Обява

Свий
Няма добавени обяви.

По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

    Сетих се още нещо ...

    Не споменаваш да е десен волан, значи предна дясна врата е пътническа.
    Тогава - ако моторчето й е тотална щета, временно можеш да го замениш с това от задна ЛЯВА врата, еднакви са. Също така на CR-V 1-ва ген., би трябвало да стават моторчета от Хонда Сивик 6-та генерация, след '96-та, т.нар. "англичанка", и от Ровър 400/45 след 1996-а. Това, ако търсиш по моргите.
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

      Здр,моторчето е здраво,просто като стигне стъклото догоре,пада 5 мм.надолу и пак нагоре,и така докъто пуснеш копчето.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

        Така де, последните няколко зъба на полумесеца са изпилени, или в момента се пилят, защото ножицата се усуква. Механизъмът има и 3 пластмасови ролки, които също имат навика да се износват ( 2 на релсата в долния край на стъклото, и 1 на другата релса на средата на вратата).

        п.п. Има едно прекрасно руско ръководство за експлоатация и ремонт, ама в момента не мога да се сетя в коя тема беше линка за свалянето му.
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

          Ето го ръководството:
          http://dox.bg/files/dw?a=9b4c925be4

          Свали всичките архиви и разархивирай първия, те другите сами ще се разархивират в един файл.

          Коментар


          • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

            Забравил съм да се отчета,зъбите наварени и изпилени,работи нормално
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

              здравейте колеги имам хонда срв 2001 г 147 к.с не ми гасне плафона при затворена врата някой може ли да помогне

              Коментар


              • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

                И със преместване на ключето на самия плафон ли не става?!
                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                Коментар


                • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

                  dinko.55 предполагам говориш за плафона над предните седалки. Там са 3 светлини - за подсвет на лява и дясна седалка и централна. Централната има 3 положения на ключа /изключено,автоматично(при отворена врата)и включено/. Сигурен ли си, че не е преместено ключето на вкл. Разбира се има и друг вариант - някой от кабелите отиващи до всяка врата да окъсява на минус някъде по ламарините и т.н.т... Първо провери ключа и пиши, ще помагаме с каквото можем.

                  krasi-mir извинявай, но сега се загледах в аватара ти ... ще споделиш ли с какви баланси си на гумите за да избегнеш тресенето

                  Коментар


                  • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

                    Аааа не, баланс не ми трябват! На всяко колело съм монтирал моторче за чистачки от Мерцедес, ония дето една чистачка обикаля по ъглите на предното стъкло. Така колелото се мести и компенсира подскачането
                    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                    Коментар


                    • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

                      It's hit to be square ...........

                      Коментар


                      • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

                        Е тогава защо досега не си се похвалил... Дефакто си с реално 4х4, мисля, че само G-class-ите имаха оригинално такова

                        Коментар


                        • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

                          Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
                          Аааа не, баланс не ми трябват! На всяко колело съм монтирал моторче за чистачки от Мерцедес, ония дето една чистачка обикаля по ъглите на предното стъкло. Така колелото се мести и компенсира подскачането
                          А аз си мислех, че са за стълби;-)
                          Markony RS: "Почнаха вече да ме викат за пътна помощ,заради Диското ,пък аз ходя с Харви-то"

                          Коментар


                          • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

                            Привет на всички, без много чудене се оглеждам за купуването на ЦРВ - ако някой има инфо или оферта за читаво такова да драсне едно ЛС.

                            Имам и няколко въпроса относно модела:
                            1. Има ли проблем с отводняването на стъкления таван / шибидах/ - при други модели от марката се запушват отводнителните тръби в колонките, което води до прикапване в тавана?
                            2. Какви са разликите между фейслифта - освен предната броня с място за халогени и подлакътниците на седалките, изключвам разликата в к.с при двигателя?
                            3. При газифициране има ли "предпочитан" новия или стария двигател?

                            Благодаря предварително

                            Коментар


                            • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

                              1- Моята е с шибидах и до сега не съм имал такива проблеми.
                              2- Освен изброените се сещам и за осветения блок за управление на стъклата.
                              3- Няма значение стига редовно да се регулират клапаните.

                              Коментар


                              • От: По-конкретно инфо за Honda CR V ген. 1.1 /128 к.с./

                                1. И аз съм с шибидах - също не тече и нямам проблеми. За сметка на това често прокапва отпред в краката на пасажера, не знам доколко е специфичен за модела проблем.
                                2. Разликите са основно визуалните изброени.
                                3. Няма предпочитания при газиране, кой 'фанеш за ушите, той ще е.
                                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X