че първите 10г моята е гледана и възпитавана от някой японски самурай.
            Предишната е била в Япония самп 6г, и на 16-тият си рожден ден, вместо рецепта за антибиотици получи смъртен акт. Лека му пръст и на тлъстия английски язовец, който я утепА.
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • #81
              От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

              Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
              Ее, малко ме успокоява това, че първите 10г моята е гледана и възпитавана от някой японски самурай.
              Предишната е била в Япония самп 6г, и на 16-тият си рожден ден, вместо рецепта за антибиотици получи смъртен акт. Лека му пръст и на тлъстия английски язовец, който я утепА.
              Абе ти сериозно ли?Англичани да внасят втора употреба от Япония-е те за това казвам,че стартера е хоринично японско заболяване,бавно и полека,но постига целта,самурайска му работа.Найстина ми стана любопитно,но да не спапим темата,дай малко инфо на лични за това дето си написал?
              имах и Toyota Rav 4 2006g.
              Mitsubishi Lancer 2008g.
              Honda CR-V 1998г.
              Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

              Коментар


              • #82
                От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

                Съвсем сериозно.

                Не мисля, че авторът на темата ще има нещо против, тя още от заглавието си е спам. А и ме знае, къф съм фен на JDM.

                Внасят ги, като топъл хляб. Защото са много евтини и на малко км. Предпочитат джипове и 7-8 местни ванове (също 4х4), от всички марки. Видиш ли такова нещо, с десен волан, тъмни стъкла, дъждобрани на стъклата и огледала отпред/отзад, '90-'98-а г., значи е джапанийз импорт. Е, намират се и преправени "европейки", но те не са 10-цифрен (около) VIN.

                Има непотвърдена теория (чул съм я само от 1 източник) защо е така. Защото в Япония ремонтите били адски скъпи, и като направи колата около 100 000 км, вместо да й сменяват ремъци, помпи и т.н. я продават/скрапират.

                Та, те така с JDM-ките в UK.
                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                Коментар


                • #83
                  От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

                  [QUOTE=krasi-mir;1730328]Съвсем сериозно.

                  Не мисля, че авторът на темата ще има нещо против, тя още от заглавието си е спам. А и ме знае, къф съм фен на JDM.

                  Внасят ги, като топъл хляб. Защото са много евтини и на малко км. Предпочитат джипове и 7-8 местни ванове (също 4х4), от всички марки. Видиш ли такова нещо, с десен волан, тъмни стъкла, дъждобрани на стъклата и огледала отпред/отзад, '90-'98-а г., значи е джапанийз импорт. Е, намират се и преправени "европейки", но те не са 10-цифрен (около) VIN.

                  Има непотвърдена теория (чул съм я само от 1 източник) защо е така. Защото в Япония ремонтите били адски скъпи, и като направи колата около 100 000 км, вместо да й сменяват ремъци, помпи и т.н. я продават/скрапират.

                  Та, те така с JDM-ките в UK.[/QUOTE
                  Добре,де но в Япония не са ли им колите с ляв волан,там движението май им е дясно,и като ги знам какви са фенове на закони,едва ли ще допуснат да се управлява в тяхната страна автомобил с обратен волан,пък и как по евтино през целия океан до Англия,баси?
                  имах и Toyota Rav 4 2006g.
                  Mitsubishi Lancer 2008g.
                  Honda CR-V 1998г.
                  Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                  Коментар


                  • #84
                    От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

                    И в Япония са с десен волан, и се движат отляво на пътя.

                    Четох една статия за Русия. В областите, близки до Япония, масово се кара десен волан, включително държавната администрация, полиция, линейки ... Опитали са се да въведат закон, забраняващ това, но народа е излязъл на улицата, и те така. Ако намеря статията ще я постна.

                    п.п.За законите в Япония ...
                    след последното цунами се очакваше поскъпване на колите, внесени от там. Имат закон, според който една наводнена кола е тотал. Не може да се движи по пътя, заминава за скрап.
                    Последно редактирано от krasi-mir; 10-01-12, 15:40.
                    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                    Коментар


                    • #85
                      От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

                      Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                      И в Япония са с десен волан, и се движат отляво на пътя.

                      Четох една статия за Русия. В областите, близки до Япония, масово се кара десен волан, включително държавната администрация, полиция, линейки ... Опитали са се да въведат закон, забраняващ това, но народа е излязъл на улицата, и те така. Ако намеря статията ще я постна.

                      п.п.За законите в Япония ...
                      след последното цунами се очакваше поскъпване на колите, внесени от там. Имат закон, според който една наводнена кола е тотал. Не може да се движи по пътя, заминава за скрап.
                      Е-е-е-е,браво тогава,ако намериш тогава,някое японско митсубиши паджеро 2,8 ТДИ или 3,0 ТДИ-1998-2000 на малко км.свиркай!
                      имах и Toyota Rav 4 2006g.
                      Mitsubishi Lancer 2008g.
                      Honda CR-V 1998г.
                      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                      Коментар


                      • #86
                        От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

                        пичове никой не спомена лесно ли се сваля тоя стартер. на мойто црв при палене някой пьт хьрка бендикса предполагам не врьща та се чудя ще успея ли да си го почистя сам или майстора е неизбежен.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

                          Първоначално публикуван от dunhil Преглед на мнение
                          пичове никой не спомена лесно ли се сваля тоя стартер. на мойто црв при палене някой пьт хьрка бендикса предполагам не врьща та се чудя ще успея ли да си го почистя сам или майстора е неизбежен.
                          Хъркането се получава защото ти е износен венеца на маховика ,и с бендикса няма да го оправиш

                          Коментар


                          • #88
                            От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

                            Ако е износен венеца ще хърка преди да запали. Ако хърка, след като запали, значи колегата е на прав път - сваляне и почистване. И аз трябва да го правя това упражнение, ама друг път.

                            Не съм го свалял, но като гледам къде се намира, като махнеш кутията на въздушния филтър, няма да е голяма философия.
                            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                            Коментар


                            • #89
                              От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

                              Това е често срещано явление, поне аз съм чувал за няколко. При всичките се оправи с почистване на бендикса. Не си спомням ама не отне много време при мен.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Имам ли проблем или нямам (въпрос за стартер)

                                Свалянето е детска игра, става на червен светофар за 45 секунди Разглабянето също е песен, просто е като мотор на миксер отваряш чистиш смазваш и вече нема да хърка, и моя така след палене задържаше и изхъркваше, направих процедурата и повече не се е обадил
                                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                                Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X